🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Léčení vztahu s otcem – meditace

Dárková poukázka na meditaci Léčení vztahu s otcem.

Výběr měny:

480 

Ukázka meditace

 

Tato meditace je určena pro ženy i muže – dcery i syny

Vztah s Tvým tátou určuje míru mužské energie v Tobě a zračí se ve Tvých vztazích k mužům, synům, kolegům. Pokud jsi muž, tak i ve vztahu k sobě.

Ne vždy jsi měl/a možnost upřímně s tátou pohovořit a vyjádřit vše, co cítíš. Tato meditace Ti umožní autenticky projevit vše, co zůstalo skryto a uvolnit tak obrovský rezervoár soucitu, lásky, svobody a síly, který čeká na ten správný moment, aby mohl být žit.

Mluvené slovo je doprovázeno krásnou hudbou talentovaného Jirky Muchy, který ji složil a nahrál přímo pro tuto meditaci.

Vyčleň si na poslech dostatek času i poté pro integraci, neboť Tě čeká hluboký prožitek. Doporučuji pouštět si tuto meditaci opakovaně kdykoliv dle Tvé intuice a momentální potřeby. Ideální je poslech se sluchátky 🙂

Co Ti meditace přinese:

* relaxaci
* spočinutí v přítomnosti a důvěře
* uvolnění celoživotně potlačených bolestných i láskyplných emocí
* otevření srdce
* vzájemné odpuštění
* vděčnost za otcovské dary
* odevzdání nefunkčních otcovských programů a vzorců
* léčení mužské rodové linie
* osvobození a autenticitu
* pochopení, soucítění, vděčnost a pokoru
* uctění a přijetí mužské energie
* obnovení úcty k mužům a k sobě
* vyživení zdravou mužskou energií, podporou a sílou
* naplnění láskou
* harmonizaci vztahů s muži všeho věku

Nechť je meditace Léčení vztahu s otcem požehnáním na Tvé Cestě 🙂

Pro ještě větší podporu tohoto tématu si můžeš pořídit nádherný léčivý obraz od talentované akademické malířky Lindy Nollové (připravuje se).

Pokud Tě to láká ponořit se ještě hlouběji, jsi vítána v Sedmém nebi online nebo na víkendovém rituálu Vnitřní muž a léčení vztahu s otcem, nejbližší termíny najdeš vždy v kalendáři akcí.

Na toto téma navazuje rituál, meditace, píseň a obraz Požehnání daru sexuality.

Těším se na setkání s Tebou ať už online nebo naživo 🙂
Tamara Melissa

Reference:

Milá Tamaro,
ze srdce ti děkuji za meditaci Léčení vztahu s otcem. Byl to pro mě velice hluboký zážitek.
Pouštěla jsem spoustu smutku z toho, že jsme vlastně žádný vztah neměli, že nemohu vrátit čas a dohnat vše, o co jsme s tátou přišli, že už ho nemám možnost poznávat, ukázat mu moje děti. Úleva a smíření byly hluboce léčivé. Nejsilnější pro mě byla část, kdy jsem uctila bolest otcovského rodu. Přišel nesmírný respekt a úcta nejen k mužům v rodě, ale cítila jsem ji velice silně k mému synovi. Síla mužského rodu, kterou jsem pak přijala, ve mně zanechala pocit ochrany, podpory a uznání jako ženy.
Tvé vedení je nesmírně citlivé, tvá energie je v meditaci téměř hmatatelná. Doporučuji každému! Velice léčivé.
Bylo to opravdu mistrovské. Nevím, jak to mám jinak popsat. Jsi prostě bohyně! :-)))


Linda Malenovská
poradenství, terapie a vzdělávání v oblasti emoční inteligence tanec pro ženy
www.lindamalenovska.cz


Jsem neskutecne vdecna za to, ze jsem mela tu moznost si tuto meditaci poslechnout. Ze jiz pro me nejsou 2 tisice kilomentru prekazkou a mam moznost se s tebou potkat takhle virtualne u mne doma. Toho si moc cenim a priznam se, ze na tento okamzik jsem se uz par let tesila. Meditace byla pro mne velmi silny zazitek jeste spojeny s tim, ze nedavno uplynuly 2 roky od nahleho umrti meho taty a take datum jeho narozeni, kdy by oslavil sve 80. narozeniny. Poslednich 10 let jeho zivota se hodne uzavrel do sebe, travil je hodne spankem a mel urcite bolesti pro ktere lekari nemeli vysvetleni. A ja jsem byla 2000 km daleko. Meditace mi dala moznost se s nim spojit, otevrit sve srdce, vybrecet sve bolesti.. a pokusit se odpusit co slo… Byl to zvlastni pocit, rikat veci takhle narovinu s blizkym clovekem, kde to nikdy takhle neprobihalo. Kdy se nikdy nemluvilo o emocich. Byla to ale neskutecna uleva, doprovazena proudy slz. Kapesnik je skutecne nutnosti, bez ktere nemuzete v meditaci pokracovat. Druha cast pri setkani s predky a naplnovani srdce byla taky neskutecne silna, takto silne pozitivni emoce jsem dlouho necitila… Uleva a zaroven naplneni, pri kterem mi doslova tryskaly slzy…. Moc dekuji za tuto silnou meditaci, moc pro me znamenala. Urcite si ji brzy pustim znovu a dokoncim veci, ktere jsem jeste nestihla, prestoze meditace je opravdu dlouha. Dekuji za ni ze srdce. Objimam,

