Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Rituál čistého a svobodného vztahu pro Katku a Aleše

11.9.2018 (18.30 - cca 23.30 h)

Ritual partnerstvi pro Katku a Alee 11.9.18

Ženy a muži, přijďte podpořit krásný pár, který si přeje vstoupit do nové etapy svého vztahu s plným vědomím jiné kvality partnerství, v pravdě a hloubce.

Budeme pročišťovat staré vzorce partnerství, které jsme převzali od rodičů, ale které již dnes nefungují. Zahojíme bolest z minulosti a proměníme strachy. Uctíme to, co bylo, jako životní učení. Projdeme procesem odpuštění a smíření, abychom vytvořili prostor pro vše nové, co si přejeme v sobě probudit a do vztahu vnést.

Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8, kousek od metra B Křižíkova (http://www.loona.cz/cs/studio-loona/)

Vhodné pro páry i jednotlivce :)

Možnost přespání za 200 Kč, k dispozici relaxační deky a podložky, sprcha a kuchyňka.


Co s sebou:
Symbolický dárek pro Katku a Aleše. Pohodlné oblečení na tanec a volný pohyb, teplé ponožky. Tužku a poznámkový blok. Drobné občerstvení, květiny a cokoli dalšího tématického vítáno :)

Čaj a voda budou k dispozici.

Cena pětihodinového rituálu: 650 Kč

Přihlášky: tamara@cestazeny.cz,  604 835 943

Rituálem provází Tamara Melissa, která 18 let vede ženské i smíšené skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku, tantrický výcvik u Sarity a mnoho dalších. Nyní prochází psychoterapeutickým výcvikem v biodynamické body-psychoterapii u Mony Lisy Boyesen. Miluje tanec a provází přechodovými rituály (např. svatebními). Poskytuje též individuální poradenství „Sedmé nebe“.

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek