Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Cesta Ženy a Muže

5.11.2018 (18.30 - cca 21.30 h)

Cyklus 3 večerů pro páry pro podporu partnerství

Termíny: 13.9., 16.10. a 5.11.2018, vždy 18.30 – cca 21.30 h

Nedával jsem tomu moc šancí, ale bylo to skvělé! Děkuji Ti :)“ Martin

a-couple-of-1694334_960_720

Uvolnění - dotek - vůně - pohyb - dech – tanec - sexualita - komunikace - hry, projekce, zrcadlení - pročišťování starých vzorců – pravdivost - emoce – odpuštění – lehkost - přítomnost - úcta - obdiv - vášeň – hloubka – radost – důvěra.

Nemáte na sebe čas? Stagnujete? Cítíte pach rutiny a odcizení? Stýská se vám po něze, vášni a smíchu? Říkáte si: „A to je všechno? Takhle už to bude pořád?“

Pojďme společně pročistit omezující vzorce, které nás drží v pekle a objevit tajná území partnerství, kde se můžeme spojit s nekonečným zdrojem lásky a žít tak nebe na zemi :)

Propojíme sexualitu, srdce a spiritualitu, abychom v sobě objali všechny barvy života :)

Naučíme se jednoduché a zároveň účinné techniky, které můžeme snadno vnést do každodenního života.


Cena za 1 večer pro pár: 685 Kč

Zvýhodněná cena pro pár za celý cyklus: 1 780 Kč

Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8, kousek od metra B Křižíkova (
http://www.loona.cz/cs/studio-loona/
)

Co s sebou:
Pohodlné oblečení na tanec a volný pohyb, sarong (velký šátek), ručník, šátek přes oči, teplé ponožky. Masážní olej. Prostěradlo a malou mističku na olej. Tužku a poznámkový blok. Drobné občerstvení, květiny a cokoli dalšího tématického vítáno :)

Čaj a voda budou k dispozici.

Přihlášky: tamara@cestazeny.cz, 604 835 943

Večerem provází Tamara Melissa, která 18 let vede ženské i smíšené skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku, tantrický výcvik u Sarity a mnoho dalších. Nyní prochází psychoterapeutickým výcvikem v biodynamické body-psychoterapii u Mony Lisy Boyesen. Miluje tanec a provází přechodovými rituály (např. svatebními). Poskytuje též individuální poradenství „Sedmé nebe“.

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek