Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Hromnice - Svátek světel - rituál panenské Bohyně

4.2.2020 (18.30 - cca 23.30 h)

svatek-svetel 

Napůl cesty mezi zimním slunovratem a jarní rovnodenností, uprostřed temné poloviny roku, přichází čas Hromnic, svátek bohyně ohně Brigity, která ve své panenské a čisté podobě vyjadřuje blížící se příchod jara…

Vraťme se do časů naší panenské nevinnosti i divokosti a obnovme čistotu našich životů…

Brigita je bohyní znovuzrození a inspirace, porodní bábou našich vizí, snů a přání…

Říká se o ní, že se naklání nad každou kolébkou…

Pojďme ji poprosit o podporu pro naše cíle pro tento rok a rituálně oslavit čas očisty a nových začátků – návratu světla..

Požehnejme tancem probouzející se Matku Zemi a její esenci ve svém nitru…Nechme světlo bílých svící prozářit naše srdce, abychom uslyšely, kudy mají vést naše další kroky…

Vhodné pro ženy všeho věku a stavu, i pro nastávající maminky.

Kdy: v úterý 4. února 2020 od cca 18.30 h do cca 23.30 h (možno i déle)

(možnost přespání ve vlastním spacáku za 150 Kč, k dispozici matrace, sprcha, kuchyňka)

 Ve Studiu Loona (www.loona.cz/cs/studio-loona), Křižíkova 67, Praha 8 

(150 m od metra B Křižíkova).

Cena pětihodinového rituálu: 650 Kč

Přihlášky: e-mail: tamara@cestazeny.cz, tel. 604 835 943

Co s sebou (není nutno, ale vítáno):

Krásné bílo-zelené oblečení, bílé či zelené závoje (šátky), bílé a zelené neparfémované svíce se svícínky, stříbrné, bílé a zelené pentle, bílé a zelené květiny, několik stromových větviček, vzpomínkové předměty spojené s vlastním časem panenství a své foto z té doby, krásné předměty, symbolizující panenskou Bohyni, ovčí mléko a pokrmy z ovčího mléka (i jiné). Pohodlné oblečení na tanec, teplé ponožky, lehkou přikrývku.

Čaj a voda budou k dispozici.

Rituálem provází Tamara Melissa, která 20 let vede ženské i smíšené skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku, tantrický výcvik u Sarity a mnoho dalších. Nyní prochází psychoterapeutickým výcvikem v biodynamické body-psychoterapii u Mony Lisy Boyesen. Miluje tanec a provází přechodovými rituály  Poskytuje též individuální poradenství „Sedmé nebe“.

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek