Sedmé nebe

Sedmé nebe

I n d i v i d u á l n í   p é č e   p r o   ž e n y   i   m u ž e

O N L I N E

 z   p o h o d l í   v a š e h o   d o m o v a

n e b o   Ž I V Ě

v   p ř í r o d ě   č i v k a v á r n ě  ❤️

Nemusíte mít obavy, že online nebude fungovat, náš niterný svět je stejně reálný, ať jsme navzájem jakkoli daleko 🙂 Energie  nezná hranic. Budete k tomu potřebovat jen počítač s internetem a pohodlný, nerušený prostor.

Nebo se za příznivého počasí můžeme potkat v přírodě v oboře Hvězda na Praze 6. Můžeme si dát spolu procházku nebo si sednout na deku, kde může probíhat terapie za přímého působení přírody. Setkání lze společně zakončit očistnou koupelí v blízkém biotopu Terezka.

Další možností je sejít se v příjemné kavárně.

Cokoliv vás nyní trápí, jste vítáni… Každé životní období přináší specifické výzvy, které nám přinášejí svá hluboká učení… abychom jimi dobře prošli, je nám někdy zapotřebí nezaujaté podpory, sdílení v bezpečné atmosféře nesouzení a bytí v přítomnosti, abychom se mohli spojit se svým vnitřním vedením a nalézat nové, nepoznané Cesty, kudy mají vést naše další kroky… Mohu vám nabídnout pomyslný klíč, který už možná dlouho hledáte, ke dveřím na tuto Cestu… ostatní už je na vás…

Má práce je intuitivní a může zahrnovat konzultaci, práci s energií, požehnání, modlitby, meditaci, práci s emocemi, katarzi, pohyb, tanec, rituál, intuitivní konstelace, práci se zvukem, relaxaci, spočinutí a mnoho dalšího. Pokaždé to může být jiné. Vždy vycházím z přítomnosti a z toho, s čím konkrétní člověk v danou chvíli přichází, a co se otevírá.

Můžete přijít i v jakémkoliv stadiu těhotenství či s malým miminkem. V těchto obdobích budeme vším procházet jemně.

Kdy:

Jakýkoliv všední den, ideálně mezi 10 a 13 h. Sami si předem zvolte délku setkání, a to 1 – 3 hodiny.

Cena:

1200 Kč za 1 hodinu (možnost platby v eurech).

Po skončení konzultace Vám na mail přijde faktura.

Možnost dárkových poukázek.

Storno podmínky:

  • Při zrušení dohodnuté konzultace méně než 48 h předem účtuji storno poplatek dle dohodnuté délky konzultace ve výši 25% .
  • Při zrušení méně než 24 h předem účtuji storno poplatek dle dohodnuté délky konzultace pouze ve výši 50%.

Děkuji za pochopení 🙂 

Jak to probíhá?

Online: Krátce před dohodnutou hodinou vám na msg nebo na mail zašlu link na Zoom. Budete potřebovat nerušený prostor, něco na pití (vodu, čaj), kapesníčky, polštářek a deku.

Živě v přírodě: V domluvený termín se sejdeme před Libockou bránou obory Hvězda. S sebou si přineste deku na sezení, vodu, kapesníčky, plavky, ručník.

Živě v kavárně: V domluvený termín se sejdeme ve společně vybrané kavárně.

Po Sedmém nebi doporučuji pokud možno alespoň jeden den klidový režim pro dobrou integraci.

Objednání:

Telefonicky na č. 604 835 943 (možno i přes Messenger nebo WhatsApp) nebo mailem na tamara@cestazeny.cz.

Přeji vám klidnou mysl a důvěru ve vše, co nového k nám přichází. Těším se na setkání s vámi ❤️

Co o Sedmém nebi řekli ti,
kteří ho již navštívil

Milá Tamarka,, Veľmi pekne ďakujeme za Sedmé nebe, za čas , kde si nám venovala svoju plnú pozornosť a pomohla nám pochopiť a preliečiť nie ľahký proces, ktorý sa odohrával v našej rodine celých sedem rokov. Pre mňa, ktorá poznám Tvoju prácu „naživo“, bolo až zázračné ako prúdila energia a ako sa moje telo dokázalo očisťovať aj „ na diaľku“. Pre manžela, ktorý sa s Tebou stretol druhý krát, bol tento očistný rituál veľmi silný a sám povedal, že nedokázal plakať veľmi dlhú dobu a uvoľniť napätie , teraz sa cíti veľmi vyrovnane . Čo je až zábavné, manžel mal dlhodobo vysoký krvný tlak a neveril vlastným očiam, večer po Sedmom nebi mal úplne ideálny tlak 134/75 , čo nemal roky. Meral opakovane a stále ideál... Dobre sme sa zasmiali a pocítili ešte väčšiu úľavu. Cítime veľkú zmenu , kľud , pochopenie, úctu , pokoj, vďačnosť. Veľká vďaka Tamarka, že si a že si nám s plnou dôverou umožnila zažiť Sedmé nebe , spojenie s našou dušou a telom a energiou v nás, pochopiť a liečiť cyklus našich vzostupov a pádov, spojiť hmotu a spiritualitu do jedného celistvého. Nedá sa slovami opísať čo cítim... veľká vďaka Prajeme Ti všetko dobré za nás aj celú našu rodinu. S laskou,

