🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Lady Harmony Retreat u moře

21. - 28. září 2024
Lady Harmony Retreat u moře

Relaxační pobyt s ženskými rituály a poznáváním středomořských krás.

Vrboska, Slunečný ostrov Hvar, Chorvatsko

Provází Tamara Melissa a ostrovanka Cam Papuga

Pojď v čase podzimní rovnodennosti zharmonizovat své tělo, duši i ducha v náručí moře a hojnosti babího léta.

Máme místo pouze pro komorní skupinku 8 žen.

Je toho na Tebe moc?

Potřebuješ vypnout, úplně se uvolnit a regenerovat své ženské síly?

Konečně si dovolit dostatečný čas jen pro sebe v malém kruhu podobně naladěných žen?

Miluješ moře a chceš si prodloužit léto?

Zveme Tě na Cestu!

Pojď si vychutnat atmosféru slunečného ostrova Hvaru, který je dlouhodobě klasifikován jako jeden z 10 nejkrásnějších ostrovů světa! Je opojnou aromatickou zahradou a v čase babího léta pravým rájem hojnosti darů přírody. Pojď se toulat po magické Vrbosce, které se říká „hvarské Benátky“ a starobylých cestičkách kolem ní.

Uveleb se v elegantní vile na rozhraní romantického městečka a borovicového lesa, která je ukryta před zraky kolemjdoucích v tiché zahradě citronovníků a buganvílií s malou soukromou pláží.

Zažij žensky blažený čas zarámovaný do rituálního, posvátného prostoru s terapeutickým přesahem.

Když si zavřeš oči a zasníš se, tak…

* noříš se do teplých mořských vln a překrásných transformačních meditací

* tančíš se západy i východy slunce, s hvězdnou oblohou a mořským vánkem ve vlasech

* hýčkáš své tělo i duši vonnými oleji

* zažiješ léčivou podporu a sdílení moudrosti v kruhu

* dopřeješ si prostor pro sebe a spojení s hlasem tvé duše

* díky Cam, která na ostrově žije, zažiješ a poznáš to, co běžným turistům zůstává skryto

Jaké to je? Co cítíš? Volá Tě to?

Představ si, že:

* se ráno probudíš bez budíku a nic nemusíš! Sejdeš pár kroků dolů po schůdkách k moři a dáš si osvěžující ranní koupel v průzračném moři

* pak zůstaneš ležet na velkých hladkých kamenech a jen cítíš přítomnost a dýcháš a postupně se noříš do blažené zdrojující meditace

* pak si sama nebo s milými ženami zajdeš do blízké příjemné kavárny, aby sis vychutnala snídani s vůní kávy a čerstvého džusu nebo si ve vile v kuchyni připravíš dobroty dle svého gusta

* celé dny si dovoluješ být ve svém flow a dělat jen to, co cítíš a co Tě vyživuje

* nebo s dalšími ženami strávíš den, naplněný příjemným programem, jako např.:

* Výlet přes UNESCO oblast Starigradsko polje na kolech, cesta se sběrem fíků a jiných plodů přes prastarou původní starořeckou osadu a prohlídka historického Stari Gradu

* Výlet po poloostrově Glavica, „hvarských Benátkách” Vrbosce, po kapitánském městečku Jelsa s jeho hlavními body jako je tržnice, pevnost, pramen, různé druhy kaváren a konob

* Degustace vína v autentickém vrboském dvoře jednoho z nejlepších hvarských vinařů

* Seznámení s bylinami a plody i od místních bylinářek, které vyrábějí krémy a bylinné vody

* Ponoříš se nejen do mořských vln, ve kterých ochutnáš prvky aquawellness, ale i do jemných a zároveň hlubokých rituálů na místních silových místech, a také do tajů aromaterapeutické péče.

* Večer při západu slunce zažiješ piknik s místními nebo taneční večer ve Vrbosce s místními expaty

* Vyživíš se překrásnými transformačními meditacemi a zažiješ moudrou a inspirativní podporu ženského kruhu

Co ještě Tě čeká?

* vnímání a konání z přítomnosti

* ženské plynutí v čistém bytí

* prostor pro Tvá individuální témata a aktuální výzvy

* kontinuální péče Tami a Cam nejen v rámci celého pobytu, ale i během procesu příprav a integrace – čeká nás nalaďovací zoom, kde se jako skupina sejdeme ještě před cestou a zároveň vytvoříme prostor i pro podpůrný kontakt i po návratu

Kde budeme bydlet?

* na jedinečném nádherném místě, které má Cam vyzkoušené a které její klienti milují – v elegantní vile v kouzelné zahradě přímo na břehu moře, která bude jen pro nás, a ve které se budeš cítit jako královna. Vila disponuje čtyřmi apartmány, jeden 4lůžkový s terasou s výhledem na moře a dva 2lůžkové s výhledem do zahrady francouzskými okny, čtvrtý je lektorský.

Jak a co budeme jíst?

* budeme si společně vychutnávat výbornou dalmatinskou kuchyni v místních konobách a kavárnách. Když se nám bude chtít, užijeme si ženskou tvořivost při společné přípravě jídla z místních čerstvých surovin přímo ve vile. Stravování není v ceně pobytu.

Co o vile a programu s Cam píše jedna z jejích klientek?

Byla to vila. Ale jaká… Vznešený chorvatský Tugendhat s vlastní plážičkou a zahradou citronovníků. Bylo to pro mě a dodnes je tak trochu zjevení, strávit týden na takovém místě, které dýchalo historií, elegancí, světlem. A zároveň útulnem, klidem, soukromím. Ač jsem během života kus světa procestovala, mnoha různými necestovkovými způsoby, stopem, dodávkou, letadlem, spala ve spacáku ve špinavých parcích i drahých čtyřhvězdách nad oceánem… tohle bylo ještě jiné. Ani nevím přesně proč. Nejspíš svou jedinečností… Geniem loci, který člověk vnímal každým pórem těla i duše. Místo, kam se člověk nedostane tím, že prostě chce, objedná si ho, najme si ho, zaplatí si ho. Místo, kam vás musí vzít někdo, kdo k němu má… klíč.

A to je pro mě asi to NEJ na celé téhle věci… na akcích, aktivitách a expedicích, které tady v prostoru „Hnízda na ostrově“ Cam pořádá. Má klíče. K místu, kultuře, komunitě. K lidem a jejich propojování tenkými nitkami člověčenství. A nebojí se ty klíče používat, odemykat a otevírat dveře i ostatním, zvát je, provázet je, vyprávět o tom. Předávat svoje vědění, dovednosti, zkušenosti i zážitky… a otiskovat je do svojí ostrovní tvorby.“

Jaká se vrátíš domů?

– odpočatá, pohýčkaná a vyživená

– plná harmonie těla i duše

– naplněná novými prožitky, které v Tobě otevřou nové možnosti

– vneseš do svého života svou znovuzrozenou esenci a dovolíš si ji zářit

Tvé průvodkyně:

Tamara Melissa

Již téměř 30 let provázím ženy hojením jejich zranění pomocí transformačních rituálů Cesta Ženy, které mapují důležité mezníky a témata ženského života od početí po smrt a osvobození. Spatřila jsem již mnoho kouzelných okamžiků osobní proměny, kdy se moře bolesti proměnilo v oceán lásky. Jsem šťastná, když vnímám, jak se stále více a více žen a jejich mužů osvobozuje z iluzí a nachází svůj skutečný Zdroj a důvěru v Život takový, jaký je.

Miluji tanec, cestování, jachting a moře. Proto Tě Cesta Ženy může zavést nejen do krajin vnitřních, ale i vnějších.

Cam Papuga

Poutnice, průvodkyně ostrovy, fotografka, manželka a maminka tří synů, se kterými jsme navázali na free a low cost cestování kombinujícím historii a přírodu, na které jsme oba byli zvyklí.

S dětmi se naše výpravy staly tzv. slow travelling. Zašli jsme v sžíváním se s cizím prostředí tak daleko, že jsme s dětmi žili v Provence ve Francii, v jižní Anglii nás doprovázeli na pobyt v jednom akademickém roce, aby si vyzkoušeli pověstné anglické školství a nakonec žili v metropoli Slovinska mezi horami. Naše děti nejsou tak vášnivými cestovateli, putujeme i sami.

