videorituál

Já, malá holka

Dnešní svět po nás chce, abychom byly dokonalé matky, milenky, hospodyně, přítelkyně a mnoho dalšího. Tváříme se, že to zvládáme, ale uvnitř nás občas vykoukne ta uplakaná malá holka, která si není sama sebou moc jistá, a která se bojí, že to nedá. Pojďme se spolu podívat, kde se ty strachy berou a jestli je vůbec nutné toto vše dělat na 100 %.

Play Video

Je tento rituál
pro Tebe?

Tyto a další situace a pocity prožíváš, když Tě volá ta malá holka uvnitř Tebe a její zranění, na která jsi už možná dávno zapomněla, ale stále jsou v Tobě ukryta.

Chtěla bys to změnit?

Tento rituál může být pro Tebe jednou z cest, díky níž se Ti to může podařit.

Chceš se
cítit...

dost dobrá taková, jaká jsi?
milovaná?
přijímaná?
spontánní?
autentická?
svobodná?
naplněná?

Chceš toto zažívat?
Říkáš anooo?

Vnímáš, o kolik krásných prožitků Tě tato zranění každý den připravují?

Lidé na smrtelné posteli nejvíce litují věcí, které neprožili, toho, že se víc nesmáli a víc si neužívali života. Nechali se strhnout povinnostmi, honbou za stále novými a novými cíli a vyměnili své žití za plnění úkolů.

Ty však můžeš žít jinak. Už ode dneška můžeš začít svůj život žít tak, jak si přeješ.

Reference

alex-simegova
Alexandra Šimegová
Tento videorituál vonia mandarinkou a zanecháva na tvári sladký tajomný úsmev, za ktorým sa skrýva more nehy, hlbokého pochopenia toho malého človiečika vnútri mňa, dlho volajúceho po starostlivosti. Napriek online forme, skúsenosť ktorú Tamara odovzdáva ma previedla intenzívnou cestou cez vrstvy hnevu, nenávisti, odporu a vzdoru, ktoré potrebovali byť uvidené a prepustené. Ochutnala som aké je to opäť sa skutočne smiať, aké je to cítiť sa milovaná sebou, životom, svetom. Dovolila som si kričať, plakať, hrať sa, divoko tancovať, masírovať sa dlho, objať sa zvnútra, tak ako to viem dať len ja sama sebe. Tak aby som nemusela žobrať o pozornosť vonku, tak aby som mohla nechať prejaviť moje vnútorné dieťa v bežnom dni. Dopriať si tento kurz bolo ako dovoliť láskavej ruke sprevádzať ma na zranené miesta a napiť sa lásky z ktorej môžem čerpať ja a moje okolie. Zo srdca ďakujem za intenzívne prežitý čas Tamarka.
Alexandra Šimegová
Hudebnice a umělkyně
agneska
Anežka Aubrechtová
Najít si cestu k sobě je běh na velkou trať – alespoň pro mě. Avšak musím říci, že díky videorituálu od Tamary jsem tomu zase o něco blíže 🙂 Díky za to, co děláš – a taky za to, že pomáháš lidem najít způsoby, jak se léčit i jinak. Je úžasné, co děláš. Věřím, že tato první vlaštovka pozitivně ovlivní nejednu ženu. Velké díky.
Anežka Aubrechtová
Fotografka a filmařka
Andrea Havránková
Hodně se mi líbilo osvětlení principu, jak pracovat se svým vnitřním dítětem. Paráda. Myslím, že do budoucna budu životní situace sledovat i z tohoto úhlu a budu přemýšlet nad tím, co mají říct malé Áje a jestli ve skutečnosti hodnotím situaci opravdu já nebo ona 🙂 Také návody, jak k tomu prakticky přistoupit mi dávají smysl a přijde mi to moc fajn. Každopádně samo zjištění, že člověk vědomě potřebuje dát lásku a péči sám sobě a že mu to pomůže k pocitu štěstí je super. Celkově tedy určitě obohacující 🙂
Andrea Havránková
Fotografka a brand strategist

Chci žít jinak

Co Ti tento videorituál přinese

Ve videorituálu Tě krok za krokem provedu touto cestou:

1

Seznámíš se s dětskou částí Tvé psýché.

