🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Měsíční chýše – nejkrásnější ženský rituál

Chceš se zamilovat do své ženskosti?

Objev dary své menstruace a nech tak rozkvést vztah k sobě, Tvému muži a Tvým dětem!

Brány tohoto rituálu se otevírají vždy jen jednou ročně uprostřed léta.

Je tento rituál pro Tebe?

Jakmile máš husí kůži, rozbuší se Ti srdce nebo máš motýlky v břiše, je to ta pravá chvíle do toho jít, neboť Tvá duše Tě skrze Tvé tělo již volá! Získej mou plnou podporu po dobu 3 rituálových dní a nocí, zatímco budeš se mnou a ostatními ženami procházet svou iniciací do ženskosti.

Co o tomto rituálu říkají ženy, které ho absolvovaly

Aneta Jungerová
Aneta
Rituál Měsíční chýše změnil kompletně můj život. Dějí se zázraky, je ze mně dospělá, překrásná žena. Moje tělo se proměnilo, má mysl pročistila. Zmoudřela jsem, jsem šťastná, vyrovnaná, vděčná.“ Katka ‘Měsíční chýše byla pro mě doposud nejsilnějším zážitkem v mém životě, kdy jsem se propojila se svým srdcem a uvědomila si svou ženskost a krásu, tak jako krásu všech ostatních žen. Neuvěřitelně silné, hluboké, nádherné… Prostě úžasný rituál, kterým by měla projít každá žena, která je na to připravená.
Aneta
Fotografka
Alžběta Navrátilová
Alžběta
Milá Tamaro, děkuji Ti že existuješ a jsem vděčná, že jsem na tvůj rituál Měsíční chýše našla cestu. Důvěra v sebe samu skrze důvěrné, láskyplné a podporující prostředí žen, mému životu dodala úplně jiný rozměr. Udělám vše proto, abych i dále porozumění a lásku v sobě a kolem sebe šířila. Úžasné jak má uvolněnost, přirozenost, smyslnost, radost a vnitřní klid se projevují na muži, dětech i dalších lidech, které jsem zatím potkala. Objímám Tě a ještě jednou děkuji.
Alžběta
Učitelka
reference_linda_malenovska
Linda
Měsíční chýše – rituál chybějící iniciace do dospělosti byl pro mě nesmírně hojivým procesem. Odešlo především spousta starého hněvu a studu. Cítím, že se mi odblokoval krk a hlasivky, což jsem nesmírně potřebovala a jsem za to moc vděčná. Miluju společenství žen, protože to je vždy tvořivý a léčivý časoprostor. Tamaro, moc děkuji za tvou práci, obrovskou lásku, přijetí a opravdovost, se kterou to děláš. Žádný „duchovno“, ale PRAVDIVOST. Tvoje živelnost, autenticita a napojení je mi inspirací a moc mě baví. To, jak dokážeš vytvořit bezpečný prostor, kde se to všechno děje téměř samo, mě nepřestává fascinovat. Z celého srdce děkuji a těším se zase někdy příště.
Linda
Terapeutka
cropped-favicon-tamara.png
Anna
Milá Tamaro❤️Z celého srdce Ti děkuji, že si mě a nás všechny na Měsíční chýši opět přivedla k životu a radosti v ženském těle. Jsem šťastná a propojená a budu se snažit si to prohloubit. A myslím, že stejně velké díky ti posílají i naši muži ? To, oč jsme usilovaly horem dolem najednou dostáváme jako na zlatém podnose… Miluji Tě a ještě jednou děkuji a klaním se ?
Anna
Floristka
Katka Tomisová
Katka
Rituál Měsíční chýše změnil kompletně můj život. Dějí se zázraky, je ze mně dospělá, překrásná žena. Moje tělo se proměnilo, má mysl pročistila. Zmoudřela jsem, jsem šťastná, vyrovnaná, vděčná.
Katka
Podnikatelka v oblasti zdraví a hýčkání

Co Ti tento rituál přinese:

Co Tě čeká?

Díky tomuto rituálu budeš konečně moci zažít to kouzlo, které jsi měla zažít, když přišla Tvá první menstruace a vstoupíš tak do království ženskosti.

Zároveň budeš mít možnost projít hlubokým léčením a osvobodit se od ženských zranění, která Tě tíží třeba celý život.

Jak se tato transformace projeví ve Tvém životě?

Tak pojď, Ženo! Už se na Tebe moc těšííím!

Miluji tu proměnu, když se Ti podívám do očí PŘED a PO!!!

Jakou má tato transformace hodnotu?

Budu s Tebou naplno 3 dny a 3 noci, aby ses mohla zrodit nová.

Cena za rituál je 4 880 Kč

Cena za ubytování a plnou vegetariánskou penzi je 2 100 Kč (platí se až na místě)

💖 Vezmi své milované ženy na Oslavu ženskosti s sebou 🙂

Tento rituál jim můžeš věnovat formou dárkové poukázky.

Kde rituál probíhá?

V Meditačním centru U Kamenné ryby, v Chrustenicích u Berouna (kousek od Prahy)

Kdy se setkáme?

Začíná se již ve čtvrtek večeří v 18 h a končí v neděli mezi 15 – 17 h.

Ubytování a strava:

Ubytování  v apartmánech po několika lůžkách s koupelnami v patře Centra, případně vedle seminární místnosti nebo ve srubu.

Vynikající vegetariánská strava z rukou paní domu Karoliny. I ti, kdo dávají přednost masu, se oblizují!

Po absolvování rituálu doporučuji vzít si cca týden volno (minimálně 1 den) na integraci hlubokých prožitků.

Kdo Tě bude celým kurzem provázet?

Mgr. Tamara Melissa

Již od roku 1995 provázím ženy transformačními rituály Cesta Ženy a hojení jejich vnitřních zranění. Při své práci vycházím z výcviků, obřadů a seminářů, absolvovaných v Indii, Švédsku, Brazílii i Česku, a ze svých životních zkušeností. Pracuji vždy se všemi rovinami člověka – mentální, fyzickou, emocionální, psychickou i spirituální, aby transformace byla komplexní. Cesta Ženy zahrnuje 13 zásadních životních témat od našeho početí a zrození v celé široké škále až po umírání, smrt a osvobození.

O Tamaře

Více informací:

Veškeré dotazy Ti ráda zodpoví asistentka Michaela Hronová,
kterou můžeš kontaktovat ve všední dny 9 – 17.30 h:  e-mail, tel. 603 495 118.