CZ - IT

videorituál

Hojení vnitřního dítěte

Máš pocit, jako by Ti na srdci ležel těžký kámen? Nemůžeš se zhluboka nadechnout a projevit to, co cítíš? Co Tě to tíží? Pojď to objevit a proměnit, aby ses dotkla té Lásky, která pod tím leží… Abys obnovila svůj pramen a mohla se naplněná zase smát, tančit a důvěřovat Životu.

Play Video

Je tento rituál
pro Tebe?

Tyto a další pocity prožíváme, když nás volá naše vnitřní dítě a jeho zranění, na která jsi už možná dávno zapomněla, ale stále jsou v Tobě ukryta.

Chtěla bys to změnit?

Tento rituál může být pro Tebe jednou z cest, díky níž se Ti to může podařit.

Chceš se
cítit...

dost dobrá taková, jaká jsi?
milovaná?
přijímaná?
spontánní?
autentická?
svobodná?
naplněná?

Chceš toto zažívat?
Říkáš anooo?

Vnímáš, o kolik krásných prožitků Tě zranění vnitřního dítěte každý den připravují?

Lidé na smrtelné posteli nejvíce litují věcí, které neprožili, toho, že se víc nesmáli a víc si neužívali života. Nechali se strhnout povinnostmi, honbou za stále novými a novými cíli a vyměnili své žití za plnění úkolů.

Ty však můžeš žít jinak. Už ode dneška můžeš začít svůj život žít tak, jak si přeješ.

Reference

alex-simegova
Alexandra Šimegová
Online kurz Liečenie vnútorného dieťaťa vonia mandarinkou a zanecháva na tvári sladký tajomný úsmev, za ktorým sa skrýva more nehy, hlbokého pochopenia toho malého človiečika vnútri mňa, dlho volajúceho po starostlivosti. Napriek online forme, skúsenosť ktorú Tamara odovzdáva ma previedla intenzívnou cestou cez vrstvy hnevu, nenávisti, odporu a vzdoru, ktoré potrebovali byť uvidené a prepustené. Ochutnala som aké je to opäť sa skutočne smiať, aké je to cítiť sa milovaná sebou, životom, svetom. Dovolila som si kričať, plakať, hrať sa, divoko tancovať, masírovať sa dlho, objať sa zvnútra, tak ako to viem dať len ja sama sebe. Tak aby som nemusela žobrať o pozornosť vonku, tak aby som mohla nechať prejaviť moje vnútorné dieťa v bežnom dni. Dopriať si tento kurz bolo ako dovoliť láskavej ruke sprevádzať ma na zranené miesta a napiť sa lásky z ktorej môžem čerpať ja a moje okolie. Zo srdca ďakujem za intenzívne prežitý čas Tamarka.
Alexandra Šimegová
Hudebnice a umělkyně
agneska
Anežka Aubrechtová
Najít si cestu k sobě je běh na velkou trať – alespoň pro mě. Avšak musím říci, že díky videorituálu od Tamary jsem tomu zase o něco blíže 🙂 Díky za to, co děláš – a taky za to, že pomáháš lidem najít způsoby, jak se léčit i jinak. Je úžasné, co děláš. Věřím, že tato první vlaštovka pozitivně ovlivní nejednu ženu. Velké díky.
Anežka Aubrechtová
Fotografka a filmařka
Andrea Havránková
Hodně se mi líbilo osvětlení principu, jak pracovat se svým vnitřním dítětem. Paráda. Myslím, že do budoucna budu životní situace sledovat i z tohoto úhlu a budu přemýšlet nad tím, co mají říct malé Áje a jestli ve skutečnosti hodnotím situaci opravdu já nebo ona 🙂 Také návody, jak k tomu prakticky přistoupit mi dávají smysl a přijde mi to moc fajn. Každopádně samo zjištění, že člověk vědomě potřebuje dát lásku a péči sám sobě a že mu to pomůže k pocitu štěstí je super. Celkově tedy určitě obohacující 🙂
Andrea Havránková
Fotografka a brand strategist

Chci žít jinak

Co Ti tento videorituál přinese

Ve videorituálu Tě krok za krokem provedu touto cestou:

1

Seznámíš se se svým vnitřním dítětem.