Maja a Hubert, 10.1.2023

Sedmé nebe s Tamarou online pro mě bylo velice překvapivé. Přestože jsem četla sdílení klientek, jak to vše funguje i online, byla jsem velice skeptická. Přeci jen Tamary osobní přítomnost a léčivý dotek jsem zažila mnohokrát na živých akcích a říkala si, že bez toho to nemůže být ono. Potřebovala jsem ale od ní inspiraci a tak jsem si řekla, že i "povídání" bude fajn. :-) Na konci sezení jsem byla opravdu v šoku. Celé to proběhlo tak, jako kdyby Tamara byla skutečně se mnou u mě doma. Doteď jsem v úžasu, jak to fungovalo. :-) Bylo tam vše. Emoce, "dotek", tanec, hluboké propojení a léčení, Tamary hmatatelná 100% přítomnost. Moc ti děkuji, Tamaro. Jsem ti opět a stále velice vděčná za tvou úžasnou práci.

Linda Malenovská, 20.10.2020

Co vše je možné? Super! Jsem vděčná za tu možnost Sedmé nebe online❤️Děkuji za úžasný zážitek a rozhodnutí jít dál ve své práci❤️ Tamara Melissa je důkazem, že to funguje na dálku. Sedmé nebe on-line. Ano! Cítila jsem takovou energii tvořit a sílu pracovat dál v terapii. Hned jsem dostala dvě zprávy od klientů s přáním vidět a slyšet se! Ano! Jak se to ještě zlepší? Tvořte v nových možnostech on-line.

Věra Opletalová, 24.3.2020

Ahoj, SEDMÉ NEBE s Tebou je skutečným nebem, procházkou po cestě duše, kde lze v bezpečí a klidu prožít a vrátit se uvolněna a posilněna láskou, radostí. Připadám si jako po třetím porodu plná endorfinů. Krásný a milý zážitek. DĚKUJI Ti.

Jolana Synková, 26.3.2020

Milá Tamaro, děkuji za včerejší možnost Sedmého nebe online, byl to krásný, naplněný, léčivý čas jen pro mě z pohodlí domu, což je v dnešní době velmi vítaná příležitost. Cítila jsem úžasnou energii a spojení, jako bychom seděly vedle sebe, děkuji, ráda se přihlásím znovu.

Radka Růžová, 27.3.2020❤️

Milá Tamarko, chtěla bych Ti poděkovat za online setkání v Sedmém nebi. Příjemně mě překvapilo, že i online interakce může fungovat. Vnímala jsem, že část ve mně se uvolnila, rozpustila. Mohla jsem konečně po delší době brečet a cítit se blíž u sebe. Práce s vnitřním dítětem bude asi na delší dobu (zkouším i doma praktikovat Tvoje doporučení). Audio meditace je super! Zase mi to ukázalo jiný rozměr, jak je možné se vrátit do dětství. Zároveň mi to jde i bez nahrávky (i včetně brečení), pokaždé je to jiným způsobem. Přijde mi, že konečně by mi tohle mohlo pomoct :), takže určitě budu ráda, když se budeme moct potkat znova, ať už online nebo "naživo" :) Moc děkuji.

Adéla, 30.3.2020

Následující akce

Připravujeme...

Uplynulé akce

Zde zatím neproběhla žádná akce...

Máte otázky?

Neváhejte se zeptat
Míši z Cesty Ženy ❤
Po - Pá 9 - 17.30 h

Kalendář akcí

24. ledna 2023
19 - cca 21 h
Máš mě ráda, mami? Webinář zdarma ❤️
1. - 28. února 2023
Moje maminka - online kurz s živým provázením
2. února 2023
18.30 - cca 23.30 h
Hromnice - rituál světel
2. března 2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance Živě
8. - 29. března 2023
Jarní rozkvět ženskosti - online kurz s živým provázením Tamary a Tary
10. - 12. března 2023
Spirituální domov. Dech, ticho a přítomnost
15. - 19.3. 2023
Lyžovačka a wellness
7. - 9. dubna 2023
Cesta Ženy - zahájení dvouletého cyklu transformačních rituálů prvním rituálem Vlastní porod a znovuzrození
20. - 23. dubna 2023
Žij Ženo
4. května 2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance Živě
13. - 20. května 2023
Jachting - plavba snů pro páry
1. června 2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance Živě