Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Rituál osvobození lásky pro Jaromíra

11.10.2018 (18.30 - cca 23.30 h)

Jaromir Fatina Ritual osvobozeni lasky 11.10.18

 

Muži a ženy, přijďte podpořit krásného muže, který si přeje pročistit lásku k ženám. Vaše přítomnost je cennou podporou pro rituální práci a zároveň má transformační účinek i pro vás samotné :)

 

Proč láska neproudí plně a místo ní nás svazuje strach? Naše láska je ukrytá v prvotních zraněních s rodiči a potlačena bolestí z milostných vztahů v dospělosti. Budeme pročišťovat tyto nánosy, abychom došli odpuštění, uctění a smíření. Abychom se mohli spojit s tím, kdo skutečně jsme a láska a síla mohly svobodně tančit.

 

11. října 2018 od 18.30 do cca 23.30 h

 

Na Šafránce 17, Praha 10 – Vinohrady, www.nasafrance.cz

 

Co s sebou:

Symbolický dárek pro Jaromíra. Pohodlné oblečení na tanec a volný pohyb, teplé ponožky, deku, ručník. Tužku a poznámkový blok. Drobné občerstvení, květiny a cokoli dalšího tématického vítáno :)

 

Čaj a voda budou k dispozici.

Cena pětihodinového rituálu: 650 Kč

Přihlášky: tamara@cestazeny.cz,   604 835 943

 

Rituálem provází Tamara Melissa, která 18 let vede ženské i smíšené skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku, tantrický výcvik u Sarity a mnoho dalších. Nyní prochází psychoterapeutickým výcvikem v biodynamické body-psychoterapii u Mony Lisy Boyesen. Miluje tanec a provází přechodovými rituály (např. svatebními). Poskytuje též individuální poradenství „Sedmé nebe“. 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek