Otázky pro integraci

Bonusy a dárky

Společné Zoomy

Zoom 5. 1. 2022

 • Středa od 18:30
 • Meeting ID: 867 7025 9418
 • Passcode: 409441

Jednotlivá zastavení

1. adventní týden: Domov

ZOBRAZIT VÍCE

2. adventní týden: Láska, soucit, vztahy

ZOBRAZIT VÍCE

3. adventní týden: Úcta k sobě. Odpuštění sama sobě.

ZOBRAZIT VÍCE

4. adventní týden: Spojení s vnitřním světlem

ZOBRAZIT VÍCE

MŮJ ÚČET > ONLINE KURZ

Zažehni svou záři

Otázky pro integraci

Bonusy a dárky

Společné Zoomy

Zoom 5. 1. 2022

 • Středa od 18:30
 • Meeting ID: 867 7025 9418
 • Passcode: 409441

Jednotlivá zastavení

1. adventní týden: Domov

ZOBRAZIT VÍCE

2. adventní týden: Láska, soucit, vztahy

ZOBRAZIT VÍCE

3. adventní týden: Úcta k sobě. Odpuštění sama sobě.

ZOBRAZIT VÍCE

4. adventní týden: Spojení s vnitřním světlem

ZOBRAZIT VÍCE

Play Video

Vítej, ženo krásná v adventním kurzu „Zažehni svou záři“

Jsem nadšená, že jsi přijala mé pozvání a vstoupila. Je to můj první online kurz, tak cítím velké rozechvění ze všeho nového. Následovala jsem zcela nedávno silný vnitřní impuls, abych ho stvořila pro podporu žen v současné náročné společenské situaci. Nestihla jsem proto natáčet ve studiu, ale u sebe doma, tak doufám, že to bude pro Tebe v pořádku :)

Pokud bys přesto měla jakékoli otázky, piš mi nejlépe přes messenger na fb nebo na whatsapp na tel. č. 604 835 943.

Přeji si, aby ses tu cítila jako v ženském ráji :) Aby Ti tento kurz přinesl to, po čem nyní aktuálně toužíš. Především vnitřní klid, spojení se sebou, podporu ostatních žen a důvěru v Život takový, jaký je :)

Každou adventní neděli v 8 hodin ráno Ti přijde mail s upozorněním a zde se Ti otevře jedno adventní téma, kterým si budeš sama celý týden procházet zcela ve Tvém tempu. Vždy jednou týdně se společně potkáme na zoomu, a to v tyto termíny: 1., 9., 16. a 21. prosince vždy od 18.30 hodin. Počítej tak cca 2 – 3 hodiny. Pokud se Ti nepodaří vytvořit si čas jen pro sebe a budou přítomny i děti, je to úplně v pořádku :) Je možné, že 21.12. bude setkání delší, protože bude obohaceno o Slunovratový rituál :)

 

Link na zoomové setkání najdeš vždy v nedělním mailu, případně v naší fb skupině (nezapomeň se k ní připojit, link máš na nástěnce na webu).

Fb skupina je určena především pro vzájemnou aktuální podporu celé skupiny. Můžeš tedy do ní kdykoliv vstupovat, psát, sdílet, ptát se i odpovídat :)

Na zoomové setkání si vždy připrav příjemný, pohodlný klidný prostor. Deky, polštářky, papírové kapesníčky (ano, může to být emotivní :), občerstvení, nápoje. Také, pokud máš, Tvá oblíbená vykuřovadla (pokud nemáš a zajímá Tě to, koukni např. na www.rymer.cz, ale není to nutné). A také éterické oleje, které buď už máš nebo si objednáš. Můžeš si dát sprchu a obléknout si něco, v čem se cítíš příjemně, žensky a trochu slavnostně.

Všechny adventní meditace tentokrát nejsou natočené ve studiu, protože to nebylo možné v tom náhlém proudu inspirace krátce před adventem stihnout, ale dovolila jsem si je autenticky natočit v nočním tichu mého domova. Možná v nich díky tomu zaslechneš zvukové nedokonalosti, ale věřím, že obsahu neubírají. Nejsou čtené, přicházejí jako vždy skrze mne. Jsem šťastná, že jsou doplněné nádherným klavírním doprovodem Alex Šimegové (https://alexandrasimegova.sk/), která složila hudbu i k dalším mým meditacím a tentokrát o tom hovoří takto:

„Tamara dala život impulzu k adventným meditáciám, Alex sa ponára do oceánu. Tam, kam ju Tamarin hlas vedie. A vkladá tóny na jednej vlne spolu s ňou… No a potom to putuje do strižne a úpravy zvuku, aby to bol zážitok pre dušu a aj pre ucho. Ponoriť sa, a v liečení zranení, ktoré sa ku koncu roka hlásia o slovo, vyloviť vlastné vianočné posolstvá.“

V nejbližších dnes si můžeš najednou pořídit éterické oleje ke všem tématům, abys je měla hned k dispozici pro celý advent:

 • citron
 • mandarinka
 • lípa
 • růže
 • myrha
 • kadidlo
 • bergamot
 • jedle nebo borovice

 

Vše najdeš u mé skvělé přítelkyně, „matky české aromaterapie“, Jany Hašplové: www.ellinor.cz a nezapomeň na slevový kupón TAMI10. Má v nabídce ještě mnoho dalších krás, na vše lze kupón použít :)

Základní instrukce pro práci s aromaterapií:

Éterické nebo-li esenciální se vždy musí ředit v jakémkoli základním, zastudena lisovaném oleji. Nikdy je nepoužívej přímo na kůži (kromě levandule a tea tree). Proto si u Jany pořiď i nějaký základní olej (např. mandlový, meruňkový apod.)

Dávkování – koncentrace a ředění

1 lžíce základního oleje  + 1 kapka éterického oleje u miminek a těhotných

1 -3 lžíce základního oleje + 9 kapek éterického oleje u starších dětí a dospělých

Počet kapek záleží také na intenzitě vůně, důvěřuj své intuici :)

Masáž: 3 lžíce základního oleje + 9 kapek éterického oleje

Koupel: 1 čajová lžička oleje/medu/smetany/mateřského mléka/soli + 9 kapek éterického oleje

Aromalampa: jen čistý éterický olej do vody

Přeji Ti šťastnou adventní Cestu a těším se na ní brzy na viděnou :)

Tamara

Dárky

Meditace Kořeny

která Ti přinese hlubokou stabilitu, vnitřní klid a důvěru ve Tvé tělo. Propojíš se s ženskou esencí a naplníš jí každou svou buňku.

Bonusy

Vstup do uzavřené skupiny

Vstup do uzavřené skupiny na fb, kde Ti budu podporou nejen já, ale i další ženy, které budou tímto kurzem procházet.

Slevový kupón v hodnotě 10 %

Na nákup éterických olejů firmy Ellinor. www.ellinor.cz

TAMI10

10% sleva

do Sedmého nebe – individuální online konzultace se mnou.