🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

O mně

Již 29 let provázím ženy hojením jejich zranění pomocí živých a nyní i online transformačních rituálů Cesta Ženy, které mapují důležité mezníky a témata ženského života od našeho početí po smrt a osvobození. 

Spatřila jsem již mnoho kouzelných okamžiků osobní proměny, kdy se moře bolesti proměnilo v oceán lásky a požehnání. Jsem šťastná, když vnímám, jak se stále více a více žen a jejich mužů osvobozuje z iluzí a nachází svůj skutečný Zdroj a důvěru v Život takový, jaký je.

Ve své práci vycházím z výcviků, obřadů a seminářů, absolvovaných v Indii, Švédsku, Brazílii, USA i Česku, a ze svých životních zkušeností. Pracuji vždy se všemi rovinami člověka – mentální, fyzickou, emocionální, psychickou i spirituální, aby transformace byla komplexní.

Od počátku 90. let jsem absolvovala mnoho tanečních výcviků, seminářů osobního rozvoje a konferencí v Čechách i zahraničí. Vystudovala jsem dějiny umění na FF UK v Praze a zakončila je obhajobou diplomové práce na téma spirituality a počátků abstrakce v díle Františka Kupky. Díky tomu jsem se seznámila s mecenáškou Medou Mládkovou, majitelkou největší soukromé sbírky Kupkových obrazů a díky ní jsem obdržela několikaměsíční umělecké stipendium do USA, abych své téma mohla ještě více prohloubit. Její sbírka Kupky se stala základem Musea Kampa v Sovových mlýnech, které Meda založila a já jsem měla to štěstí být v těchto letech začátků v jejím týmu a také působit jako kurátorka uměleckých sbírek.

Již od roku 1995 provázím ženské skupiny osobního rozvoje. V roce 2000 jsem vytvořila projekt Cesta Ženy, ve kterém se zaměřuji především na rituální uctění zlomových okamžiků a období v životě žen. Ve stejném roce jsem se také stala spoluzakladatelkou o.p.s. A centrum – váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím (www.acentrum.eu), kde jsem se 15 let intenzívně věnovala těhotným ženám a matkám s miminky.

Poskytuji též individuální mentoring a požehnání.

Ve své práci používám rituál, tanec, rozličnou práci s tělem, hlasem, dechem, dotekem, vůní, vizualizací, emocemi, se spočinutím a tvorbou v přítomném okamžiku.

V roce 2009 jsem pobývala několik měsíců v Indii, kde jsem kromě absolvování meditačních buddhistických retreatů započala dvouletý výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání “Conscious Birthing and Dying” (www.cosmicairport.com) u Jacqueline Maria Longstaff, která se stala mou životní učitelkou. Další části výcviku, který jsem následující rok dokončila, probíhaly ve Švédsku.  Kontinuálně procházím dalším učením u Jacqueline. Prošla jsem šamanskými rituály v Brazílii a nadále jimi procházím i jinde. Jsem vyškolena jako „Moon Mother“ u Mirandy Gray, autorky knihy „Rudý měsíc“. Absolvovala jsem  výcvik pro duly, Školu pánevního dna u Renaty Skálové, výcvik v předporodní přípravě u Patrika Bálinta, tantrický výcvik “Empowered woman” u Mahasatvy Ma Anandy Sarity a mnoho dalších. Letos dokončuji pětiletý výcvik v biodynamické body-psychoterapii u Mony Lisy Boyesen, certifikovaný Evropskou školou pro biodynamickou psychologii (ESBPE) se sídlem v Německu a pokračuji v Grof Transpersonal Training.

Třicet let praktikuji meditaci.

Jsem šťastná, když zažívám, jak se my ženy probouzíme, uzdravujeme, rozkvétáme ve své přirozenosti a objevujeme náruč plnou lásky pro sebe, své muže, své rodiny a celou naši krásnou planetu.