🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Rerefence

cropped-favicon-tamara.png
Linda Malenovská 2
Ahoj Tamaro, chci Ti opět moc poděkovat za Tvoji práci, která mi s Tebou prostě neskutečně funguje. Kdybych dnešní mentoring s Tebou online měla shrnout do podstaty, tak by to bylo "Sejmi ze sebe všechny okovy." Tahle slova ve mně celý den doznívají. Pomyslné okovy, které mi bránily vnímat svou sebehodnotu. Jsem svobodná. Na určitých úrovních se dneškem cítím velmi hluboce osvobozená. Vše s Tebou zapadlo. Cítím hluboký klid, důvěru a "život". Děkuj Ti za Tvou jemnou a pevnou podporu, která prostě otevírá všechny komnaty, velmi rychle, velmi jednoduše. Jsi prostě boží! 🙂
Linda Malenovská
cropped-favicon-tamara.png
Petra
Mentoring s Tamarou 🌹Za Tamarou jsem se online vydala již po několikáté. Tentokrát jsem zaslechla volání v době osmého měsíce těhotenství, kdy jsem si potřebovala projít a uzdravit moje vlastní zrození před zrozením mého miminka. 🌹Moje zrození bylo velmi náročné a zanechalo ve mě trauma, které až v době mého těhotenství dozrálo k otevření a zpracování. 🌹Online s Tamarou je pro mě vždy velký zážitek, nikdy bych nevěřila, jak to krásně online jde. 🌹Nejdříve jsme mluvily, já popisovala vše, co mi přišlo na mysl. Poté jsem zavřela oči a Tamara mě vedla slovně a prošla jsem si znovu vším, co jsem nejdřív popisovala, prožila si silné emoce, došla k odpuštění, pochopení a poté jsem si prošla vlastním porodem tak, jak bych si přála, aby probíhal. Tak jak si ho přeji pro moje miminko, které nosím pod srdcem. V lásce, něžnosti, přirozenosti, bezpečí, bez komplikací, bez strachu, zásahů, s překrásným přivítáním miminka na hrudi maminky. Zaplavil mě pocit úlevy, uzdravování, čistoty. 🌹Tamaro, děkuji, je vážně osvobozující vědomí, že už o přežití bojovat nemusím."
Petra
cropped-favicon-tamara.png
Adéla
Milá Tamarko, chtěla bych Ti poděkovat za online setkání. Příjemně mě překvapilo, že i online interakce může fungovat. Vnímala jsem, že část ve mně se uvolnila, rozpustila. Mohla jsem konečně po delší době brečet a cítit se blíž u sebe. Práce s vnitřním dítětem bude asi na delší dobu (zkouším i doma praktikovat Tvoje doporučení). Audio meditace je super! Zase mi to ukázalo jiný rozměr, jak je možné se vrátit do dětství. Zároveň mi to jde i bez nahrávky (i včetně brečení), pokaždé je to jiným způsobem. Přijde mi, že konečně by mi tohle mohlo pomoct :), takže určitě budu ráda, když se budeme moct potkat znova, ať už online nebo "naživo" 🙂 Moc děkuji.
Adéla
cropped-favicon-tamara.png
Jolana Synková
Ahoj, mentoring s Tebou je skutečným nebem, procházkou po cestě duše, kde lze v bezpečí a klidu prožít a vrátit se uvolněna a posilněna láskou, radostí. Připadám si jako po třetím porodu plná endorfinů. Krásný a milý zážitek. DĚKUJI Ti.
Jolana Synková
cropped-favicon-tamara.png
Radka Růžová
Milá Tamaro, děkuji za možnost mentoringu online, byl to krásný, naplněný, léčivý čas jen pro mě z pohodlí domu, což je v dnešní době velmi vítaná příležitost. Cítila jsem úžasnou energii a spojení, jako bychom seděly vedle sebe, děkuji, ráda se přihlásím znovu.
Radka Růžová

S čím Ti mohu pomoci?

Chtěla bys to změnit?

