Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

HEART DANCE + oslava narozenin Tamary

9.7.2019 (18.30 - cca 23.30 h)

Milé ženy,

9. července mám narozeniny, a tak jsem si dovolila propojit oblíbený úterní Heart Dance s oslavou :) Přjďte se vykoupat v nádherné, račí energii zrození! 

Asi se nám večer protáhne více, než obvykle :) Těším se na vás všechny :)

Tamara

20190603_192419

Heart Dance – „Odhal kouzlo být ženou“

Motto: „Chcete-li samy skutečně hluboce procítit, jak kouzelné je být ženou, choďte do ženského kruhu, který se pravidelně setkává, bez předem určeného plánu. Jen tak ženy dokáží projevit svou autenticitu, vstoupí do energie Matky a stihnou vše, co potřebují.“ (Alice Walker).

Srdečně vás vždy jednou za měsíc zvu do občerstvující náruče ženského společenství, kde můžeme obnovit ztracené síly, objevit radost z těla, nalézat moudrost srdce, vděčnost životu a lehkost bytí.

Čeká nás především životadárný tanec, probouzející naši ženskost a smyslnost, otevírající naše srdce, projasňující naši mysl, uzdravující a omlazující naše tělo a vyživující naši krásu, jehož energie nám pomáhá zhmotňovat naše sny. Ochutnáme i práci s vůněmi, doteky, hlasem, dechem, energií a modlitbou. A také mnoho dalšího – společná kouzla, rodící se z přítomného okamžiku a darů srdce. Takto oživeny a hluboce spojeny samy se sebou a v Jednotě se vším stvořením pak můžeme nosit naši lásku a krásu do našich rodin a uzdravovat naši krásnou planetu.

Vhodné pro ženy všeho věku i stavu. Těhotné ženy a ženy s miminky vítány.

Začínáme v cca 18.30 h, konec není určen, ale můžete odejít kdykoli:)

Cena za cca 3 - 5 h: cca 390 Kč

Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8, kousek od metra B Křižíkova (http://www.loona.cz/cs/studio-loona/)

Co s sebou:
Pohodlné oblečení na tanec (ideálně široká sukně a šátek přes boky), teplé ponožky. Malou mističku na olej. Skicák a pastelky (nebo pastely apod.). Drobné občerstvení, květiny a cokoli dalšího vítáno.

Přihlášky: tamara@cestazeny.cz, 604 835 943

Večerem provází Tamara Melissa, která 19 let vede ženské skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK , absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku a mnoho dalších. Miluje tanec a provází přechodovými rituály. Poskytuje též individuální poradenství s aromaterapeutickou masáží „Sedmé nebe“.

P.S. Na letáčku tento termín není uveden, ale letáček platí i pro něj :)

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek