Přihlášení k odběru novinek

Delfíní Cesta Ženy a Muže

22.6.2019 - 29.6.2019

delfini-cesta-zeny-a-muze-2019_nahled

 

Magie slunovratového času lásky, umocněná plaváním s nádhernými divokými delfíny, kteří jsou dle mytologie zasvěceni bohyni lásky Afroditě a bohu slunce Apollonovi :)

Život na pohádkově krásné jachtě, kotvící celý týden u delfíního útesu Sataya v Rudém moři. Azurová laguna s křišťálově čistou vodou, potápění na barvitých korálových útesech.

Partnerské rituály s Tamarou Melissou. Aromaterapie a masáže s Janou Hašplovou.

Skvělá egyptská kuchyně a rozmazlující péče milého personálu.

 

Cena celého pobytu je 62 600 Kč pro pár a platí se na 3 splátky. První je 4 tisíce Kč, je na letenku a platí se co nejdříve. Celková cena zahrnuje letenku, transfer do přístavu, plavbu lodí, ubytování ve dvoulůžkové kajutě, plnou penzi a nápoje formou all inclusive, ponory a program.

Navíc je třeba dokoupit pouze vízum.

Kapesné postačuje pouze opravdu malé - bude-li čas, zastavíme se cestou zpět v Marsa Alam pro nějaké suvenýry. Celý týden budeme na lodi, ani nebude kde utrácet :)

 

Cesta ve spolupráci se Samara Cruise, kde najdete mnoho dalších informací o plavbě.

 

Přihlášky a více info : Jana Hašplová, tel. 605 814 834. Pošlete, prosím, sms a Jana se vám ozve zpět :) Případně volejte až po 18 h.

 

On line přihláška - prosím přihlaste se každý zvlášť (potřebujeme vaše souhlasy - GDPR), tedy dvě přihlášky za pár, děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás :)

Tamara Melissa, která 18 let provází přechodovými rituály a Jana Hašplová, aromaterapeutka s 23 lety praxe.

 

20170620_100301

 

 

 

 

 

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek