🌷 Pojď proměnit svůj vztek v lásku a vášeň! Ještě do 9.4. stihneš naskočit do online kurzu Jarní rozkvět ženskosti! Klikni TADY 🌷

Královna domova

11. - 13. října 2024
Královna domova

Domov * blaženost * léčení a transformace sebe sama a rodiny skrze vaření a domácí práce * znovuobjevení potenciálu radosti a regenerace v tradičních ženských činnostech * kouzlo éterických olejů v milostném životě * manifestace ženské energie ve hmotě * tajné recepty z “ženské kuchařky”.

Cena:  

4 850 Kč + ubytování a plná vegetariánská penze 1 800 Kč 

Čas a místo:  

Rituály začínají vždy v pátek večeří v 18 h a končí v neděli mezi 15 – 17 h.

Konají se v Meditačním centru U Kamenné ryby, Chrustenice u Berouna (kousek od Prahy)

Ubytování  v apartmánech po několika lůžkách s koupelnami v patře Centra, případně vedle seminární místnosti nebo ve srubu.

Vynikající vegetariánská strava z rukou paní domu Karoliny. I ti, kdo dávají přednost masu, se oblizují!

Místo na víkendu je rezervované, je-li volné místo, poslána přihláška a uhrazena platba.

Více informací:

Veškeré dotazy vám ráda zodpoví asistentka Eva, kterou můžete kontaktovat ve všední dny 9 – 17.30 h:  e-mail, tel. 603 495 118.

"Musím říci, že jsem byla z rituálu nadšená. Každý den mám energii na další a další krůčky v postupné očistě svého domova i života, s lehkostí se zbavuji toho, co mi neslouží nebo mne netěší a raduji se z toho, když na dříve tmavá a zaprášená místa může zasvítit sluníčko nebo přijít nějaká hezká ozdůbka či květina. Přestože mám byt pořád ve stavu rekonstrukce (a tak to potrvá i příští rok), působí již nyní mnohem útulněji, než tomu bylo ještě před týdnem :) A očista se týká i mne samotné - mé tělo dennodenně doslova křičí, abych s ním hýbala, tančila, cvičila, pečovala o něj - a mne to den za dnem stále více baví, přestože ještě před pár dny jsem raději podléhala své "únavě" či "jiným povinnostem", než abych si čtvrt hodinky zacvičila jógu. Vše u nás doma nyní intenzivně provází různé kombinace vůní, v nichž nejčastější roli hrají růže, vanilka a mandarinka, z čehož jsou nadšené i děti. Je u nás najednou v tom neustálém zmatku s rekonstrukcemi takový nějaký příjemný klid a pohoda. Když je něco potřeba vyřešit, jde nám to snadno a rychle a ještě z toho máme radost :) Tami, máš opět můj obrovský dík za úžasnou a dlouhotrvající energii, kterou jsi mne obdařila a kterou jsem právě nyní víc než co jiného potřebovala. Moc se těším na naše další setkání! :)

Markéta Holcmanová

Ahoj, moc děkuji za krásný rituál, který dále prohloubil mé spojení s mým vnitřním mužem, můj soucit a pochopení jak s muži, tak se ženami mého rodu. Každým krokem se dostávám blíže vnitřní rovnováze a naplněnosti. Po rituálu jsem hned využila praktické rady aromaterapie a vztah s manželem i celá rodina zase kvete. Díky moc :)

Jana Opatřilová

Máte otázky?

Neváhejte se zeptat
Evy z Cesty Ženy ❤
Po - Pá 9 - 17.30 h

Kalendář akcí

7. června 2024
Fontána hojnosti
14. - 16. června 2024
Početí a porod dítěte
18. června 2024
18.30 - cca 22 h
Heart Dance
24. června 2024
od 18 h
Rozlučková party s rituálem poděkování Áčku
16. července
Předporodní rituál
25. - 28. července 2024
Měsíční chýše
2. - 4. srpna 2024
Partnerství, kde nemizí vášeň
9. - 11. srpna 2024
Hojení zlomeného srdce
31. srpna - 7. září 2024
Plavba snů - jachting
7. září 2024
Nevěsta - rituál vnitřní přípravy na svatbu
21. - 28. září 2024
Lady Harmony Retreat u moře
listopad 2024 - prosinec 2026
Královská Cesta Ženy