ONLINE WEBINÁŘ S TAMAROU MELISSOU

Novoroční rituál splněných přání Online

Pojďme se na začátku nového roku zastavit a nadechnout se nového Života.

Odevzdejme zátěže z minulého roku a vykročme tak očištěni na další jedinečnou Cestu…

Pojďme se propojit se svým srdcem, abychom rozpoznali touhu naší duše, která chce být realizována v novém roce…  

Aktivujme v tanci a rituálu náš přirozený potenciál pro další životní tvorbu a otevřme se důvěře a hojnosti…

Středa 11. ledna, 18.30 – 21.30 h

Co si připravit (není nutno, ale vítáno):

Vytvoř si příjemný nerušený prostor a slavnostní atmosféru, ozdob ho květinami, zapal svíčky a vůně, nachystej oblíbené občerstvení a nápoje. Dej si sprchu, obleč si krásné příjemné bílé oblečení, ve kterém se můžeš i hýbat a tančit. Také si připrav i následující:

Polštářky, deku, oblíbená vykuřovadla a éterické oleje, jednu větší a jednu menší mističku, bílou neparfémovanou svíčku se svícínkem, bílé pentle, masážní nebo tělový olej, symboly splněných přání a hojnosti, skicák, tužku, pastelky nebo pastely, teplé ponožky. Cokoli dalšího, co Tě k tomuto tématu napadne.

Budeme se propojovat přes aplikaci Zoom. Je to jednoduché 🙂 Potřebuješ jen počítač se zabudovanou kamerou a mikrofonem, nebo se sluchátky s mikrofonem (pokud nechceš nikoho rušit). Můžeš si také počítač připojit na zvukovou aparaturu (reprobedny), aby sis užila taneční část naplno. Vše si raději připrav předem 🙂

Přístupové údaje na Zoom Ti zašlu na mail v den konání rituálu. 

Středa 11. ledna, 18.30 – 21.30 h

Reference

Ája, 12.11.2021
Je to už více než týden, co jsem se zúčastnila online rituálu. Překvapila mě síla a účinnost online spojení s kruhem a průvodkyní. Vím, že Tamara dokáže divy, ale online zázrak na počkání jsem zažila poprvé. Nejsou slova, kterými bych dokázala vyjádřit doopravdy svou vděčnost za tento rituál. Tak to jen zkusím – děkuji, milá Tamaro.
Ája, 12.11.2021

Těším se na tebe 💖

Cena tříhodinového rituálu: 290 Kč

Kdo jsem a proč být na online rituálu se mnou?

Mým darem, který již 28 let přináším, je inspirovat ženy na jejich cestě k ženskosti a odhalovat závoje iluzí. Provázím ženy osobně i online na jejich cestě k vnitřní svobodě a naplnění, důvěrnému napojení na svou esenci a autentickému životu v lásce, hojnosti, důvěře a pokoře, aby mohly svou září zalévat všechny své milované. Pomáhám jim proměnit bolest v požehnání.

Tamara Melissa

O Tamaře