🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Vstup do webináře Adventní Zastavení Online

Pojď se uprostřed adventního shonu na chvíli zastavit a načerpat energii v ženské společnosti.
7.12.2022 v 18:30 živý ZOOM webinář Dárková cena za cca 2 hodiny: 111 Kč 🎁 Otevřela jsem čtyřtýdenní adventní online kurz Zažehni svou záři. Pro ženy, které do něj z jakéhokoliv důvodu nemohou vstoupit, nyní nabízím alespoň toto krátké zastavení 🙂 Co Ti tento večer přinese?

+ zastavení a spočinutí v bezpečí ženského kruhu + uvolnění stresu a napětí + regeneraci a vyživení Tvé ženské energie + adventní aromaterapii + nádhernou adventní meditaci + klid, radost a lásku Pojď se zastavit a dopřát si pro sebe jeden večer. Dovol si vyživit svou energii v ženské společnosti

Výběr měny:

111 

Kdo jsem a proč být na Webináři se mnou?

Mým darem, který již 27 let přináším, je inspirovat ženy na jejich cestě k ženskosti a odhalovat závoje iluzí. Provázím ženy osobně i online na jejich cestě k vnitřní svobodě a naplnění, důvěrnému napojení na svou esenci a autentickému životu v lásce, hojnosti, důvěře a pokoře, aby mohly svou září zalévat všechny své milované. Pomáhám jim proměnit bolest v požehnání.

O Tamaře

  • Je průkopnicí ženských rituálů v Čechách a na Slovensku.
  • Díky provázení transformačními rituály od roku 1995 pomohla již tisícům žen, jejich mužů a dětí žít šťastnější a svobodnější život ve spojení se zdrojem lásky, důvěry a opravdovosti.
  • V roce 2000 spoluzaložila legendární A centrum – průvodce těhotenstvím a rodičovstvím
  • Poskytuje individuální online konzultace Sedmé nebe
  • V rámci Lektorského výcviku školí další průvodkyně rituály
  • Kromě živých rituálů si můžeš dopřát i její rituály v online podobě, tzv. videorituály
  • Na Tvé Cestě Tě mohou podpořit její meditace obrazy Lindy Nollové.