Už jsi přečetla spoustu knih, shlédla mnoho videí, různé kurzy zdarma? Kamarádky Ti říkají stále to samé? Bojíš se jít k psychologovi, aby si Tvé okolí nemyslelo, že jsi blázen, a tak raději trpíš o samotě?

Nebo už jsi utratila za vše možné spoustu peněz a stejně nic nezabírá nebo jen na chvilku?

Znám to. Tím vším své trápení jen prodlužuješ.

To vše jsou jen záplaty. Je zapotřebí uchopit celé téma celistvě. To jediné funguje.

A přesně toto Ti teď nabízím. Navíc v relativně krátkém časovém úseku a s finální investicí.

Projdeme spolu všemi rovinami – mentální, fyzickou, emocionální, duševní i spirituální. Jedině tak může být Tvá transformace komplexní.

Okořeněno mou 28letou praxí práce s ženskými tématy.

Cítíš, že by spolupráce se mnou mohla být pro Tebe to pravé? Jsem Tvá transformační mentorka?

Co Ti spolupráce se mnou přinese?

Proč spolupracovat právě se mnou?

Již téměř 30 let provázím ženy úskalími jejich životů ke svobodě, lásce k sobě a vnitřnímu naplnění. Jsem expertkou na ženská témata v ČR. Z ohlasů tisíců žen si troufám říci, že nabízím jedny z nejsilnějších transformačních programů pro ženy u nás. Neusnula jsem na vavřínech, ale stále se v pokoře vzdělávám.

Prošla jsem si mnoha potraty i zlomenými srdci, jedním manželstvím se zenovým buddhistou, muzikoterapeutem a spisovatelem, ikonou new age v 90. letech u nás Vlastimilem Markem. Druhým manželstvím s lékařem a homeopatem. Traumatem bezdětnosti a mnoha dalšími vzlety a pády. Častokrát jsem padla a vždy se znovu zvedla aneb přes překážky ke hvězdám. To vše mne naučilo zdravé pokoře, sebedůvěře a  důvěře v mystérium života a smrti.

Všechny životní zkušenosti zúročuji ve své práci a prolínám je se znalostmi a prožitky z výcviků, obřadů a seminářů, absolvovaných v Indii, Švédsku, Brazílii a Česku. Vytvořila jsem unikátní metodu Cesta Ženy, která zahrnuje rozmanité techniky pro transformaci a  harmonizaci těla a duše. Propojuje se v ní  prenatální psychologie, přechodové rituály, tantra, transpersonální psychologie, aromaterapie, změněné stavy vědomí, meditace, neurobiologie, tanec, bodypsychoterapie, kvantová fyzika a mnoho dalšího.

Na svou bolest nemusíš být sama! Budu stát při Tobě v plné Přítomnosti celým svým srdcem a náručí plnou životních zkušeností a profesionálních znalostí. Vím, že zázraky se dějí!

Okamžitá úleva

Jednorázová konzultace (online, v kavárně nebo v přírodě)

Proměň bolest v požehnání!

90minutová péče

Hodnota celkem 5 500 Kč

Cena pro Tebe: 2 750 Kč 

Aktuálně volná místa: 7  

Po přijetí objednávky se Ti ozvu mailem s nabídkou termínu.

Milovaná

1 měsíční online + živá péče

 Pojď se do sebe zamilovat!

 3 x 90minutové zoom setkání v celkové délce 4, 5 h (hodnota 16 500 Kč)

 1 x živé setkání v Praze v délce 90 minut
(hodnota 5 500 Kč)

10 % sleva na vše od aromaterapeutické firmy Ellinor po dobu 1 měsíce

zvýhodněné vstupy do mých online kurzů

Hodnota celkem 22 000 Kč
Cena pro Tebe: 11 000 Kč
 

Aktuálně volná místa: 3

Po přijetí objednávky se Ti ozvu mailem nebo telefonicky a domluvíme si termíny.

Hýčkaná

3 měsíční online + živá péče

  Objev svou sebehodnotu!

