Přihlášení k odběru novinek

Rituál zakořenění a materiální hojnosti pro Jaromíra

12.2.2019 (18.30 - cca 23.30 h)

Jaromir Fatina 2

Muži a ženy, přijďte podpořit krásného muže, který si přeje otevřít se materiální hojnosti. Vaše přítomnost je cennou podporou pro rituální práci a zároveň má transformační účinek i pro vás samotné :)

Proč hojnost neproudí plně a místo ní nám vládne finanční tíseň?

Náš vztah k hmotě určuje mnoho okolností, které vytvářejí vědomé i nevědomé vzorce myšlení a chování. Ty pak určují naši vnější realitu. Budeme proměňovat tato naše vnitřní nastavení, aby síly ducha i hmoty byly uctěny a mohly v našem životě kralovat rovnocenně bok po boku. Neboť květy bez kořenů nerozkvetou plně :)

 

Na Šafránce 17, Praha 10 – Vinohrady, www.nasafrance.cz

 

Co s sebou:

Symbolický dárek pro Jaromíra. Symboly materiální hojnosti. Pohodlné oblečení na tanec a volný pohyb, teplé ponožky, deku, ručník. Tužku a poznámkový blok. Drobné občerstvení, květiny a cokoli dalšího tématického vítáno :)

 

Čaj a voda budou k dispozici.

Cena pětihodinového rituálu: 650 Kč

Přihlášky: tamara@cestazeny.cz,   604 835 943

 

Rituálem provází Tamara Melissa, která 18 let vede ženské i smíšené skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku, tantrický výcvik u Sarity a mnoho dalších. Nyní prochází psychoterapeutickým výcvikem v biodynamické body-psychoterapii u Mony Lisy Boyesen. Miluje tanec a provází přechodovými rituály (např. svatebními). Poskytuje též individuální poradenství „Sedmé nebe“.

foto: Lakshmi a Robert Rambousek