🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

ONLINE WEBINÁŘ S TAMAROU MELISSOU

Adventní Zastavení Online

Pojď se uprostřed adventního shonu na chvíli zastavit a načerpat energii v ženské společnosti.

7.12.2022 v 18:30 živý ZOOM webinář
Dárková cena za cca 2 hodiny: 111 Kč
🎁

 

Ahoj krásko!

Jaké by to bylo …

💛      prožít si letos Advent a Vánoce v klidu a pohodě?

💛     už před začátkem toho každoročního předvánočního shonu v sobě rozsvítit malou lucerničku a dovolit jí, aby Ti svítila na cestu ke spokojeným vánočním svátkům bez stresu, a Ty sis je dokázala taky užít?

💛      už nyní se zastavit, plně vydechnout a v zastavení se naladit na hlubší rozměr tohoto krásného ročního období, které nás vede k uvědomění si hojnosti i tam, kde ji běžně nehledáme?


Zvu Tě v pondělí 21.11.2022 v 19 h na živý ZOOM webinář JAK PROŽÍT ADVENT V KLIDU
, na kterém máš jedinečnou příležitost načerpat novou energii, inspiraci a cenné tipy, jak to celé předvánoční období nejen zvládnout, ale naplnit ho radostí, lehkostí, klidem a pohodou. Na webináři Tě provedu krásnou meditací, a čímkoli, co naše společné setkání přinese.

Velmi se raduji, že na webináři také přivítáme vzácného hosta, mou skvělou přítelkyni Janu Hašplovou, královnu české aromaterapie.

Na webináři bych Ti také ráda představila Adventní online kurz s živým provázením Zažehni svou záři a nabídla Ti možnost, jak do něj vstoupit za zvýhodněnou cenu.

Co Ti tento večer přinese?

Otevřela jsem čtyřtýdenní adventní online kurz Zažehni svou záři. Pro ženy, které do něj z jakéhokoliv důvodu nemohou vstoupit, nyní nabízím alespoň toto krátké zastavení 🙂

Pojď se zastavit a dopřát si pro sebe jeden večer. Dovol si vyživit svou energii v ženské společnosti

Těším se na Tebe 💖

Dárková cena za cca 2 hodiny: 111 Kč

Na tento webinář se nevztahuje adventní sleva 50%.

Brány se uzavírají 7.12. v 17 h!

Kdo jsem a proč být na Webináři se mnou?

Mým darem, který již 27 let přináším, je inspirovat ženy na jejich cestě k ženskosti a odhalovat závoje iluzí. Provázím ženy osobně i online na jejich cestě k vnitřní svobodě a naplnění, důvěrnému napojení na svou esenci a autentickému životu v lásce, hojnosti, důvěře a pokoře, aby mohly svou září zalévat všechny své milované. Pomáhám jim proměnit bolest v požehnání.

Tamara Melissa

O Tamaře