❤️ 9.1. online Novoroční rituál splněných přání. Vstupenky TADY ❤️

Léčení vztahu s matkou – meditace

Délka meditace: 57 minut

V této meditaci se s maminkou můžeš setkat i v případě, že už odešla na druhý břeh.

Naše matka je první člověk, se kterým se setkáváme a ovlivňuje celý náš život, obzvláště prožívání naší ženskosti a vztahu k mužům. Mnohé disbalance však mohou být zahojeny i v meditaci.

Co Ti meditace přinese?

  • uvolnění potlačených emocí
  • odpuštění ze srdce
  • obnovení vděčnosti, úcty a lásky
  • přestřižení pupeční šňůry
  • odevzdání nefunkčních programů a vzorců, převzatých od matky
  • spojení s ženskou rodovou linií
  • hojení ženských rodových zranění
  • podporu a požehnání od maminky a Tvých předkyň
  • vyživení Tvé ženskosti
  • naplnění milující energií univerzální Matky

Ukázka meditace

Výběr měny:

570 

Co o této meditaci říkají posluchačky?

Milá Tami,

ještě píšu za čerstva krátce po prožití té nejsilnější meditace, co od tebe znám. Jak TO všechno doslova polapit do slov, netuším. Přesto, cesta na kterou se vydá každá žena skrze meditaci léčení vztahu s matkou, je osvobozující. Potkala jsem tam znovu pocit bezpečí. Odpoutání paradoxně může přinést propojení v jeho nové podobě. A ten pohár podpory, ach. Nikdy jsem nic takového nezažila. Pocit osamělosti a že jsem na všechno vždy sama se rozplynul pod proudem tepla, jako když se kus ledu roztaje pod paprskem slunce. A přináší Život. Lázeň nekonečné mateřské blaženosti byla třešničkou na tomto kouzelném sladkém dortu upečeném Ženami. Tato meditace je velké požehnání pro každého, kdo se sní potká.
 

MVDr. Jana Dvořáková
lektorka angličtiny pro děti zážitkovou metodou

Ukázka meditace

Délka meditace: 57 minut
Cena: 570 Kč

Mluvené slovo je doprovázeno krásnou hudbou talentovaného Jirky Muchy, který ji složil a nahrál přímo pro tuto meditaci.

Vyčleň si na poslech dostatek času i poté pro integraci, neboť Tě čeká hluboký prožitek. Doporučuji pouštět si tuto meditaci opakovaně kdykoliv dle Tvé intuice a momentální potřeby. Ideální je poslech se sluchátky.

Nechť je tato meditace požehnáním na Tvé Cestě.

Pokud Tě to láká ponořit se v tomto tématu ještě hlouběji, jsi vítána v individuální péči Sedmé nebe online (https://www.tamaramelissa.cz/akce-samotne/sedme-nebe-online/), v online kurzu Moje maminka (https://www.tamaramelissa.cz/moje-maminka/) nebo na víkendovém rituálu Vnitřní žena a léčení vztahu s matkou (https://www.tamaramelissa.cz/ritualy/vnitrni-zena-leceni-vztahu-s-matkou/).

Těším se na setkání s Tebou ať už online nebo naživo 🙂
Tamara Melissa