Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

TRIPTYCH NA CESTU ŽENY: meditace – píseň – obraz

Již dlouho mne ženy žádají, abych natočila tématické meditace, kterými provázím v průběhu každého z 13 transformačních rituálů na Cestě Ženy od zrození ke smrti. Nyní si je konečně můžeš poslechnout kdykoli, ať už jsi některý z rituálů prožila či nikoli, a dopřát si tak léčení v klidu domova. Některé jsou vhodné i pro muže :)

Také dávno jsem si přála zpívat během rituálů léčivé české písně a nyní se toto přání plní. Ke každému rituálnímu tématu se nyní zrozují překrásné české rituální písně z rukou bohem políbené hudebnice Kláry Sáry Zdechovské, která absolvovala celý Dvouletý cyklus 13 transformačních rituálů Cesta Ženy. Můžeš si je nejen poslouchat, ale zpívat třeba i s dětmi. Kdokoliv je zatím zaslechl, hluboce se ho dotkly (i mužů :).

A do třetice je každé téma podpořeno nádherným léčivým obrazem z dílny talentované akademické malířky Lindy Nollové.

Věřím, že tento triptych (meditace, píseň a obraz) Tě dovede v každém tématu na Tvé Cestě přesně tam, kam potřebuješ :)

Vše se postupně rodí :) Aby se triptych mohl narodit v plné kráse a v celistvosti, sdílí se s Tebou krůček po krůčku. Koupí děl podporuješ tvorbu dalších meditací, písní a obrazů.

Např. natočení jedné písně vychází na cca 20 000 Kč a více (dle počtu umělců) a mnoho hodin času a spolupráce. Aby se mohly narodit další rituální písně, rozhodli jsme se vydat první písně samostatně. Jejich koupí podpoříte vydání celého alba.

Vlajková píseň Jedinečná vznikla díky finanční podpoře dárce, který nechce být jmenován. Pokud i Vy cítíte volání finančně podpořit vydání dalších písní, meditací a obrazů, je to velmi vítáno. Platbu můžete provést na č.ú. 2700875763/2010, do zprávy pro příjemce uveďte "sponzorský dar". Děkujeme.

Děkujeme, že zakoupené písně nepřeposíláte dál, jsou chráněny autorským právem.

Písně lze zakoupit také jako dárek pro své blízké.

Děkujeme,

Tamara Melissa, Klára Sára Zdechovská a Linda Nollová


Meditace

333 Kč
více info a reference
333 Kč
více info a reference
333 Kč
více info a reference

Písně

333 Kč
ukázka písně
více info
333 Kč
ukázka písně
více info

Obrazy

333 Kč
více info
333 Kč
více info
 
Cena celkem
Pro platby ze zahraničí klikni zde  • Po objednání Ti bude na email zasláno potvrzení o objednávce a instrukce k platbě.
  • Jakmile bude objednávka zaplacena, bude Ti odeslán email s fakturou a odkazem na stažení díla ve formátu mp3, nebo v grafickém formátu.
foto: Lakshmi a Robert Rambousek