🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Vstupenka na webinář “Detox těla a duše” 25.3.2024

Webinář zdarma s Tamarou Melissou.

Výběr měny:

Není skladem

WEBINÁŘ ZDARMA + SOUTĚŽ O VOLNOU VSTUPENKU DO ONLINE KURZU S ŽIVÝM PROVÁZENÍM “JARNÍ ROZKVĚT ŽENSKOSTI” + VOŇAVÝ DÁREK od společnosti Ellinor (craniosacrální ošetření od Jany Hašplové + oleje z její dílny)

Host: Alena Jiráková, která má pro Tebe připraveny tipy pro detox Tvého těla

Dnes je úplňkové modré pondělí a předvelikonoční očista vrcholí. Blíží se však její druhá, dubnová vlna, která je tradičně spojena s očistou jater, sídlem emocí vzteku a autodestrukce.

Získej inspiraci pro očistu Tvého těla i duše, abys na jaře mohla zazářit!

Po čem teď na jaře nejvíce prahne Tvé tělo? Z čeho se potřebuje očistit Tvá duše?

Pojď se zhluboka nadechnout, pustit to staré a naplnit se čerstvou energií!

Je tento webinář pro Tebe?

🍀už nechceš zažívat každoroční jarní únavu

🍀když zazvoní budík, nejraději bys zůstala zachumlaná v peřinách

🍀na všechno startuješ jak čertík z krabičky

🍀nebo naopak v sobě vše dusíš a pak nečekaně bouchneš jako sopka

🍀ráda bys o sebe pečovala, ale nevíš jak?

Pokud si alespoň na jednu z těchto otázek odpovíš Ano, budu se na Tebe těšit❤️

Srdečně Tě zvu na živý webinář zdarma :), na kterém bych Ti také ráda představila online kurz s živým provázením Jarní rozkvět ženskosti  a obdarovala volným vstupem do tohoto kurzu a voňavým balíčkem aromaterapeutické firmy Ellinor (craniosacrální ošetření od Jany Hašplové + detoxikační oleje z její dílny. citron, grep a mandarinka). Pokud se chceš zúčastnit soutěže a být zařazena do slosování o tyto krásné dárky, které proběhne na tomto webináři, zde jsou bližší podmínky soutěže:

  1. Nejpozději do půlnoci 24.3. se zaregistruj na tento webinář – Detox těla i duše. Pro registraci skroluj níže.
  2. Do komentářů pod tento fb příspěvek (objeví se zde brzy) označ ženu, které bys přála zažít jarní detox těla i duše a zároveň klikni na “sledovat” nebo “to se mi líbí” u mého fb profilu.

A pokud se na Tebe při slosování štěstí neusměje, nemusíš smutnit, protože ode mě přímo na webináři dostaneš speciální webinářovou nabídku.

Přístupové údaje na Zoom Ti zašlu na mail v den konání webináře. A i když ho nestihneš, pošlu Ti záznam na mailkterý bude dostupný 3 dny – do půlnoci 28. března.