3. krok – Vzpomínky

délka: 9:42 a pak dle Tvé potřeby Instrukce Připrav si fotky a předměty, které máš spojené s maminkou. Také zápisník, volné listy papíru, psací a kreslící potřeby. Krabici papírových kapesníků.

2. krok – Uvolnění v tanci

délka 8:04 a pak dle Tvé potřeby Instrukce Připrav si svou oblíbenou taneční hudbu, která Tě nejsnáze dovede do uvolnění a spojení sama se sebou, ve kterém si můžeš dovolit vyjádřit pohybem a zvukem vše, co cítíš. Má oblíbená hudba pro uvolnění a spojení se sebou je např. tato: A oblíbená hudba Míši:

1. krok – Uzemnění

délka 17:43 Instrukce Nyní se pohodlně usaď s rovnou páteří, provedu Tě meditací, ve které se propojíš se svými kořeny, poprvé se setkáš s vnitřní ženou a otevřeš se požehnání pro celou rituální práci.

Úvod a co si připravit

Instrukce * Ke každé lekci si předem vytiskni Inspirativní listy* Vytvoř si příjemný, pohodlný, teplý, ničím a nikým nerušený prostor. Ozdob ho květinami, provoň vůněmi, zapal si svíčku. Připrav si hudbu, občerstvení a papírové kapesníky. Pokud budeš všemi rituálními kroky procházet najednou, vytiskni si všechny Inspirativní listy najednou a připrav si následující: – Fotku matky […]