Kurzy online

videorituál

Jak se cítíš jako žena? Miluješ to nebo nenávidíš? Vnímání Tvé ženskosti je primárně určováno vztahem s Tvou maminkou. Ona je ženou, se kterou se od narození nevědomě identifikuješ a takovou ženou se stáváš. Je obrazem Tvé vnitřní ženy, který však můžeš proměnit. Pojď se zhluboka nadechnout a ponořit se do těch tmavých zákoutí v sobě, která volají po Tvé pozornosti, abys odhalila ta místa, která jsou připravena k transformaci. Aby Tvá ženskost mohla rozkvést.

videorituál

Máš pocit, jako by Ti na srdci ležel těžký kámen? Nemůžeš se zhluboka nadechnout a projevit to, co cítíš? Co Tě to tíží? Pojď to objevit a proměnit, aby ses dotkla té Lásky, která pod tím leží… Abys obnovila svůj pramen a mohla se naplněná zase smát, tančit a důvěřovat Životu.

ADVENTNÍ ONLINE KURZ

Odhal kouzlo adventu uvnitř sebe. Následovala jsem svůj velmi silný vnitřní impuls a vytvořila pro Tebe tento kurz, aby Tě podpořil v těchto náročných časech. Jeho brány se otevírají 1. adventní neděli, 27.11.2022 ❤️

ONLINE KURZ

Jsme dvě ženy, přítelkyně, nadšené pro vše, čím může rozkvést náš život, osvobodit nás od iluzí a Žít v hloubce i lehkosti.

S velkou radostí jsme pro Tebe připravily náš první společný kurz, který očistí Tvé tělo i duši.

Třítýdenní Cesta něhy i divokosti bude znovu otevřena 8. března 2023 ❤️