Chi sono

Od počátku 90. let jsem absolvovala mnoho tanečních výcviků, seminářů osobního rozvoje a konferencí v Čechách i zahraničí. Vystudovala jsem dějiny umění na FF UK v Praze a pracovala jako kurátorka uměleckých sbírek v Museu Kampa.

V roce 2000 jsem vytvořila projekt Cesta Ženy a stala se spoluzakladatelkou  o.p.s. A centrum – váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím (www.acentrum.eu). Od té doby vedu ženské skupiny osobního rozvoje, v nichž se zaměřuji především na rituální uctění zlomových okamžiků a období v životě žen:
První menstruace – zasvěcení dívky v ženu. Léčení vztahu k menstruaci jako ke zdroji vlastní síly a moudrosti. Nevěsta – vnitřní příprava na svatbu. Rozloučení s nenarozeným dítětem. Porod – zrození mateřství. Smrt a osvobození. A mnoho dalších.

Poskytuji též online individuální poradenství, léčení a požehnání „Sedmé nebe“.

Ve své práci používám rituál, tanec, rozličnou práci s tělem, hlasem, dechem, dotekem, vůní, vizualizací, emocemi, se spočinutím a tvorbou v přítomném okamžiku.

V roce 2009 jsem pobývala několik měsíců v Indii, kde jsem kromě absolvování meditačních retreatů započala dvouletý výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání “Conscious Birthing and Dying” (www.cosmicairport.com) u Jacqueline Maria Longstaff. Další části výcviku, který jsem následující rok dokončila, probíhaly ve Švédsku.  Kontinuálně procházím dalším učením u Jacqueline. Prošla jsem šamanskými rituály v Brazílii a nadále jimi procházím i jinde. Jsem vyškolena jako „Moon Mother“ u Mirandy Gray, autorky knihy „Rudý měsíc“. Absolvovala jsem  výcvik pro duly, Školu pánevního dna u Renaty Skálové, výcvik v předporodní přípravě u Patrika Bálinta, tantrický výcvik “Empowered woman” u Mahasatvy Ma Anandy Sarity a mnoho dalších. Nyní procházím pětiletým výcvikem v biodynamické body-psychoterapii u Mony Lisy Boyesen, dvouletým profesionálním výcvikem pro práci s hlasem “Odhalený hlas” u Komaly de Amorim a Grof Transpersonal Training.

Třicet let praktikuji meditaci.

Jsem šťastná, když zažívám, jak se my ženy probouzíme, uzdravujeme, rozkvétáme ve své přirozenosti a objevujeme náruč plnou lásky pro sebe, své muže, své rodiny a celou naši krásnou planetu.