Sedmé nebe ONLINE

Sedmé nebe ONLINE

 I n d i v i d u á l n í   p é č e   p r o   ž e n y i   m u ž e 

O N L I N E

 z    p o h o d l í   v a š e h o   d o m o v a  ❤️

Nemusíte mít obavy, že online nebude fungovat, náš niterný svět je stejně reálný, ať jsme navzájem jakkoli daleko 🙂 Energie  nezná hranic.

Budete k tomu potřebovat jen počítač s internetem a pohodlný, nerušený prostor.

Cokoliv vás nyní trápí, jste vítáni… Každé životní období přináší specifické výzvy, které nám přinášejí svá hluboká učení… abychom jimi dobře prošli, je nám někdy zapotřebí nezaujaté podpory, sdílení v bezpečné atmosféře nesouzení a bytí v přítomnosti, abychom se mohli spojit se svým vnitřním vedením a nalézat nové, nepoznané Cesty, kudy mají vést naše další kroky… Mohu vám nabídnout pomyslný klíč, který už možná dlouho hledáte, ke dveřím na tuto Cestu… ostatní už je na vás…

Má práce je intuitivní a může zahrnovat konzultaci, práci s energií, požehnání, modlitby, meditaci, práci s emocemi, katarzi, tanec, rituál, intuitivní konstelace, práci se zvukem, relaxaci, spočinutí a mnoho dalšího. Pokaždé to může být jiné. Vždy vycházím z přítomnosti a z toho, s čím konkrétní člověk v danou chvíli přichází.

Můžete přijít i v jakémkoliv stadiu těhotenství či s malým miminkem. V těchto obdobích budeme vším procházet jemně 🙂

Kdy:

Jakýkoliv všední den, ideálně mezi 10 a 13 h. Můžete si sami předem zvolit délku setkání, a to 1 – 3 hodiny.

Cena – můžete si vybrat ze tří variant:

1) Dobrovolný příspěvek – ráda bych v tomto zlomovém čase podpořila všechny, pro které je tato situace náročná finančně a podporu  potřebují nejvíce.

2) Obvyklá cena – 1000 Kč za 1 hodinu.

3) Dar –  budu vděčná těm z vás, kteří si to můžete dovolit a pošlete více, abyste naopak podpořili mně.

Věřím, že se tak nastolí rovnováha 🙂

Vždy po skončení si naciťte, jakou pro vás mělo Sedmé nebe hodnotu a jaké jsou Vaše možnosti a poté můžete zaslat na č.ú 2000816746/2010.

Platby v eurech ze zahraničí: č.ú. 2501724452/2010, IBAN CZ9820100000002501724452

Do poznámky uveďte “Sedmé nebe online”. Děkuji ze❤️

Storno podmínky:

  • Při zrušení dohodnuté konzultace méně než 48 h předem účtuji storno poplatek dle dohodnuté délky konzultace ve výši 25% .
  • Při zrušení méně než 24 h předem účtuji storno poplatek dle dohodnuté délky konzultace pouze ve výši 50%.

Děkuji za pochopení 🙂 

Jak to probíhá?

Krátce před dohodnutou hodinou vám na msg nebo na mail zašlu link na Zoom nebo Skype. Budete potřebovat nerušený prostor, něco na pití (vodu, čaj), kapesníčky, polštářek a deku.

Po Sedmém nebi doporučuji pokud možno alespoň jeden den klidový režim pro dobrou integraci.

Objednání:

Telefonicky na č. 604 835 943 (možno i přes Messenger nebo WhatsApp) nebo mailem na tamara@cestazeny.cz.

Možnost dárkových poukazů.

Přeji vám klidnou mysl a důvěru ve vše, co nového k nám přichází. Těším se na setkání s vámi  🙂

Reference

Sedmé nebe s Tamarou online pro mě bylo velice překvapivé. Přestože jsem četla sdílení klientek, jak to vše funguje i online, byla jsem velice skeptická. Přeci jen Tamary osobní přítomnost a léčivý dotek jsem zažila mnohokrát na živých akcích a říkala si, že bez toho to nemůže být ono. Potřebovala jsem ale od ní inspiraci a tak jsem si řekla, že i "povídání" bude fajn. :-) Na konci sezení jsem byla opravdu v šoku. Celé to proběhlo tak, jako kdyby Tamara byla skutečně se mnou u mě doma. Doteď jsem v úžasu, jak to fungovalo. :-) Bylo tam vše. Emoce, "dotek", tanec, hluboké propojení a léčení, Tamary hmatatelná 100% přítomnost. Moc ti děkuji, Tamaro. Jsem ti opět a stále velice vděčná za tvou úžasnou práci.

Linda Malenovská, 20.10.2020

Co vše je možné? Super! Jsem vděčná za tu možnost Sedmé nebe online❤️Děkuji za úžasný zážitek a rozhodnutí jít dál ve své práci❤️ Tamara Melissa je důkazem, že to funguje na dálku. Sedmé nebe on-line. Ano! Cítila jsem takovou energii tvořit a sílu pracovat dál v terapii. Hned jsem dostala dvě zprávy od klientů s přáním vidět a slyšet se! Ano! Jak se to ještě zlepší? Tvořte v nových možnostech on-line.

Věra Opletalová, 24.3.2020

Ahoj, SEDMÉ NEBE s Tebou je skutečným nebem, procházkou po cestě duše, kde lze v bezpečí a klidu prožít a vrátit se uvolněna a posilněna láskou, radostí. Připadám si jako po třetím porodu plná endorfinů. Krásný a milý zážitek. DĚKUJI Ti.

Jolana Synková, 26.3.2020

Milá Tamaro, děkuji za včerejší možnost Sedmého nebe online, byl to krásný, naplněný, léčivý čas jen pro mě z pohodlí domu, což je v dnešní době velmi vítaná příležitost. Cítila jsem úžasnou energii a spojení, jako bychom seděly vedle sebe, děkuji, ráda se přihlásím znovu.

Radka Růžová, 27.3.2020❤️

Milá Tamarko, chtěla bych Ti poděkovat za online setkání v Sedmém nebi. Příjemně mě překvapilo, že i online interakce může fungovat. Vnímala jsem, že část ve mně se uvolnila, rozpustila. Mohla jsem konečně po delší době brečet a cítit se blíž u sebe. Práce s vnitřním dítětem bude asi na delší dobu (zkouším i doma praktikovat Tvoje doporučení). Audio meditace je super! Zase mi to ukázalo jiný rozměr, jak je možné se vrátit do dětství. Zároveň mi to jde i bez nahrávky (i včetně brečení), pokaždé je to jiným způsobem. Přijde mi, že konečně by mi tohle mohlo pomoct :), takže určitě budu ráda, když se budeme moct potkat znova, ať už online nebo "naživo" :) Moc děkuji.

Adéla, 30.3.2020

"Sedmé nebe" u Tamarky funguje přes Skype úplně stejně jako "Sedmé nebe" u Tamarky fyzicky. SÍLA!!! Děkuji!!! :)

Beáta Horena, 1.4.2020

Následující akce

Připravujeme...

Uplynulé akce

Zde zatím neproběhla žádná akce...

Máte otázky?

Neváhejte se zeptat
Míši z Cesty Ženy ❤
Po - Pá 9 - 17.30 h

Kalendář akcí

8. června 2022
18.30 - cca 22.30 h
Heart Dance Živě 💃
10. - 12. června 2022
Hojení zlomeného srdce
21. - 24. července 2022
Měsíční chýše
29. - 31. července 2022
Hranice
23. - 25. září 2022
Královna domova
11. - 13. listopadu 2022
Menopauza - vstup do moudrosti
17. - 20. listopadu 2022
Žij Ženo
20. - 22. ledna 2023
Smrt a osvobození. Rozloučení s našimi předky a nenarozenými dětmi
3. - 5. března 2023
Spirituální domov. Dech, ticho a přítomnost
7. - 9. dubna 2023
Cesta Ženy - zahájení dvouletého cyklu transformačních rituálů