5 x 90minutové zoom setkání v celkové délce 7,5 h (hodnota 27 500 Kč)

1 x živé setkání v Praze v délce 90 minut
(hodnota 5 500 Kč)

10 % sleva na vše od aromaterapeutické firmy Ellinor po dobu 3 měsíců

zvýhodněné vstupy do mých online kurzů

Hodnota celkem 33 000 Kč
Cena pro Tebe: 16 500 Kč

možnost splátek 

Aktuálně volná místa: 2

Láká Tě tato varianta? Napiš mi na tamara@cestazeny.cz, ozvu se Ti zpět s domluvou termínu na krátký video hovor, abychom obě zjistily, zda spolu ladíme.

Stále váháš mne oslovit?

Ráda zodpovím Tvé otázky. Můžu Ti také vytvořit mentoring na míru. Napiš mi mail na tamara@cestazeny.cz a domluvíme si krátký telefonát nebo zoom.

Mentoring pro Tebe není vhodný, pokud:

Mentoring je pro Tebe perfektní, pokud:

Rerefence

cropped-favicon-tamara.png
Linda Malenovská
„Setkání s Tamarou online pro mě bylo velice překvapivé. Přestože jsem četla sdílení klientek, jak to vše funguje i online, byla jsem velice skeptická. Přeci jen Tamary osobní přítomnost a léčivý dotek jsem zažila mnohokrát na živých akcích a říkala si, že bez toho to nemůže být ono. Potřebovala jsem ale od ní inspiraci a tak jsem si řekla, že i "povídání" bude fajn. 🙂 Na konci sezení jsem byla opravdu v šoku. Celé to proběhlo tak, jako kdyby Tamara byla skutečně se mnou u mě doma. Doteď jsem v úžasu, jak to fungovalo. 🙂 Bylo tam vše. Emoce, "dotek", tanec, hluboké propojení a léčení, Tamary hmatatelná 100% přítomnost. Moc ti děkuji, Tamaro. Jsem ti opět a stále velice vděčná za tvou úžasnou práci.“
Linda Malenovská
cropped-favicon-tamara.png
Radka Ondráčková
Setkání online s Tamarkou bylo pro mně ohromně uzdravující, léčivé a objevné 🙂 Jako v náruči maminky, která je laskavá, vlídná, naslouchající a v plné pozornosti ke všemu, co se ze mě "sypalo" :). Podařilo se mi zase víc si poskládat souvislosti mužského a ženského principu v souvislostech mého vnitřního světa a zároveň toho, co se aktuálně děje venku a na co se potřebuju zaměřit. například jsou to mé potíže s technikou nebo lépe řečeno malá ochota učit se pracovat s moderními technologiemi. A protože právě toto je mužský princip, prolomila se tato bariéra a já začínám oceňovat všechny jejich výhody. Pomalu, ale přece, jako když se dítě učí chodit. Moc doporučuji všem využít možnosti pracovat s Tamarou a využít pro sebe maximálně její bohaté zkušenosti a hlavně její respektující a laskavé naladění. Propojení a pravidelné "rozhovory" s mou vnitřní ženou, mužem a hlavně dítětem, mně naplňuje radostí, pocitem bezpečí a spoustou úžasné energie 🙂 Od Tamarky jsem dostala praktické rady a bez její úžasné meditace Vnitřní dítě určitě nejdu spát 🙂 A zlepšily se moje vztahy s mamkou a taťkou 🙂
Radka Ondráčková
cropped-favicon-tamara.png
Maja a Hubert