Anna, 36 let, Norsko


Celou svou bytostí doporučuji tuto meditaci a to úplně všem. Poslouchala jsem se sluchátkama a bylo to, jako bych byla s Tamarkou v jedné místnosti. Meditace je vedená profesionálně, procítěně, vezme vás do uvolnění i hlubokého léčení. Je to silný zážitek, který změní něco ve vašem vnitřku. Dopřejte si to taky. Já jsem nadšená. A děkuji, že je toto možné zažít z pohodlí domova a přesto je to stejně silné, jako bych byla přítomna na rituálu.


Kateřina


Meditace léčení vztahu s otcem byla pro mě velmi silným a výjimečným prožitkem. Už delší dobu jsem toto téma vnímala jako podstatné ke zpracování a Vaše meditace mi přišla do cesty jako dar. Během meditace jsem se setkala se svým tatínkem jako srdce se srdcem, duše s duší, a zároveň v roli dcery v pevné náruči tatínka. Procházelo mnou spoustu emocí, radost z nádherného setkání, smutek spolu s dojetím, rovněž stesk po dětství a po všem krásném, co jsem během dětství s tatínkem prožívala. Někde na pozadí se odehrával nějaký dávný příběh plný bolesti ze ztráty, který byl tatínkovi před lety ukázán během regresní terapie. Kromě bolesti zde bylo i velké hřejivé a pevné teplo, podpora, světlo, síla… a někde v tom všem, pod a nad tím vším, obrovská nezměrná láska. Tu jsem vnímala po celou dobu meditace. Že i když cítím bolest, vztek, smutek, vždy je někde hluboko pod tím možné nalézt lásku a hluboké pochopení. To jsem si prožila při setkání s celou mužskou rodovou linií. Bylo to pro mě nové a velice silné, vidět všechny muže v našem rodě, vnímat je a poděkovat jim za život… Cítila jsem velké proudy nádherného Světla, které vše prozářilo, zvláště ve chvíli, kdy jsem poklekla. Velká vděčnost a pokora a zároveň mohutná síla a podpora procházela celým mým tělem. Ohromně silné a důležité pro mě bylo to, že jsem odevzdala tatínkovi to, co už mi neslouží, co už není moje, co už nejsem já… cítila jsem spoustu smutku a tíhy, kterou jsem na sebe z něj převzala a držela ji, chránila ho před silnými emocemi a bolestí… Bylo těžké mu to odevzdat, ale cítila jsem, že díky tomu se můžu narovnat, ucítit svou sílu, svou moc a zároveň procítit tu podporu tatínka, to, že to nemusím dál nést. I teď mám silné pocity. Taktéž bylo pro mě důležité během našeho setkání s tatínkem moci vyjádřit svůj potlačený hněv, vzdor a vypustit z klece tu hodnou holčičku, dovolit jí být jakákoliv, vzteklá, vzdorující, smutná, poté i dovolit si rozkvést v ženu…
A zároveň uvidět tu jeho (a předků) bolest, jeho zranění, kvůli němuž některé věci dělal tak, jak dělal, a jinak nemohl, neuměl. Opět ten návrat k léčivé pokoře, uctění a lásce. K pochopení a přijetí. K soucitu. A zároveň k té mužské síle a mužské pevnosti, která však není brněním, ale září ze srdce… a všichni předkové za mnou, za mými zády, je to nádherné uvědomění.

Paní Tamarko, ještě ve mě stále doznívají emoce a prožitky z meditace. Bylo to skutečně nádherné a děkuji z celého srdce za možnost toto prožít. Váš hlas je jako pohlazení andělských křídel, jako možnost schoulení se do náruče něhy, jemnosti a laskavosti. Vaše vedení je láskyplné a empatické, v meditaci jsem měla dostatek prostoru a času vše prožít, vše dosytit, léčit, jak zrovna bylo potřeba. Určitě se k meditaci budu s radostí a velkou úctou vracet. Mnohokrát děkuji.


Tereza Lysoňková
studentka


Milá Tamaro,
děkuji za nádhernou meditaci, která mi spadla do klína jak z nebes.
Tvé meditace jsou výjimečné provedením do skutečné hloubky naší vnitřní krajiny, našeho nitra.
Tvůj hlas, který celou meditací provází, spolu s nádhernou hudbou, mi pomohly vytvořit opravdu bezpečné prostředí. A dovolila jsem si říci a projevit vše, co jinak říci nemohu, zároveň jsem cítila, jak mou (nejen) vnitřní krajinu zaplňuje teplo, světlo, odpuštění i láska. Je úžasné vidět, jak vše získává úplně jiný rozměr.
Děkuji za ta nádherná slova, kterými meditaci provázíš i tomu tempu, díky kterému je dostatečný prostor na prozkoumání vnitřního světa. Díky meditaci Léčení vztahu s otcem jsem se dostala přesně na to místo, kde jsem se s ním chtěla setkat, kde jsme se sobě mohli o další kus přiblížit, odpustit si, přijmout se a na závěr se i obejmout.

Ty detaily celé procházky k sobě samé i k mému otci do sebe nádherně zapadly.
Ta cesta, která stojí za objevování, je nádherná a stojí za to. Díky této meditaci jsem si
ověřila, o jaký kus jsem již ušla a z jakých cest mám na výběr.
S láskou,


Michaela Křížová
www.byasma.cz


Tami, úplne na začiatok Ti musím povedať, že tvoja meditácia je krásna, láskavá, je oživujúca. Tvoj hlas s hudbou sú v takom súlade, že aj keby si čítala noviny, tak to má taký relaxačný dopad. Kúpať sa v tvojom hlase. A teraz k obsahu. V prvej časti so stretnutím s otcom to pre mňa išlo pomerne jednoducho, možno aj preto že už som v takej meditácii, aj v skutočnosti bola. Ale rad predkov ma zasiahol. To bola sila. Tam som chvilkami nestihala, akoby ten proces u mna siel pomalsie ako tvoje vedenie. Mozno s tym, ze som rad objavila prvýkrát alebo možno som zabudla, že už som pred ním stála :-), tak to bolo na mňa veľa, čo do rýchlosti, ale je super, že je to nahrávka a môžem si ju dať znovu a znovu, ak cítim, že to potrebujem. A ja sa do nej určite ešte vrátim. Celá ako je, tak je to pre mňa taká uzdravovacia šupa, by som povedala. Uzdravovací gong, ktorý má potenciál život zmeniť.

Ďakujem, že som toho mohla byť súčasťou.

Gabika Bačová
www.plavacek-deti.sk


Mám za sebou druhý poslech meditace….

Setkání se s tátou…., vidím ho úplně stejně jako poprvé, stejný věk, stejné oblečení…. a cítím, jak vyzařuji Lásku. Stávám se Láskou.
Opět se vynořuje téma Vnímej mě, Miluj mě, Jsem tady.
V té hlubině jsem procítila, že toho není schopen. Že jeho energie je uzavřená jako kámen. Není možné se k němu dostat. Není možné ho cítit. Prosím o pomoc. Říkám si Jen buď. Přichází Andělé, energie Lásky…. a já …..jen jsem naproti němu, a říkám si Vytrvej. Jen vnímej své otevřené srdce. Přítomnost.
A najednou…. je z táty malý kluk, kluk, který se cítí osamocený. Nepřijatý. Zmatený Jsem tam s ním, v Energii otevřeného srdce dospělé ženy….. a najednou se táta proměňuje, roste, roste v dospělého muže a já se stávám malou holkou.
A !!! Cítím tátu !! Cítím ho !
Cítím přijetí, přítomnost, …. klid
Ach…… To je krása …. Cítím život v sobě, radost, úsměv. Je to jakoby vytryskl pramen ze země

Ocitáme se u stolu na zahradě jeho domu, v aktuálním věku obou….. a i když mlčíme, je tam cítit respekt a …… Díky

S tím rodem… a zástupem mužů….. to bylo hodně zajímavé…. Můj děda byl sirotek (bez mámy i táty) a nějak se mi tam nedařilo zaplnit místo. Jako bych ho přeskočila…., a v historii rodu pocítila “zdravého muže” až hodně daleko v řadě.
Sklonit se před nimi, jako žena se závojem, v respektu…. mi otevřelo obraz vnitřní síly, která dostala podobu do výšky rostoucího draka.
V obrazu té zahalené ženy mne kroky vedly po schodech do nějaké kaple, kde jsem se jen hluboce sklonila a zůstala v tichu.

Samotnou mne překvapilo, jak silná ta meditace je, že mi otevřela víc než vnitřní dítě.
A naprosto jsem nadšena doprovodnou hudbou ( u obou meditací).

A ještě přidávám zprávu ze setkání naživo (tedy po 2 dnech od meditace)… táta, když jsem odcházela, sám od sebe se šel obejmout (jako opravdu on, ne jen tělo) a dává mi pusu To je zážitek !!! poprvé… a je to tak slastné 🙂
Cítím se naplněna a těším se na příště 🙂

Moc děkuji Tami za ten nápad nahrávek a držím palce, ať pomáhají k uzdravování,

Lu
terapie nejen dotykem
www.zdenkapavkova.cz