Sedmé nebe

Sedmé nebe

I n d i v i d u á l n í   p é č e   p r o   ž e n y   i   m u ž e

O N L I N E

 z   p o h o d l í   v a š e h o   d o m o v a

n e b o   Ž I V Ě

v   p ř í r o d ě   č i v k a v á r n ě  ❤️

Nemusíš mít obavy, že online nebude fungovat, náš niterný svět je stejně reálný, ať jsme navzájem jakkoli daleko. Energie  nezná hranic.

Nebo se za příznivého počasí můžeme potkat v přírodě. Můžeme si dát spolu procházku nebo si sednout na deku, kde může probíhat terapie za přímého působení přírody.

Další možností je sejít se v příjemné kavárně v Praze nebo v Kolíně.

Cokoliv Tě nyní trápí, jsi vítán/a. Každé životní období přináší specifické výzvy, které nám přinášejí svá hluboká učení. Abychom jimi dobře prošli, je nám někdy zapotřebí nezaujaté podpory, sdílení v bezpečné atmosféře nesouzení a bytí v přítomnosti, abychom se mohli spojit se svým vnitřním vedením a nalézat nové, nepoznané Cesty, kudy mají vést naše další kroky. Mohu Ti nabídnout pomyslný klíč, který už možná dlouho hledáš, ke dveřím na tuto Cestu, na níž nalezneš Dary pro Tvůj Život.

Má práce je intuitivní a může zahrnovat konzultaci, práci s energií, požehnání, modlitby, meditaci, práci s emocemi, katarzi, pohyb, tanec, rituál, intuitivní konstelace, práci se zvukem, relaxaci, spočinutí a mnoho dalšího. Pokaždé to může být jiné. Vždy vycházím z přítomnosti a z toho, s čím konkrétní člověk v danou chvíli přichází, a co se otevírá.

Můžeš přijít i v jakémkoliv stadiu těhotenství či s malým miminkem. V těchto obdobích budeme vším procházet jemně.

Kdy:

Téměř jakýkoliv všední den, ideálně mezi 10 a 13 h.

Cena:

2 000 Kč za 1 hodinu

3 800 Kč za 2 hodiny

Výhodné balíčky:

5 500 Kč za balíček tří hodinových setkání

10 900 Kč za balíček tří dvouhodinových setkání

24 000 za balíček magických 13 hodinových setkání

47 000 za balíček magických 13 dvouhodinových setkání

Setkání se platí předem, po domluvě termínu/ů Ti asistentka pošle na mail fakturu.

Storno podmínky:

Termín setkání lze změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je nutno setkání uhradit v plné výši.

Děkuji Ti, že si vážíš mého času.

Jak to probíhá?

Online: Krátce před dohodnutou hodinou Ti na msg nebo na mail zašlu link na Zoom. Budeš potřebovat nerušený prostor, něco na pití (vodu, čaj), kapesníčky, polštářek a deku.

Živě v přírodě: Sejdeme se v domluvený čas na domluveném místě.. S sebou si přines deku na sezení, vodu na pití, kapesníčky, případně plavky a ručník.

Živě v kavárně: V domluvený termín se sejdeme ve společně vybrané kavárně.

Po Sedmém nebi doporučuji pokud možno alespoň jeden den klidového režimu pro dobrou integraci.

Objednání:

Telefonicky na č. 604 835 943 (možno i přes Messenger nebo WhatsApp) nebo mailem na tamara@cestazeny.cz.

Těším se na setkání s Tebou ❤️

Co o Sedmém nebi řekli ti,
kteří ho již navštívil

Milá Tamarka,, Veľmi pekne ďakujeme za Sedmé nebe, za čas , kde si nám venovala svoju plnú pozornosť a pomohla nám pochopiť a preliečiť nie ľahký proces, ktorý sa odohrával v našej rodine celých sedem rokov. Pre mňa, ktorá poznám Tvoju prácu „naživo“, bolo až zázračné ako prúdila energia a ako sa moje telo dokázalo očisťovať aj „ na diaľku“. Pre manžela, ktorý sa s Tebou stretol druhý krát, bol tento očistný rituál veľmi silný a sám povedal, že nedokázal plakať veľmi dlhú dobu a uvoľniť napätie , teraz sa cíti veľmi vyrovnane . Čo je až zábavné, manžel mal dlhodobo vysoký krvný tlak a neveril vlastným očiam, večer po Sedmom nebi mal úplne ideálny tlak 134/75 , čo nemal roky. Meral opakovane a stále ideál... Dobre sme sa zasmiali a pocítili ešte väčšiu úľavu. Cítime veľkú zmenu , kľud , pochopenie, úctu , pokoj, vďačnosť. Veľká vďaka Tamarka, že si a že si nám s plnou dôverou umožnila zažiť Sedmé nebe , spojenie s našou dušou a telom a energiou v nás, pochopiť a liečiť cyklus našich vzostupov a pádov, spojiť hmotu a spiritualitu do jedného celistvého. Nedá sa slovami opísať čo cítim... veľká vďaka Prajeme Ti všetko dobré za nás aj celú našu rodinu. S laskou,

