🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Léčení vztahu s matkou

V této meditaci se s maminkou můžeš setkat i v případě, že už odešla na druhý břeh.

Naše matka je první člověk, se kterým se setkáváme a ovlivňuje celý náš život, obzvláště prožívání naší ženskosti a vztahu k mužům. Mnohé disbalance však mohou být zahojeny i v meditaci.

Co Ti meditace přinese?

  • uvolnění potlačených emocí
  • odpuštění ze srdce
  • obnovení vděčnosti, úcty a lásky
  • přestřižení pupeční šňůry
  • odevzdání nefunkčních programů a vzorců, převzatých od matky
  • spojení s ženskou rodovou linií
  • hojení ženských rodových zranění
  • podporu a požehnání od maminky a Tvých předkyň
  • vyživení Tvé ženskosti
  • naplnění milující energií univerzální Matky

Ukázka meditace

 

Délka meditace: 57 minut

Výběr měny:

570 

Co o této meditaci říkají posluchačky?

Milá Tami, ještě píšu začerstva krátce po prožití té nejsilnější meditace, co od tebe znám. Jak TO všechno doslova polapit do slov, netuším. Přesto, cesta na kterou se vydá každá žena skrze meditaci léčení vztahu s matkou, je osvobozující. Potkala jsem tam znovu pocit bezpečí. Odpoutání paradoxně může přinést propojení v jeho nové podobě. A ten pohár podpory, ach. Nikdy jsem nic takového nezažila. Pocit osamělosti a že jsem na všechno vždy sama se rozplynul pod proudem tepla, jako když se kus ledu roztaje pod paprskem slunce. A přináší Život. Lázeň nekonečné mateřské blaženosti byla třešničkou na tomto kouzelném sladkém dortu upečeném Ženami. Tato meditace je velké požehnání pro každého, kdo se s ní potká.

 

MVDr. Jana Dvořáková
lektorka angličtiny pro děti zážitkovou metodou
Ahoj Tami, Tvoja meditácia liečenia vzťahu s mamkou mi prišla úplne vhod, už pár dní som cítila, že potrebujem vypnúť, spočinúť a nechať sa viesť dovnútra. Bola to úžasná jazda, plná obrazov, uvedomení, emócií a spojenia. Bolo ťažké si mnohé veci priznať, som však rada, že som bola k sebe úprimná. Uvedomila som si, čo ma vo vzťahu s mamkou mrzí, a čo by som chcela zmeniť. Budem rada, ak sa mi to podarí pretaviť do života. Som vďačná za to, že som pod tvojím láskavým vedením mohla mnohé veci pustiť i odpustiť, poďakovať za ne. A tie, čo nie sú moje, vrátiť s láskou na miesto, kam patria. Páčilo sa mi, ako tvoje vedenie išlo vrstvu po vrstve stále hlbšie a hlbšie. Podarilo sa dotknúť sa a preliečiť jednu vrstvu a s ľahkosťou ísť ďalšej. Postupne sa otvárali nové, hlbšie brány a svety – hlbšie, staršie bolesti a zranenia, siahajúce až dovnútra Zeme, do najhlbších koreňov môjho rodu. Ďakujem aj za pripomenutie toho, že nekonečná materinská láska je všade vôkol nás, len sa natiahnuť, zobrať si ju a dať ju sama sebe. To som potrebovala počuť. Ďakujem. Na konci som bola jemne unavená ako po poriadne náročnej práci a zároveň odľahčená, vznášajúca sa a dosýtená. Veľmi sa mi páčilo tvoje vedenie, postupné gradovanie, jemná hudba. Teším sa ako namaľujem farebné obrazy, ktoré som vďaka tvojmu sprevádzaniu videla. Meditáciu odporúčam každej žene. Otvára k láskavosti a nežnosti voči sebe samej a ženám, ktoré tu boli pred nami.
Zdenka Kostoláni
popôrodná dula duše

Mluvené slovo je doprovázeno krásnou hudbou talentovaného Jirky Muchy, který ji složil a nahrál přímo pro tuto meditaci.

Vyčleň si na poslech dostatek času i poté pro integraci, neboť Tě čeká hluboký prožitek. Doporučuji pouštět si tuto meditaci opakovaně kdykoliv dle Tvé intuice a momentální potřeby. Ideální je poslech se sluchátky.

Nechť je tato meditace požehnáním na Tvé Cestě.

Pokud Tě to láká ponořit se v tomto tématu ještě hlouběji, jsi vítána v individuálním mentoringu, v online kurzu Moje maminka nebo na víkendovém rituálu Vnitřní žena a léčení vztahu s matkou.

Těším se na setkání s Tebou ať už online nebo naživo 🙂
Tamara Melissa