Lektorský výcvik v provázení rituály Cesta Ženy – obhajoby písemných prací a závěrečná slavnost

Pouze pro ženy, které nyní procházejí dvouletým Lektorským výcvikem v provázení transformačními rituály Cesta Ženy.  Další běh výcviku bude otevřen na jaře 2025. Již nyní si můžete rezervovat místo na mém mailu: tamara@cestazeny.cz ❤️ Podmínkou přijetí do výcviku je absolvování dvouletého Cyklu transformačních rituálů Cesta Ženy, jehož další běh začíná 7. dubna 2023, a na nějž výcvik navazuje. 

Lektorský výcvik v provázení rituály Cesta Ženy – praktické zkoušky

Pouze pro ženy, které nyní procházejí dvouletým Lektorským výcvikem v provázení transformačními rituály Cesta Ženy.  Další běh výcviku bude otevřen na jaře 2025. Již nyní si můžete rezervovat místo na mém mailu: tamara@cestazeny.cz ❤️ Podmínkou přijetí do výcviku je absolvování dvouletého Cyklu transformačních rituálů Cesta Ženy, jehož další běh začíná 7. dubna 2023, a na nějž výcvik navazuje.

Indie – pouť po posvátných místech

Pouze pro absolventky dvouletého Lektorského výcviku v provázení transformačními rituály Cesta Ženy. Další běh výcviku bude otevřen na jaře 2025. Již nyní si můžete rezervovat místo 🙂 Více info o stávajícím výcviku si můžete zatím přečíst tady . Podmínkou přijetí do výcviku je absolvování dvouletého Cyklu transformačních rituálů Cesta Ženy, jehož další běh začíná 7. […]