Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Nyní si můžete zakoupit:

Meditace Písně Obrazy

HEART DANCE ONLINE

21.4.2021 (18. 30 - cca 21.30)

Tak nakonec stále ještě zůstáváme v onlinu.

Náš niterný svět je stejně reálný a energie funguje bez ohledu na vzdálenost mezi námi :)  

Tami Zanzibar modre aty pro Heart Dance

Sdílení a ženská podpora, relaxace, uzemění, zazdrojování, spojení se sebou, tanec ženskosti a smyslnosti, vůně, hlas, dech, uvolnění, regenerace sil, radost z těla, krása, moudrost srdce, láska, vděčnost životu, důvěra, čisté bytí.

 
Slovy jedné z účastnic:
 
"Včerejší Heart dance online. Probouzím se a vstávám jako znovu zrozená. Plna síly, radosti, energie. Prožitky včerejšího Heart dance ve mě vibrují a jsou. Cítím lehkost a vášeň. Setkání, kterým jsi nás včera provedla, bylo okouzlující - plné něhy, naděje, důvěry. Prosím pokračuj v tom stále. Ženy, se kterými jsem splynula, i když "pouze" prostřednictví obrazovky, byly nádherné, inspirující mé přítelky, i když jsem je předtím naživo fyzicky nepotkala. Jedním slovem funguje to. Funguje to i takhle online :o). Odnáším si ze včerejšího Heart dance pokoru, modlitbu, naději a krásný pocit na duši, že už se to vše děje a dosycování pro mě prostřednictvím světelných bytostí, nádherných žen a prožitků. 
 
Děkuji Ti Tami, že pro nás tvoříš tento úchvatný a bezpečný protor - Domov, který si pak odnášíme v našich srdcích na naší další cestě krásným Životem a žitím."
 
S úctou a láskou Lucie SUN
 
 
Budu ráda, když si tento večer rezervujte pro sebe a vytvoříte si soukromí.
 

Co si připravit (není nutno, ale velmi vítáno):

 Vytvoř si pro sebe krásný, teplý a nerušený prostor na celý večer. Ozdob ho květinami, provoň ho, zapal svíčky, připrav si nápoje a dobroty, které máš ráda. Připrav si meditační polštářek, relaxační deku a hřejivý šál přes ramena. Dej si sprchu a oblékni si pohodlné šaty, ve kterých se cítíš žensky.

Dále si připrav:

Vykuřovadlo nebo cokoli, čím můžeš očistit sebe a prostor.

Předmět, který pro Tebe symbolizuje ženskost.

Růžový nebo jiný Tvůj oblíbený olej.

Skicák, psací potřeby, pastely nebo jiné oblíbené potřeby pro malování a kreslení.

Cokoli dalšího, co je pro Tebe důležité a co Tě k tématu napadne.

 

Cena - můžeš si vybrat ze tří variant:

1) Dobrovolný příspěvek - ráda bych v tomto zlomovém čase podpořila všechny, pro které je tato situace náročná finančně a podporu  potřebují nejvíce.

2) Obvyklá cena - 390 Kč

 3) Dar -  budu vděčná těm z vás, které si to můžete dovolit a pošlete více, abyste naopak podpořili mně.

Věřím, že se tak nastolí rovnováha. 

Vždy po skončení si naciťte, jakou pro vás měl Heart Dance hodnotu a poté můžete zaslat na  č.ú 2000816746/2010. Při platbě ze zahraničí můžete použít eurový účet č. 2501724452/2010, IBAN CZ9820100000002501724452.

Do poznámky uveďte "Heart Dance online". Děkuji ze❤️

 
Do Zoom meetingu se bude možno připojit a ladit technické detaily v cca 18.30 h.
S programem začneme v 19 h, kdy bude místnost uzavřena, další připojování nebude možné. Připojte se, prosím, včas :) Končit budeme v cca 22  - 23 h.
 
Přístupové údaje na Zoom vám zašlu na mail po předchozím přihlášení.
 
Přihlášky: tamara@cestazeny.cz
 

Těším se na vás, ženy krásné :) 

Večerem provází Tamara Melissa, která 21 let vede ženské i smíšené skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku, tantrický výcvik u Sarity a mnoho dalších. Nyní prochází pětiletým psychoterapeutickým výcvikem v biodynamické body-psychoterapii u Mony Lisy Boyesen. Miluje tanec a provází přechodovými rituály. Poskytuje též online individuální konzultace „Sedmé nebe“.

 

Přeji vám klidnou mysl a důvěru ve vše, co nového k nám přichází. Těším se na  nejen taneční setkání s vámi :)

 

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek