🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Hojení zlomeného srdce – meditace

Dárková poukázka na meditaci Hojení zlomeného srdce.

❤️Dopřej svým milovaným zahojit srdce a otevřít se znovu lásce!

 

Výběr měny:

460 

Ukázka meditace

 

Reference:

 

Včera večer jsem si ji pustila a nemám jí co vytknout. Jako vždy Tvůj krásný hlas, harmonická hudba, vhodné načasování instrukcí a dostatek času na jejich provedení. Vše společně vyvolalo v mé mysli ty správné obrazy, emoce a reakce. Probrečela jsem téměř celou meditaci, ale na konci cítila velkou úlevu a klid. Děkuji za tu možnost.

Michaela
redaktorka

 

Jemnost a hloubka hladivého hlasu Tamary mě zahalila do pláště bezpodmínečné lásky, bezpečí a přijetí hned po prvních slovech a léčivých tónech hudby. Jako by se otevřel prostor, kde široko daleko nikdo není, jen já, mé srdce, můj vnitřní hlas, klid, ticho a můj dech. Okamžitě se napojuji do svého vnitřního světa, zastavuji se a jen jsem. Je to nádherný, blahodárný pocit. Meditací procházím na křídlech lásky a vděčnosti, že jsem a že je vše v naprostém pořádku. Necítím žádnou bolest, vyplavují se mi místy staré vzpomínky, které léčivá hudba a slova okamžitě uhladí. Vidím mé mladší já, které se dotýká úlomků zklamání ze své první lásky a jsem pozorovatelem toho, jak se střepy mění v přijetí, pochopení a odpuštění. Vnímám údiv nad jemností, s kterou tím vším procházím. Jako by léčivý tón a hlas prostoupil vše, co právě přichází. Vnímám plně sebe. Slova, která vedou k vyjádření lásky sama sobě, budují ve mně nový prostor. Po skončení meditace zjišťuji, že se proměnil hluboce můj vztah k místu, kde nově žijeme, k novému domovu. Přestěhování, nové situace, dům a jeho okolí se ukázalo taktéž jako symbolika zlomeného srdce. I když jsme se na stěhování těšili, stále se mi nedařilo najít vnitřní klid a spokojenost a procítit, tady jsem doma, tady cítím plně radost. To vše se proměnilo a cítím spokojenost jak uvnitř svého nově vytvořenému prostoru díky meditaci, tak i uvnitř domu, kde žijeme. Přesah meditace Hojení zlomeného srdce je obrovský. Děkuji, Tami, za Tvou hlubokou úžasnou práci, která působí navenek jemně, ale uvnitř dělá hluboké zázraky.

Lenka

 

Milá Tamaro,

meditace “Hojení zlomeného srdce” byla jedno velké kouzlení. Ač jsem v dynamické fázi a logika převládá, hloubka a jemnost zároveň mě dovedla tam, kde jsem právě teď potřebovala být. Příliš dlouho jsem se držela vztahu, který již dávno skončil. A díky tomu se cítila unaveně, smutně, o sto let starší, znavená životem, bez důvěry, že ještě dokážu milovat a věřit, že ještě někdy v tomto životě budu milována.

Tato cesta hojení mi přinesla svobodu, lásku, snad i pochopení a přijetí. Cítím se opět mladá a krásná. Cítím, že jsem na novém začátku něčeho blaženého, co přichází skrze mé zahojené srdce.

Ze srdce děkuji,

Jana Dvořáková
matka na plný úvazek, aromaterapie, masáže, tvořivé psaní

 

Ďakujem za slová. Milujem tvoj hlas, hladí ma hlboko a nežne na miestach kam je ťažké dovidieť. Milujem ako preciťuješ vodu, slnko, sú to zmyslové zážitky, ktoré ma oživujú akoby sa srdce cez ně mohlo nadýchnuť a uveriť, že je možné cítiť lásku a mier.

Alex
hudebnice a umělkyně

 

Děkuji Tamaro,

za možnost projít touto meditací a poslouchat po dlouhé době Tvůj hlas, je mi tak blízký, i když jsme se dlouho neviděly.

Prošla jsem u Tebe rituál stejného jména Hojení zlomeného srdce. Tehdy jsem chtěla uzavřít minulost, očistit se z minulých vztahů a otevřít se vztahu novému, ve kterém jsem dodnes, už 8 let. Přihlásila jsem se teď k meditaci spontánně a otázku, co vlastě budu tentokrát uzavírat, jsem si položila až potom, vzhledem k tomu, že náš vztah stále trvá.

Nechala jsem meditaci rozběhnout a počkala, co vyvstane. Objevil se tam můj muž. Vrátila jsem se k situaci, která byla pro nás oba hodně zraňující a kterou jsem asi v hloubi duše úplně neodpustila. V meditaci se mi povedlo odpustit, jemu i sobě. Téma odpuštění a “propuštění” do svobody se mi v meditaci dařilo projít s překvapivou lehkostí, i když obvykle mám tendenci na vztahu lpět a možná i vlastnit. Tyhle dvě dimenze teď chci víc prozkoumat.

Úplně nejemotivnější pro mě byly chvíle, kdy jsem ho znovu objala, řekla mu, že ho miluju a je mužem mého života. Tohle mi tak mluvilo z duše. Už předtím jsem cítila, že skrze konečky prstů protéká zase energie, naše obaly se propojují. Takže tohle vyznání šlo úplně z hloubi mojí duše a je 100 procentně pravdivé.

Jsem přesvědčená, že to je další rozměr meditace, že může být i pro hojení rány na srdci ve vztahu

A toužím navždycky si zachovat to něžné zaobalení láskou, cítit se láskou prodchnutá a lásky hodna. Jak nově narozené miminko prostě být a věřit proudu života.

Markéta Bartušková
psycholožka a maminka tří dětí