Místa, která jsou mojí srdcovkou, jsou spojena s mořem. Tvar pobřeží, které nejvíce miluji, nejsou kameny v písku a skály v Portugalsku ani písek v Anglii, i když je dobře znám.. Ta moje nej jsou v Chorvatsku. Proto jsme při pobytu v Lublani za doby covidové pořídili dům na Hvaru – Hnízdo na ostrově.

Ještě před koupí domu jsem se naučila chorvatsky a užívám si svůj osobnostní růst v poznávání ostrovní komunity, která je tolik jiná než známe z Česka. Provázela jsem po chorvatském pobřeží i dříve, výborně jeho topografii i historii znám. Až teď pro své hosty čerpám i ze znalosti mentality, konkrétních lidí  i domorodého jazyka.

Jaká je cena?

Do 31. května 2024 je Early Bird cena 16 300 Kč s DÁRKEM v podobě individuálního online sezení s Tamarou v hodnotě 5 500 Kč.

Od 1. června je cena 18 300 Kč.

Registrace nejpozději do 15. srpna 2024.

Cena zahrnuje:

Ubytování na 7 nocí v krásné vile na břehu moře.

Každodenní program s Tami a Cam a jejich kontinuální péči.

Poznávací výlety.

Podporu před, během i po cestě (intro a integrační zoom).

Transfer z/na letiště.

Organizaci.

Cena nezahrnuje:

Dopravu tam a zpět: letecky do Splitu – domluvíme se na společném letu, abychom pak ze Splitu na ostrov cestovali lodí společně. Cena zpáteční letenky je nyní od 3 500 Kč (může se měnit).

Cestovní pojištění: doporučujeme některý z online srovnávačů jako je epojisteni.cz

Stravování: utratíš velmi podobně jako v Čechách, ceny jsou jen o maličko vyšší než u nás. Ve vyhlášené restauraci s domácí stravou budeme mít 20 % slevu.

Možnost dalších výletů dle aktuálních cen – např. plavba na jachtě, vinobraní apod.

Další individuální výdaje na místě – dárky apod.

Platební a storno podmínky:

Záloha ve výši 7 000 Kč je splatná obratem při rezervaci místa, první doplatek 5 600 Kč (při rezervaci po 1. červnu 7 600 Kč) nejpozději do 15. srpna (při pozdější rezervaci společně se zálohou), druhý doplatek ve výši 150 euro se hradí v hotovosti na místě první den pobytu. Při zrušení více než 60 dní před začátkem pobytu odpovídá storno poplatek výši uhrazené zálohy, při zrušení méně než 30 dní před začátkem 75 % uvedené celkové ceny (je možné za sebe najít náhradnici).

Máš dotazy?

Napadá Tě něco, co ještě potřebuješ vědět? Rády se s Tebou spojíme na krátký informativní hovor, kde vše společně probereme a informace doplníme.

Volá Tě tento hýčkací restart? Napiš mi na tamara@cestazeny.cz a rezervuj si své místo!

Přidej se k nám na vyživující mořskou Cestu!

Tamara a Cam

Máte otázky?

Neváhejte se zeptat
Evy z Cesty Ženy ❤
Po - Pá 9 - 17.30 h

Kalendář akcí

22. května 2024
10 - 11.30 h
Objev svůj vnitřní klid
28. května 2024
18.30 - cca 22 h
Heart Dance
14. - 16. června 2024
Početí a porod dítěte
18. června 2024
18.30 - cca 22 h
Heart Dance
25. - 28. července 2024
Měsíční chýše
2. - 4. srpna 2024
Partnerství, kde nemizí vášeň
9. - 11. srpna 2024
Hojení zlomeného srdce
31. srpna - 7. září 2024
Plavba snů - jachting
21. - 28. září 2024
Lady Harmony Retreat u moře
listopad 2024 - prosinec 2026
Královská Cesta Ženy
4. - 6. října 2024
Facilitátorka ženských skupin 2024/2025
11. - 13. října 2024
Královna domova