Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Sedmé nebe - individuální péče o tělo, duši i ducha

29.4.2020

I n d i v i d u á l n í   p é č e   o   t ě l o ,   d u š i   i   d u c h a 

N Y N Í  O N L I NE

v   p o h o d l í   v a š e h o   d o m o v a  :)

 

d o   3 0 . 3 . 2 0 2 0   z d a r m a 

o t é   z a   d o b r o v o l n ý   p ř í s p ě v e k   :)

 

I když se v této pohnuté době nemůžeme potkat osobně, jsem vděčná že existují techonologie, díky nimž vám mohu nabídnout setkání ONLINE, a to buď po Skypu nebo Zoomu :)

Už s tím mám výbornou zkušenost, nemusíte mít obavy, že to nebude fungovat, náš niterný svět je stejně reálný, ať jsme navzájem jakkoli daleko :) Energie  nezná hranic.

Můžete mi zavolat na 604 835 943 nebo napsat na tamara@cestazeny.cz, abychom si domluvili detaily setkání.

Přeji vám klidnou mysl a důvěru ve vše, co nového k nám přichází. Těším se na setkání s vámi :)

 

Reference:

 

Co vše je možné? Super! Jsem vděčná za tu možnost Sedmé nebe online❤️Děkuji za úžasný zážitek a rozhodnutí jít dál ve své práci❤️ Tamara Melissa je důkazem, že to funguje na dálku. Sedmé nebe on-line.  Ano! Cítila jsem takovou energii tvořit a sílu pracovat dál v terapii. Hned jsem dostala dvě zprávy od klientů s přáním vidět a slyšet se! Ano! Jak se to ještě zlepší? Tvořte v nových možnostech on-line.

Věra Opletalová, 24.3.2020

 

Ahoj, SEDMÉ NEBE s Tebou je skutečným nebem, procházkou po cestě duše, kde lze v bezpečí a klidu prožít a vrátit se uvolněna a posilněna láskou, radostí. Připadám si jako po třetím porodu plná endorfinů. Krásný a milý zážitek. DĚKUJI Ti.

Jolana Synková, 26.3.2020

 

Milá Tamaro, děkuji za včerejší možnost Sedmého nebe online, byl to krásný, naplněný, léčivý čas jen pro mě z pohodlí domu, což je v dnešní době velmi vítaná příležitost.  Cítila jsem úžasnou energii a spojení, jako bychom seděly vedle sebe, děkuji, ráda se přihlásím znovu.
Radka  Růžová, 27.3.2020❤️

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek