VIDEORITUÁL S TAMAROU MELISSOU

Vnitřní žena a léčení vztahu s matkou

Jak se cítíš jako žena? Miluješ to nebo nenávidíš? Vnímání Tvé ženskosti je primárně určováno vztahem s Tvou maminkou. Ona je ženou, se kterou se od narození nevědomě identifikuješ a takovou ženou se stáváš. Je obrazem Tvé vnitřní ženy, který však můžeš proměnit. Pojď se zhluboka nadechnout a ponořit se do těch tmavých zákoutí v sobě, která volají po Tvé pozornosti, abys odhalila ta místa, která jsou připravena k transformaci. Aby Tvá ženskost mohla rozkvést.

Share on facebook
Sdílej na Facebooku
Play Video

Je tento rituál
pro Tebe?

Tyto a další pocity prožíváme, když nás volá naše vnitřní žena a její zranění, na která jsi už možná dávno zapomněla, ale stále jsou v Tobě ukryta.

Chtěla bys to
změnit?

Tento rituál může být pro Tebe jednou z cest, díky níž se Ti to může podařit.

Chceš se
cítit...

vděčná za svou ženskost
radostná
naplněná
uvolněná
přirozená
lehká
plynoucí
sebe-vědomá
zářivá

Chceš toto zažívat?
Říkáš anooo?

Vnímáš, o kolik krásných prožitků Tě zranění ve vztahu s matkou každý den připravují?

Kvalita tohoto vztahu se obráží v mnoha oblastech Tvého života. Ty se však můžeš rozhodnout to změnit a díky tomuto rituálu vstoupit na Cestu proměny.

Reference

Petra
„Dlouho jsem se byla zaseknutá ve vzteku a lítosti vůči matce, která mi v mých očích nedala to, co jsem od ní potřebovala. Ve své arogantnosti jsem tak přehlídla její největší dar a tou byla její ohromná síla, elán a verva, s jakou společnému prostoru dávala jasnost a řád. A dělala vše, co bylo třeba, aby pro mě vytvořila prostor, kde budu moci skrze dobré vzdělání uspět. Abych mohla dar síly od ní přijmout, a použít ho ve svůj prospěch na všech úrovních, musela jsem jí i sebe přijmout celou. Jsem moc ráda, že jsem si to ve Videorituálu Vnitřní žena a léčení vztahu s matkou dovolila. Cítím se teď svobodnější, silná a požehnaná."
Petra

Chci žít jinak

Co Ti tento videorituál přinese:

Ve videorituálu Tě krok za krokem provedu touto cestou:

1

Seznámíš se se svou vnitřní ženou.

2

Ponoříš se do vztahu s matkou.

3

Postupně budeš uvolňovat v tomto vztahu emoční napětí a disharmonii.

4

Doputuješ k odpuštění a přijetí.

5

Objevíš lásku k sobě a vnitřní výživu.

6

Naučíš se pečovat o svou ženskost.

Jaké techniky a postupy videorituál obsahuje?

Projdeme tak spolu všemi rovinami – mentální, fyzickou, emocionální, duševní i spirituální, aby transformace byla komplexní.

Výhody rituálu online:

Videorituál nedoporučuji, pokud jsi v péči psychiatra a užíváš psychofarmaka. Také nedoporučuji vstupovat do rituálu pod vlivem jakýchkoli látek měnících vědomí.

Jak kurz bude probíhat?

Dostaneš přístupové údaje do členské sekce, kde můžeš sledovat jednotlivá videa, stáhnout si a vytisknout inspirativní listy, do kterých si budeš psát a malovat. Můžeš si je uchovat jako Tvůj poklad, ke kterému se kdykoliv můžeš vracet.

Přístupové údaje do členské sekce Ti zůstanou 24 měsíců.

Co tento videorituál obsahuje:

Celý rituál podbarvuje překrásná hudba Alex Šimegové, složená přímo pro tento rituál, a také jedna skladba od Jirky Muchy, která doprovází ústřední meditaci.

Bonusy a dárky

Bonusy

Dárky

A jaká je cena?

4 bonusY + 2 dárKY

15 videí včetně 3 meditací
12 inspirativních listů

3 790 Kč 💃

💖Vezmi své milované ženy 
na Cestu s sebou

Tento videorituál jim můžeš věnovat ve formě dárkové poukázky.  

Kdo Tě bude celým kurzem provázet?

Mgr. Tamara Melissa

Již od roku 1995 provázím ženy transformačními rituály Cesta Ženy a hojení jejich vnitřních zranění. Při své práci vycházím z výcviků, obřadů a seminářů, absolvovaných v Indii, Švédsku, Brazílii i Česku, a ze svých životních zkušeností. Pracuji vždy se všemi rovinami člověka – mentální, fyzickou, emocionální, psychickou i spirituální, aby transformace byla komplexní. Cesta Ženy zahrnuje 13 zásadních životních témat od našeho početí a zrození v celé široké škále až po umírání, smrt a osvobození.

Mgr. Michaela Hronová

Tento rituál jsem si prožila na vlastní kůži hned dvakrát a je mi obrovskou ctí, že Tě jím mohu společně s Tamarou provést. Doufám, že si jej užiješ a přinese Ti přesně to, co potřebuješ.

“Být ženou je dar.”

www.michaelahronova.cz

Těšíme se na na Tebe a na naši společnou transformační Cestu 💖
Tamara a Michaela

O Tamaře