Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Rituál jarní rovnodennosti - Poprvé ONLINE :)

24.3.2020 (18.30 - cca 23.30 h)

 jaro slunce stromy

 

Obzvláště v této době potřebujeme cítit podporu a důvěru. Vše je v proměně... Nerovnováha se vyrovnává... Procházíme chaosem, aby mohl nastat nový řád...A tak i když se nemůžeme potkat fyzicky, zvu vás s rozechvěním poprvé do virtuálního prostoru. Náš niterný svět je stejně reálný, ať jsme kdekoli :)

Pojďme v den prvního jarního novoluní oslavit čas, kdy přicházejí síly jara, které nám přinášejí niterné znovuzrození…

Nechme se očistit „živou“ jarní vodou, nechť můžeme do nového paradigmatu, který nám Corona přináší jako dar, vstoupit bez předsudků, strachů, dramat a pout...

Matka Země se probouzí a z jejího klína vykvétají semínka…i my můžeme zasít semínka pro to, co si přejeme realizovat v nastávajícím novém období… Aby v nás rozkvetla láska, soucit, pokora, vděčnost, přirozenost, svoboda, čisté bytí a radost :)

Vhodné pro všechny - ženy, muže i děti :)

Vytvořte si příjemný nerušený prostor, dejte do vázy jarní květiny, zapalte svíčky a vůně, nachystejte oblíbené dobroty a nápoje. Dejte si sprchu, oblečte si krásné příjemné oblečení v barvách jara. Také si připravte i následující (není nutno, ale vítáno):

Neparfémovanou svíčku v barvách jara se svícínkem. Dvě misky, sůl, vodu. Růžový olej. Semínka jarních rostlin, květináč se zeminou. Symboly toho, co si přejete nechat rozkvést ve svém životě v tomto novém období. Pentle v barvách jara. Malý kousek látky v barvě jara, provázek, nůžky. Deník, skicák, psací potřeby, pastely nebo jiné oblíbené potřeby pro malování a kreslení. Relaxační přikrývku a teplé ponožky,

Budeme se propojovat přes aplikaci Zoom, která je kouzelná v tom, že se všichni můžeme vidět a slyšet :) Je to jednoduché :) Potřebujete jen počítač se zabudovanou kamerou a mikrofonem, nebo sluchátka s mikrofonem (pokud nechcete nikoho rušit). Můžete si také počítač připojit na zvukovou aparaturu (reprobedny), abyste si užili taneční část naplno. Vše si raději připravte předem :):

1) Klikněte na tento odkaz: https://zoom.us/j/799455030?pwd=cVcyaE9RM0g1ZG1LNmVia2JvY1NMUT09

2) Pokud už máte u Zoomu účet, klikněte na "Launch application"

3) Pokud ještě účet nemáte, klikněte na "Download and run Zoom". Postupujte dle pokynů a pak klikněte na "Launch application"

4) Meeting ID: 799-455-030

5) Password: 475858

Do Zoom meetingu se bude možno připojit až v 18.30 h.

 

Pokud se vám nepodaří připojit do Zoomu nebo se nebudete chtít aktivně účastnit, budu ze Zoomu paralelně streamovat na mou fb zeď, tak rituál můžete třeba jen "zpovzdálí" sledovat.Rituálem tento večer provázím s radostí a ve vděčnosti zdarma :)

Těším se na vás v nové realitě :)

Budu ráda za vaše zpětné vazby na tuto mou první online akci :)


Rituálem provází Tamara Melissa, která 20 let vede ženské i smíšené skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku, tantrický výcvik u Sarity a mnoho dalších. Nyní prochází psychoterapeutickým výcvikem v biodynamické body-psychoterapii u Mony Lisy Boyesen. Miluje tanec a provází přechodovými rituály Poskytuje též individuální poradenství „Sedmé nebe“.

www.tamaramelissa.cz

 

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek