Zažehni svou záři – adventní online kurz s živým provázením💛

25. listopadu - 21. prosince 2022
Zažehni svou záři – adventní online kurz s živým provázením💛

Pojď objevit hlubší rozměr tohoto krásného ročního období, abys mohla zimní slunovrat a vánoce prožít místo ve stresu, v radosti a lásce💛

Zvu Tě na čtyřtýdenní objevnou Cestu dovnitř.

Více info TADY 💛

Více info TADY 💛

Reference

V adventním online kurzu Zažehni svou záři byly nejvíc meditace. Krásné meditace. A zjištění, že to jde i takto.. bez kruhu žen o samotě. Vpuštění meditace do běžného dne. Ne že to specialita času a prostoru mimo můj běžný čas a prostor. Nemusím nikam jet za ostatními. Můžu kdykoliv si zameditovat. I s vědomím, že mě může někdo vyrušit. A že to nevadí.

Vendula Petrová, designérka

Adventní online kurzu Zažehni svou záři mi přinesl především zklidnění a napojení na sebe sama v hektickém období před vánoci. Obohatil mě i informacemi o esenciálních olejích a jejich použití. Díky tomu jsem se mohla uvolnit a napojit na sebe ještě lépe. Byly to krásné chvíle sama se sebou, které bych si asi pravidelně a tak příjemně sama nevytvořila. Mám ráda vedení. Nejvíc byly Tvé hluboké krásné meditace. Díky nim se dokážu dostat hluboko k sobě přesně tam, kam je potřeba. Nejvíc mi asi pomohlo se očistit od zátěže z celého roku.

Linda Malenovská, terapeutka

Kurz byl božsky poskládaný. Videa k samostudiu, kdy už jen Tamary hlas působí léčivě, mě okamžitě přepnuly do kontaktu s tématem a já zapomněla na vše, co se děje ve světě kolem. A pak jednoznačně pravidelná setkávání, která trvala přesně tak dlouho, jak bylo potřeba. Ta společnost ostatních žen byla také tak vyživující. Kolikrát jsem si dělala tady doma co bylo třeba kolem dětí a tak, a zároveň byla obklopena ženami a Tamary léčivými reakcemi na naše témata. Pracovní listy jsem bohužel nestihla. Ale jsou to krásná cvičení a určitě k tomu patří pro ještě větší ukotvení a sebepoznání. Největší poznání pro mne bylo, jak mohou být meditace léčivé a narovnat to, co nás stále dohání a podprahově působí na naši náladu. Stačí si říct dost, pustit si meditaci, udělat pár Tamary doporučení a můžeme zase dýchat. Vzduch je čistý a může se jít dál.

Monika Sedláčková, koučka a lektorka (reference na adventní online kurz Zažehni svou záři)

Kurz mi přinesl do adventního času zklidnění, navození příjemné atmosféry i napětí z nového a tajemného zážitku. Tedy vánoční kouzlo. Pomohl mi ujasnit si myšlenky, naučil mne najít si i chvilinku jen pro sebe, stejně tak i společné propojení s dalšími ženami skrze ženský kruh.

Vanda, pěstounka (reference na adventní kurz Zažehni svou záři)

"Musim rict, ze jsem si uvedomila, ze jsem si advent uzila mnohem vic. Byl to doslova kurz me namiru, presne to co jsem v tuto dobu potrebovala. a videt Tebe a jine zeny a moci sdilet byl neskutecny zazitek, nejlepsi darek tyto vanoce. Jsem moc rada, ze jsem si jej dovolila nadelit. Prinesl mi: zacala jsem vice meditovat (nekdy se darilo skoro kazdy den, nebo ob dén). Znovu jsem zacala pouzivat etericke oleje." (reference k adventnímu online kurzu Zažehni svou záři)

Anna, reference k adventnímu online kurzu Zažehni svou záři

Máte otázky?

Neváhejte se zeptat
Evy z Cesty Ženy ❤
Po - Pá 9 - 17.30 h

Kalendář akcí

30.3.2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance
7. - 9. dubna 2023
Cesta Ženy - zahájení dvouletého cyklu transformačních rituálů prvním rituálem Vlastní porod a znovuzrození
čtvrtek 20. - neděle 23. dubna 2023
Žij Ženo
4. května 2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance Živě
13. - 20. května 2023
Jachting - plavba snů pro páry
1. června 2023
18.30 - cca 22 h
Heart Dance Živě
9. - 11. června 2023
Hojení vnitřního dítěte
16. - 25. června 2023
Slunovratová relaxace u moře
27. - 30. července 2023
Měsíční chýše - rituál léčení vztahu k menstruaci a dosycení chybějící iniciace do ženskosti
3. - 6. srpna 2023
Rozkvět sexuality
16.. září - 1. října 2023
Plavba snů - jachting pro páry ❤️
6. - 8.10.2023
Facilitátorka ženských skupin