Maja a Hubert, 10.1.2023

Sedmé nebe s Tamarou online pro mě bylo velice překvapivé. Přestože jsem četla sdílení klientek, jak to vše funguje i online, byla jsem velice skeptická. Přeci jen Tamary osobní přítomnost a léčivý dotek jsem zažila mnohokrát na živých akcích a říkala si, že bez toho to nemůže být ono. Potřebovala jsem ale od ní inspiraci a tak jsem si řekla, že i "povídání" bude fajn. :-) Na konci sezení jsem byla opravdu v šoku. Celé to proběhlo tak, jako kdyby Tamara byla skutečně se mnou u mě doma. Doteď jsem v úžasu, jak to fungovalo. :-) Bylo tam vše. Emoce, "dotek", tanec, hluboké propojení a léčení, Tamary hmatatelná 100% přítomnost. Moc ti děkuji, Tamaro. Jsem ti opět a stále velice vděčná za tvou úžasnou práci.

Linda Malenovská, 20.10.2020

Co vše je možné? Super! Jsem vděčná za tu možnost Sedmé nebe online❤️Děkuji za úžasný zážitek a rozhodnutí jít dál ve své práci❤️ Tamara Melissa je důkazem, že to funguje na dálku. Sedmé nebe on-line. Ano! Cítila jsem takovou energii tvořit a sílu pracovat dál v terapii. Hned jsem dostala dvě zprávy od klientů s přáním vidět a slyšet se! Ano! Jak se to ještě zlepší? Tvořte v nových možnostech on-line.

Věra Opletalová, 24.3.2020

Ahoj, SEDMÉ NEBE s Tebou je skutečným nebem, procházkou po cestě duše, kde lze v bezpečí a klidu prožít a vrátit se uvolněna a posilněna láskou, radostí. Připadám si jako po třetím porodu plná endorfinů. Krásný a milý zážitek. DĚKUJI Ti.

Jolana Synková, 26.3.2020

Milá Tamaro, děkuji za včerejší možnost Sedmého nebe online, byl to krásný, naplněný, léčivý čas jen pro mě z pohodlí domu, což je v dnešní době velmi vítaná příležitost. Cítila jsem úžasnou energii a spojení, jako bychom seděly vedle sebe, děkuji, ráda se přihlásím znovu.

Radka Růžová, 27.3.2020❤️

Milá Tamarko, chtěla bych Ti poděkovat za online setkání v Sedmém nebi. Příjemně mě překvapilo, že i online interakce může fungovat. Vnímala jsem, že část ve mně se uvolnila, rozpustila. Mohla jsem konečně po delší době brečet a cítit se blíž u sebe. Práce s vnitřním dítětem bude asi na delší dobu (zkouším i doma praktikovat Tvoje doporučení). Audio meditace je super! Zase mi to ukázalo jiný rozměr, jak je možné se vrátit do dětství. Zároveň mi to jde i bez nahrávky (i včetně brečení), pokaždé je to jiným způsobem. Přijde mi, že konečně by mi tohle mohlo pomoct :), takže určitě budu ráda, když se budeme moct potkat znova, ať už online nebo "naživo" :) Moc děkuji.

Adéla, 30.3.2020

Následující akce

Připravujeme...

Uplynulé akce

Zde zatím neproběhla žádná akce...

Máte otázky?

Neváhejte se zeptat
Evy z Cesty Ženy ❤
Po - Pá 9 - 17.30 h

Kalendář akcí

1. června 2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance Živě
9. - 11. června 2023
Hojení vnitřního dítěte
21. června 2023
18.30 - cca 23.30 h
Rituál letního slunovratu s medicínou kakaa
18. července 2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance živě
27. - 30. července 2023
Měsíční chýše - rituál léčení vztahu k menstruaci a dosycení chybějící iniciace do ženskosti
3. - 6. srpna 2023
Rozkvět sexuality
14. září 2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance živě
16.. září - 1. října 2023
Plavba snů - jachting pro páry ❤️
5. října 2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance živě
6. - 8.10.2023
Facilitátorka ženských skupin
13. - 15. října 2023
Vnitřní žena a léčení vztahu s matkou
2. listopadu 2023
18.30 - cca 23.30 h
Dušičkový rituál smíření se smrtí - pro ženy a muže