Ha rivelato la magia di essere una donna

Benvenute!

Il mio dono, che porto già da 20 anni è ispirare le donne durante il loro cammino verso la femminilità e rimuovere i veli dell’illusione. Le conduco verso la libertà, l’accettazione di se, la fiducia in se stesse, verso la forza femminile e soprattutto le metto in contatto con la loro saggezza interiore. Attraverso una vera e propria immersione nei rituali curativi, in connessione con la gratitudine e l’abbandono, apro la porta del cuore per vivere nell’amore, nella gioia e nell’abbondanza.

Sono felice, quando vedo come noi donne ci svegliamo, guariamo, iniziamo a fiorire e scopriamo le braccia piene d’amore per noi stesse, per i nostri uomini, le nostre famiglie e per tutto il nostro bellissimo pianeta.

Non vedo ora di incontrarci

CAMMINODIDONNA

TAMARA MELISSA

Mým darem, který již 20 let přináším, je inspirovat ženy na jejich cestě k ženskosti a odhalovat závoje iluzí. Probouzím je ke svobodě, sebepřijetí, sebedůvěře, ženské síle a spojení s vnitřní moudrostí. Ponořením se do léčivých rituálů skrze spojení s vděčností a odevzdáním otevírám bránu k životu v lásce, radosti a hojnosti.

degli eventi

Vstup do živoucího světa ženských kouzel...

Pojď se v bezpečí svého domova ponořit do moudrosti Tvého těla i hloubky Tvé duše, aby ses vynořila živoucí a zářící ještě více, než kdykoliv předtím.

video
rituali

meditace, písně, obrazy

Dopřej si v pohodlí domova rozkvést. Objev rituální meditace, písně a obrazy, které podpoří Tvů návrat k sobě 🙂

OBJEV KOUZLO ŽIVÝCH RITUÁLŮ

Dovol si vstoupit do živého transformačního pole ženského společenství, ve kterém můžeš proměnit svou bolest v požehnání a znovu být šťastná a zářící.