Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Cocoa Dance Party

14.8.2018 (16 - 22 h)

cocoa dance party

Dovolte nám pozvat vás na veřejnou outdoor kakaovou ceremonii pořádanou společně s Tamarou Melissou. Sejdeme se v úterý odpoledne v 16 h v pražské Stromovce (viz mapka níže). Na místě budeme mít připravené lehké občerstvení a grill. Chlazenou točenou limonádu a vůbec, kdo co přinese ;-)

Ale hlavně hudební a světelnou produkci!

Až budeme mít pocit, že je nás dost, řekněme třeba cca 18:30, začneme s kakaovým obřadem. Takže přijďte včas :-) Kdykoliv předtím, během toho nebo potom, můžeme prostě jen sedět na dece a povídat si, tančit, meditovat, nebo třeba opékat :-p

Sejdeme se na veřejném piknikovém místě ve Stromovce, viz mapka. Kakao budeme vařit na místě, ale hrneček si určitě přineste svůj. Pokud budete mít hlad, bude připravené ohniště i gril. Budeme připravovat občerstvení, ale určitě neváhejte s sebou cokoliv přinést. Ať už k pití nebo k jídlu, hotové nebo na gril, vegetariánské nebo masové.

A v neposlední řadě, nezapomeňte na polštářky a deky!

Připravujeme to pro sebe navzájem zadarmo. Ale oceníme dobrovolný příspěvek třeba 250 Kč, nebo kolik se vám bude chtít. Hlavně přijďte ;-)

 

16:00 GATE OPEN - Budeme se pomalu scházet. Rozvalovat se na dekách, popíjet limonádu, grilovat a piknikovat, olizovat zmrzlinu 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek