Cesta Ženy – zahájení dvouletého cyklu transformačních rituálů prvním rituálem Vlastní porod a znovuzrození

7. - 9. dubna 2023
Cesta Ženy – zahájení dvouletého cyklu transformačních rituálů prvním rituálem Vlastní porod a znovuzrození

S radostí a péčí otevíráme již pátý běh Dvouletého cyklu transformačních rituálů Cesta Ženy.

Veškeré info a přihlášku do celého Cyklu nalezneš tady.

Vlastní porod a znovuzrození je prvním rituálem na této Cestě.

Zážitek našeho vlastního zrození je jedním ze základních semínek našeho stromu života…To, co jsme tehdy prožili, přímo ovlivňuje náš současný život… to, co prožilo naše nové tělo, naše psychika, naše srdce… z toho rostou větve, květy a plody veškerého našeho konání a prožívání, všech našich vztahů (především k rodičům, partnerům a dětem), počínaje vztahem sama k sobě…

Pokud jsme prožili i sebeméně traumatizující zkušenost, existují techniky, kterými ji můžeme proměnit… a změnit tak i to, co v našem nynějším životě nefunguje či není v harmonii…

Porod určuje také naši schopnost BÝT (když nám naše prvotní poporodní emoce ukazuje, že svět je
radostné místo k životu) – tu nejčistší ženskou esenci, ze které často nevědomě utíkáme do mužské
kvality KONAT (když jsme hned po zrození odneseni od matky a díky tomu nuceni bojovat o život)…

Budeme se něžně i dynamicky nořit do tohoto času na počátku našeho života… abychom proměnili strach v lásku a důvěru, nejistotu v bezpečí, odmítnutí v přijetí…a v hlubokém prožitku znovuzrození otevřeli oči do čistého světla nového Života…a dokázali tak také přivádět na svět vlastní děti v atmosféře lásky, respektu a něhy (a pokud se tak nestalo, tuto bolest zahojit)

Cena

4 650 Kč + ubytování a plná vegetariánská penze 1 800 Kč 

Čas a místo:  

Rituály začínají vždy v pátek večeří v 18 h a končí v neděli mezi 15 – 17 h.

Konají se v Meditačním centru U Kamenné ryby, Chrustenice u Berouna (kousek od Prahy)

Ubytování  v apartmánech po několika lůžkách s koupelnami v patře Centra, případně vedle seminární místnosti nebo ve srubu.

Vynikající vegetariánská strava z rukou paní domu Karoliny. I ti, kdo dávají přednost masu, se oblizují!

Přihláška zde.

Máš otázky?

Veškeré dotazy Ti ráda zodpoví asistentka Míša Hronová v pracovní dny 9 – 17.30 hod,  e-mail, tel. 603 495 118.

Místo na víkendu je rezervované, je-li volné místo, poslána přihláška a uhrazena platba.

Rituál Vlastní porod a znovuzrození byl jeden z nejsilnějších vědomých prožitků v mém životě a obrovské posílení ženské energie pro sebe samu, svého muže a děti. To nejlepší, co jsem kdy pro sebe mohla udělat, těžko se to popisuje slovy. Moje srdce se otevřelo, oči vidí a uši slyší. Je to základ jakékoliv další cesty k čistotě, ke světlu a k lásce, k přijetí svého těla, duše a místa na zemi. Pokud máte možnost, utíkejte na Znovuzrození, co Vám nohy dovolí. Všechny zúčastněné ženy během této hluboké práce rozkvetly a v jejich oči začaly jiskřit. Děkuji Tamaro za Tvou velkou péči, kterou nám s takovou samozřejmostí a radostí věnuješ. Přeji Ti mnoho štěstí a sil.

Alena

Drahá Tamaro, jsem Ti hluboce vděčná za Tvou podporu během mého porodu v rámci rituálu Vlastní porod a znovuzrození... to, co bylo tak hluboko skryto, jsem vždycky nějak vnímala, ale nešlo se k tomu dostat... Když ta tíha konečně odešla z mé pánve a já najednou cítím ten obrovský prostor v ní... je to magické. Je to nové a nádherné. V neděli jsem asi poprvé v životě uvěřila ve svou sílu... opravdu vnitřně uvěřila. Stále cítím velké dojetí. Když jsem si dívala do těch hořících kamen ... zcela jednoznačně jsem věděla, že takový oheň potřebuju zažehnout v sobě... a když mi pak andělky rozsvítily tu novou svíčku, byla jsem tak ohromně dojatá ... vnímám stále ten obraz v sobě. Nový život. Taky jsem si uvědomila, že pro to dítě po porodu je nejzásadnější to, že tam ta máma je. Je jedno, co dělá nebo nedělá... ale prostě tam je. Já mám obě dcery narozené císařem pod celkovou narkózou a tyhle posvátné hodiny jsem tam nebyla... ale pak jsme si na ten porod s oběma opakovaně hrály (podobným způsobem jako probíhal rituál... chtěly to jednu dobu znovu a znovu a znovu... tak jsme to aspoň trochu poladily). Obě andělky si mě vybraly do role mámy a během prvního porodu jsem zažila obrovsky nádherné pocity... i za to jsem moc vděčná. Zážitky z potoka by vydaly na knihu... už když jsem tam v pátek vlezla jsem najednou cítila svoji babičku a prababičku, jak si hrály v Jizeře... a pak během dalších dní... během plynutí po vodě... totální důvěra, nádhera. Meditativní. Krásný bylo, že když jsme se křtily, tak do toho meditativního ticha (uši pod hladinou) najednou zvonivě proniklo to ženské chichotání :-) ... to mi přišlo božské, živé, dokonalé. I při vstupu do svého porodu jsem vnímala své předkyně za sebou a jejich požehnání a cítila jsem, že je to celé i pro ně... Můj jednoduchý, vše vystihující vjem, který jsem si zapsala ... jediné slovo. ABSOLUTNO. DĚKUJU TI Z CELÉHO SRDCE. Tato reflexe je Ti zcela k dispozici ke zveřejnění, kéž každá žena může cítit plně sebe... celou.

Petra, 18.8.2021

Máte otázky?

Neváhejte se zeptat
Evy z Cesty Ženy ❤
Po - Pá 9 - 17.30 h

Kalendář akcí

7. prosince 2023
18.30 - 22 h
Heart Dance živě
8. - 10. prosince 2023
Vnitřní muž a léčení vztahu s otcem
21. prosince 2023
18.30 - cca 21.30 h (většinou déle)
Vánoční slunovratový rituál pro ženy, muže a děti
19. - 21. ledna 2024
Královská Cesta Ženy
9. - 11. února 2024
Požehnání daru sexuality
12. - 25. února 2024 (zatím orientační termín)
Indie - pouť po posvátných místech
1. - 3. března 2024
Hýčkaná - wellness víkend
12. - 14. dubna 2024
Partnerství a vnitřní svatba
11. - 18. května 2024
Plavba snů - jachting
14. - 16. června 2024
Početí a porod dítěte
25. - 28. července 2024
Měsíční chýše
9. - 11. srpna 2024
Hojení zlomeného srdce