2

Poznáš jeho zranění a začneš je láskyplně hojit.

3

Poznáš, co Tvé vnitřní dítě potřebuje a naučíš se mu to dávat.

4

Znovu začneš zažívat radost.

5

Naučíš se rozvíjet vztah mezi Tebou a Tvým vnitřním dítětem tak, aby bylo šťastné.

6

Naučíš se poskytovat láskyplnou péči i sama sobě.

Jaké techniky a postupy videorituál obsahuje?

Projdeme tak spolu všemi rovinami – mentální, fyzickou, emocionální, duševní i spirituální, aby transformace byla komplexní.

Co tento videorituál obsahuje

Celý rituál podbarvuje překrásná hudba Alexandry Šimegové, složená přímo pro tento rituál, a také jedna skladba od Jirky Muchy, která doprovází jednu z meditací.

Bonusy

Dárek

Léčivý tématický obraz akademické malířky Lindy Nollové, autorky Lunáře

Tamara Melissa

Již přes dvacet let provázím ženy transformačními rituály, a to formou živých víkendových a večerních rituálů, a také na individuálních živých i online sezeních „Sedmé nebe“.

Protože vnímám, jak velice je práce s vnitřním dítětem zásadní pro to, jak žijeme a jak se v životě cítíme, vytvořila jsem tento videorituál, abys ho mohla prožít i Ty 🙂

Díky řadě online vedených rituálů mám se ženami ověřeno, že je tento způsob práce překvapivě stejně hodnotný a funkční jako při osobním setkání.

Výhody videorituálu online

Videorituál nedoporučuji, pokud jsi v péči psychiatra a užíváš psychofarmaka. Také nedoporučuji vstupovat do rituálu pod vlivem jakýchkoli látek měnících vědomí.

Jak videorituál probíhá?

Kdo Tě bude videorituálem provázet?

Mgr. Tamara Melissa

Již od roku 2000 provázím ženy transformačními rituály Cesta Ženy a hojení jejich vnitřních zranění. Při své práci vycházím z výcviků, obřadů a seminářů, absolvovaných v Indii, Švédsku, Brazílii i Česku, a ze svých životních zkušeností. Pracuji vždy se všemi rovinami člověka – mentální, fyzickou, emocionální, psychickou i spirituální, aby transformace byla komplexní. Cesta Ženy zahrnuje 13 zásadních životních témat od našeho početí a zrození v celé široké škále až po umírání, smrt a osvobození.

Bc. Markéta Gsollhoferová

V rituálu Tamarce asistuji. Předvedu Ti, jak můžeš jednotlivé lekce využít a používat doporučené předměty. V současnosti procházím dvouletým výcvikem vedení rituálů Cesta Ženy právě u Tamary. Působím jako mentorka a individuálně provázím klienty k sebepoznání prostřednictvím práce s dechem, vizualizace, řízené meditace a kreativními technikami.

www.marketakaya.cz

Zakoupením videorituálu přispějete na nadaci La Vida Loca

Projekt Život v kufříku

Pokud vstoupíte do videorituálu Hojení vnitřního dítěte, přispíváte tím také projektu „Život v kufříku“ nadačního fondu La Vida Loca. Kufřík vzpomínek pomáhá dětem, které nemohou vyrůstat ve své biologické rodině uchovat vzpomínky na první okamžiky života a odpovědět na otázky „Odkud přicházím“, „Kdo jsem?“ a „Má mě někdo rád?“

Děkuji za inspiraci mé nevlastní dceři Vandě, která je kromě maminky tří vlastních dětí, také přechodnou pěstounkou.

A jaká je cena?

3 bonusY +  dárek

12 videolekcí + úvodní, přípravné a závěrečné video + 3 audio meditace (celkem cca 140 min, tj. 2 h a 20 min čistého času) + pracovní sešity ke každé lekci.

 CENA: 3 200 Kč

 

Daruj tuto meditaci svým milovaným formou dárkové poukázky.

Těšíme se na na Tebe a na naši společnou transformační Cestu 🙂

Tamara & Markéta