2

Poznáš její zranění a začneš je láskyplně hojit.

3

Poznáš, co Tvé vnitřní dítě potřebuje a naučíš se mu to dávat.

4

Znovu začneš zažívat radost.

5

Naučíš se rozvíjet vztah mezi Tebou a Tvým vnitřním dítětem tak, aby bylo šťastné.

6

Naučíš se poskytovat láskyplnou péči i sama sobě.

Jaké techniky a postupy videorituál obsahuje?

Projdeme tak spolu všemi rovinami – mentální, fyzickou, emocionální, duševní i spirituální, aby transformace byla komplexní.

Co tento videorituál obsahuje

Celý rituál podbarvuje překrásná hudba Alexandry Šimegové, složená přímo pro tento rituál, a také jedna skladba od Jirky Muchy, která doprovází jednu z meditací.

Bonusy

Dárek

Léčivý tématický obraz akademické malířky Lindy Nollové, autorky Lunáře

Výhody videorituálu online

Videorituál nedoporučuji, pokud jsi v péči psychiatra a užíváš psychofarmaka. Také nedoporučuji vstupovat do rituálu pod vlivem jakýchkoli látek měnících vědomí.

Jak videorituál probíhá?

Kdo Tě bude videorituálem provázet?

Mgr. Tamara Melissa

Již přes dvacet let provázím ženy jejich životem a všemi výzvami, které přináší, a to pomocí transformačních rituálů.

Protože většina náročných témat, které se ženami řeším, nás téměř vždy zavede až do jejich dětství, kde nacházíme kořeny toho, jak žijeme a jak se v životě cítíme, vytvořila jsem tento videorituál, abys jeho hojivou sílu mohla prožít i Ty, ať jsi kdekoli.

Díky řadě online vedených rituálů mám se ženami ověřeno, že je tento způsob práce překvapivě stejně hodnotný a funkční jako při osobním setkání.

Mgr. Markéta Holcmanová

V rituálu Tamarce asistuji. Předvedu Ti, jak můžeš jednotlivé lekce využít a používat doporučené předměty. 

V současnosti procházím dvouletým výcvikem vedení rituálů Cesta Ženy právě u Tamary. 

Působím jako mentorka a individuálně provázím klienty k sebepoznání prostřednictvím práce s dechem, vizualizace, řízené meditace a kreativními technikami.

www.marketakaya.cz

Zakoupením videorituálu přispějete na nadaci La Vida Loca

Projekt Život v kufříku

Pokud vstoupíte do videorituálu Hojení vnitřního dítěte, přispíváte tím také projektu „Život v kufříku“ nadačního fondu La Vida Loca. Kufřík vzpomínek pomáhá dětem, které nemohou vyrůstat ve své biologické rodině uchovat vzpomínky na první okamžiky života a odpovědět na otázky „Odkud přicházím“, „Kdo jsem?“ a „Má mě někdo rád?“

Děkuji za inspiraci mé nevlastní dceři Vandě, která je kromě maminky tří vlastních dětí, také přechodnou pěstounkou.

A jaká je cena?

3 BONUSY + DÁREK 

12 videolekcí + úvodní, přípravné 

a závěrečné video 

3 audio meditace 

pracovní sešity ke každé lekci
 

3 200 Kč

Pokud Tě videorituál nezaujme, vrátím Ti do 14 dní celou částku zpět.

Tento videorituál můžeš darovat svým milovaným formou dárkové poukázky

Těšíme se na na Tebe a na naši společnou transformační Cestu ❤️

Tamara & Markéta