Milá Tamarka,, Veľmi pekne ďakujeme za online stretnutie, za čas , kde si nám venovala svoju plnú pozornosť a pomohla nám pochopiť a preliečiť nie ľahký proces, ktorý sa odohrával v našej rodine celých sedem rokov. Pre mňa, ktorá poznám Tvoju prácu „naživo“, bolo až zázračné ako prúdila energia a ako sa moje telo dokázalo očisťovať aj „ na diaľku“. Pre manžela, ktorý sa s Tebou stretol druhý krát, bol tento očistný rituál veľmi silný a sám povedal, že nedokázal plakať veľmi dlhú dobu a uvoľniť napätie , teraz sa cíti veľmi vyrovnane . Čo je až zábavné, manžel mal dlhodobo vysoký krvný tlak a neveril vlastným očiam, večer po Sedmom nebi mal úplne ideálny tlak 134/75 , čo nemal roky. Meral opakovane a stále ideál... Dobre sme sa zasmiali a pocítili ešte väčšiu úľavu. Cítime veľkú zmenu , kľud , pochopenie, úctu , pokoj, vďačnosť. Veľká vďaka Tamarka, že si a že si nám s plnou dôverou umožnila zažiť aj v online stretnutiu spojenie s našou dušou a telom a energiou v nás, pochopiť a liečiť cyklus našich vzostupov a pádov, spojiť hmotu a spiritualitu do jedného celistvého. Nedá sa slovami opísať čo cítim... veľká vďaka Prajeme Ti všetko dobré za nás aj celú našu rodinu. S laskou,
Maja a Hubert
cropped-favicon-tamara.png
Anna Dosedělová
Milá Tamarko, jsem moc vděčná za to, že jsem se s Tebou mohla prostřednictvím technologií setkat a otevřít témata, která dlouho tížila moji duši. Je neskutečné, jak živé to setkání bylo a jak všechna ta energie léčení může proudit a proudí. Už teď cítím obrovské přijetí sebe sama a cítím proměnu, která se pomalu začíná uskutečňovat. Proměňuje se můj vztah k mému tělu, mám víc energie a skrze čištění sebe sama mám chuť čistit svůj domov, zbavovat se nepotřebného a tvořit prostor pro všechno nové, co přijde. Jsem vděčná za to, že mi tato doba dala možnost díky Tobě a Sedmému nebi tuto proměnu začít uskutečňovat.
Anna Dosedělová
cropped-favicon-tamara.png
Kateřina Bělešová
Dobrý den, Tamaro. Pár dní jsem vstřebávala dojmy a prožitky, které ještě dojížděly po našem online setkání. Bylo to pro mne větší téma, než jsem myslela, a i teď po 5 dnech cítím, jak se to rovná. Jsem vděčná, že i v těchto časech jste našla cestu, jak být lidem nápomocná a k dispozici. Naše online setkání mělo stejnou váhu, jako bychom byly vedle sebe (i když to osobní setkání se nikdy nedá nahradit 🙂 ). Ráda budu využívat této formy setkání do doby, než se opatření uvolní a moc děkuji za to, že tady prostě pro nás, co vás potřebujeme, jste 🙂 Vřele doporučuji všem, co váhají. Jen doporučuji udělat si k tomu vhodné podmínky, aby vás nikdo nerušil a vy se mohla během hovoru maximálně uvolnit a zapomenout na to, že je to online.. Jinak rozdíl poznat ani není.
Kateřina Bělešová
cropped-favicon-tamara.png
Anikó Horena
Krásný den všem. Ráda bych sdílela s vámi můj dnešní zážitek - Setkání online funguje naprosto stejně jako když jsem byla u Tamary předtím (fyzicky). Díky technice Tamara a já jsme seděly spolu... úplně stejně jako bychom seděly v jednom pokoji... a děly se zázraky. Nejsou žádné překážky a hranice. Jsem vděčná za vše. Tato možnost umožňuje nám všem jít dále. Děkujeme Tamaro 🙂 Děkujeme, že umožňuješ setkání dále i takhle 🙂
Anikó Horena
cropped-favicon-tamara.png
Beáta Horena
Setkání s Tamarkou funguje přes Online úplně stejně jako u Tamarky fyzicky. SÍLA!!! Děkuji!!! 🙂
Beáta Horena

Část z výtěžku tohoto kurzu poputuje na podporu A centra

A centrum je občansko prospěšná společnost, která se věnuje nastávajícím maminkám, tatínkům a jejich dětem.

Těším se na nádhernou objevnou Cestu s Tebou