WEBINÁŘ ZDARMA S TAMAROU MELISSOU a vzácným hostem Janou Hašplovou, královnou české aromaterapie

Jak prožít advent v klidu

Získej inspiraci, jak se stát pro své blízké světlem, které v Adventu zahřeje a prozáří společný domov!

21.11.2022 v 19 h živý ZOOM webinář
Vstup je volný 💛

Ahoj krásko!

Jaké by to bylo …

💛      prožít si letos Advent a Vánoce v klidu a pohodě?

💛     už před začátkem toho každoročního předvánočního shonu v sobě rozsvítit malou lucerničku a dovolit jí, aby Ti svítila na cestu ke spokojeným vánočním svátkům bez stresu, a Ty sis je dokázala taky užít?

💛      už nyní se zastavit, plně vydechnout a v zastavení se naladit na hlubší rozměr tohoto krásného ročního období, které nás vede k uvědomění si hojnosti i tam, kde ji běžně nehledáme?


Zvu Tě v pondělí 21.11.2022 v 19 h na živý ZOOM webinář JAK PROŽÍT ADVENT V KLIDU
, na kterém máš jedinečnou příležitost načerpat novou energii, inspiraci a cenné tipy, jak to celé předvánoční období nejen zvládnout, ale naplnit ho radostí, lehkostí, klidem a pohodou. Na webináři Tě provedu krásnou meditací, a čímkoli, co naše společné setkání přinese.

Velmi se raduji, že na webináři také přivítáme vzácného hosta, mou skvělou přítelkyni Janu Hašplovou, královnu české aromaterapie.

Na webináři bych Ti také ráda představila Adventní online kurz s živým provázením Zažehni svou záři a nabídla Ti možnost, jak do něj vstoupit za zvýhodněnou cenu.

Je tento webinář pro Tebe?

Těšíme se na Tebe 💖

Vstup je volný.

Stisknutím tlačítka vyjadřuješ souhlas se zpracováním osobních údajů, potřebným pro zaslání e-mailů týkajících se tohoto videorituálu ode mně. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko “Odhlásit” v každém zaslaném e-mailu.

Kdo jsem a proč být na Webináři se mnou?

Mým darem, který již 27 let přináším, je inspirovat ženy na jejich cestě k ženskosti a odhalovat závoje iluzí. Provázím ženy osobně i online na jejich cestě k vnitřní svobodě a naplnění, důvěrnému napojení na svou esenci a autentickému životu v lásce, hojnosti, důvěře a pokoře, aby mohly svou září zalévat všechny své milované. Pomáhám jim proměnit bolest v požehnání.

Tamara Melissa

O Tamaře