🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Bonusy a dárky

Jednotlivé lekce

Úvod

ZOBRAZIT VÍCE

Co si připravit

ZOBRAZIT VÍCE

1. Uvolnění v tanci

ZOBRAZIT VÍCE

2. První kontakt s vnitřní holčičkou

ZOBRAZIT VÍCE

3. Vzpomínky

ZOBRAZIT VÍCE

4. Katarze

ZOBRAZIT VÍCE

5. Meditace hojení vnitřního dítěte

ZOBRAZIT VÍCE

6. Očista ohněm

ZOBRAZIT VÍCE

7. Uctění těla

ZOBRAZIT VÍCE

8. Dary dětství

ZOBRAZIT VÍCE

9. Hrej si

ZOBRAZIT VÍCE

10. Meditace Zdrojového zážitku

ZOBRAZIT VÍCE

11. Dopis vnitřnímu dítěti

ZOBRAZIT VÍCE

12. Život s vnitřním dítětem

ZOBRAZIT VÍCE

Poděkování

ZOBRAZIT VÍCE

MŮJ ÚČET > ONLINE KURZ

Já, malá holka 2023

Vítej, krásko!

Velmi se raduji, že jsi vstoupila do online kurzu “Já, malá holka”, který Tě může dovést k prožívání větší radosti ze Života.

Přeji Ti, abys tu našla to, co právě teď ve svém životě hledáš.

Tento online kurz jsem původně pojmenovala “videorituál Hojení vnitřního dítěte”, tak doufám, že Tě nebude rušit, když ve videích tento název občas zaslechneš. Měla jsem pak potřebu ho přejmenovat a obohatit o živé provázení, které Ti může přinést ještě hlubší ponoření do tématu.

Brány kurzu se otevřou v sobotu 8. října, kdy Ti ráno přijde první mail a zde se Ti otevřou první tři lekce. Po další tři sobotní rána za sebou Ti takto přijdou na mail upozornění, že se otevírají další lekce – každý týden 3 lekce v jednom mailu, z nichž každá obsahuje video a instrukce. Také inspirativní listy, které si můžeš vytisknout, aby sis do nich mohla kdykoli psát a malovat. Všechny lekce si budeš postupně procházet sama zcela ve svém tempu a kdykoliv se k nim můžeš vracet.

Kurz podbarvuje překrásná hudba Alexandry Šimegové, složená přímo pro tento rituál. Jednotlivé skladby si můžeš stáhnout u každé lekce a použít je pro integraci a další komunikaci s vnitřním dítětem.

Vždy jednou týdně si poznatky a prožitky z lekcí budeme společně ukotvovat na zoomu, a to v tyto termíny: 11.10., 18.10., 25.10. a 1.11. (vždy v úterý od 18.30 h). Počítej vždy tak na cca 2 – 3 hodiny. Čeká Tě sdílení v kruhu žen a mé osobní provázení celé Tvé Cesty spolu s meditací, kartami, oleji a vším, co se zrodí z Přítomnosti. Pokud se Ti nepodaří vytvořit si čas jen pro sebe a budou přítomny i děti, je to úplně v pořádku :) Když Ti to nebude vyhovovat časově, můžeš se na zoomy podívat kdykoliv zpětně ve fb skupině, kde budou zavěšeny záznamy.

Link na zoomové setkání najdeš vždy v sobotním mailu, tady v členské sekci vlevo, případně v naší fb skupině: https://www.facebook.com/groups/446889907395626 . Fb skupina je určena především pro vzájemnou každodenní aktuální podporu všech zúčastněných žen. Můžeš tedy do ní kdykoliv vstupovat, psát, sdílet, ptát se a reagovat :)

Na zoomové setkání si vždy připrav příjemný, pohodlný klidný prostor. Deky, polštářky, papírové kapesníčky (ano, může to být emotivní :), občerstvení, nápoje, éterické oleje a cokoli dalšího, co je pro Tebe v tu chvíli důležité.Můžeš si dát sprchu a obléknout si něco, v čem se cítíš příjemně, žensky a trochu slavnostně.

Zatím se můžeš podívat na dárek a bonusy, a také si vyplnit “Vstupní zvědomění“.

V nejbližších dnech si můžeš pořídit éterické oleje , abys je měla hned k dispozici pro celý kurz:

• citron
• mandarinka
• růže
• myrha
• jedle
 

Vše najdeš u mé skvělé přítelkyně, „matky české aromaterapie“, Jany Hašplové: www.ellinor.cz a nezapomeň na slevový kupón TAMI10 (platí do 5.11.) Má v nabídce ještě mnoho dalších krás, na vše lze kupón použít :)

 

Základní instrukce pro práci s aromaterapií:

Éterické nebo-li esenciální se vždy musí ředit v jakémkoli základním, zastudena lisovaném oleji. Nikdy je nepoužívej přímo na kůži (kromě levandule a tea tree). Proto si u Jany pořiď i nějaký základní olej (např. mandlový, meruňkový apod.)

 

Dávkování – koncentrace a ředění

1 lžíce základního oleje  + 1 kapka éterického oleje u miminek a těhotných

1 -3 lžíce základního oleje + 9 kapek éterického oleje u starších dětí a dospělých

Počet kapek záleží také na intenzitě vůně, důvěřuj své intuici :)

Masáž: 3 lžíce základního oleje + 9 kapek éterického oleje

Koupel: 1 čajová lžička oleje/medu/smetany/mateřského mléka/soli + 9 kapek éterického oleje

Aromalampa: jen čistý éterický olej do vody

 

Přeji Ti šťastnou Cestu za Tvou vnitřní holčičkou a těším se brzy na viděnou ❤️ 

Tamara

Bonusy a dárky

Dotazníky

Seznam lekcí

Dárky

Léčivý tématický obraz

Akademické malířky Lindy Nollové, autorky Lunáře.

Bonusy

10% sleva

10 % sleva na živý víkendový rituál Smrt a osvobození

10% sleva

10 % sleva na individuální mentoring s Tamarou

Slevový kupón v hodnotě 10 %

na nákup éterických olejů firmy Ellinor. www.ellinor.cz

TAMI10