Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Ženy v ráji - Vietnam

21.2.2019 - 6.3.2019

Poslední volné místo v ráji :) Na koho čeká?

vietnam_V01_web

"Jaký byl pro mě pobyt v ráji? Jako v Ráji. Všeho hojnost. Sladké ovoce, Slunce i déšť, silný Oceán… Splněná přání v okamžiku, kdy jsem na ně pomyslela. Pobyt s Tamarou a s Janou mi ukazuje, jak důležité je plnit si přání a sny a vůbec nečekat na „až někdy“. Až se „to bude lépe hodit, až budou děti větší, až budu mít víc peněz …“ . Vše se dělo přesně jak jsme potřebovaly. Želva, která vyšla z oceánu vprostřed noci a nakladla vejce říkala: „Zpomal, žij teď. Máš v sobě moudrost a jsi v bezpečí.“ Orel, který nad námi přeletěl v okamžiku, kdy jsme se zahleděly na západ Slunce do vln Oceánu nám řekl: „Stejně jako já můžeš vidět vše z nadhledu a přece velmi ostře a při tom zůstat svobodná, volná a krásná.“ Zjistila jsem, jak je pro mě výživné trávit nějaký čas pouze se ženami. Jak se hojí má zranění pod rukama žen, vůní léčivých olejů a při divokém tanci. A jak moc ráda se vracím ke svému muži. Jiná, silnější, zdravější, divočejší, ale plná lásky a energie. Takže pobyt v ráji je investice do vztahu s mužem, k dětem, rodičům i přátelům tady doma.
Děkuji Tamaro, děkuji Jano, děkuji všem ženám, které si to dovolily a jely a děkuji i okolnostem, které mi daly impuls k této cestě." Lucie Kašová, 24.3.2017

Stále spěcháš, pečuješ o rodinu, buduješ kariéru a nemáš čas se zastavit? Dovol si konečně dopřát hojnost času jen pro sebe, regenerovat své síly a poodhalit kouzlo své ženskosti.

V daleké Asii dokážeš zastavit čas a úplně se uvolnit. Každý den se budeme nořit do témat jako je očista, odpouštění, přítomnost, vděčnost, ženskost, tvořivost, hojení, úcta, výživa, rozkoš a smyslnost…

Necháme se okouzlit a léčit silou panenské přírody. Na této cestě regenerace těla i duše nás budou provázet vonné oleje z růžových plátků, pomerančových květů, mandarinek, vanilky, řebříčku, myrhy, kadidla… 

Čekají nás také ženské rituály, aromaterapie a blažené masáže.

Tato cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků se seminářem pro ženy Tamary Melissy a Jany Hašplové 

Vietnam -  země pestrá svojí historií, tradicemi, kuchyní i přírodním bohatstvím – navštívíme v její centrální a jižní části. Budeme ubytováni v krásných resortech a odtud vyjíždět do okolí poznávat zajímavá a důležitá místa této části Vietnamu. Kromě Purpurového císařského zakázaného města ležícího na Parfémové řece, navštívíme kouzelné město lampiónů – Hoi An, romantické město zapsané v seznamu kulturního dědictví UNESCO a hlavní velkoměsto jihu – Ho Či Minovo město, které tepe 24hodin denně. Přímo na deltě obří řeky Mekongu budeme spát ve stylových bambusových bungalovech a prožijeme pravý život kolem tohoto životodárného toku.
 
Tato cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků se seminářem pro ženy Tamary Melissy a Jany Hašplové 
 
 
Itinerář:

Den 1
Seznámení na letišti a odlet do Ho Či Minova města.

Den 2
Přílet do Vietnamu. Ubytování v hotelu v centru Ho Či Minova města. Zde se po krátkém osvěžení po cestě můžeme vrhnout do víru nočního života velkoměsta. Ubytování v hotelu v centru Saigonu.

Den 3
Dopolední FOOD TOUR. Absolutně výjimečný zážitek. Budou nám oči přecházet nad kreativitou vietnamské pouliční kuchyně. Odpolední cca hodinový přelet do HUE. Odtud přejezd na pobřeží. Večer první seznámení s obsahem semináře. Ubytování v nádherném klidném resortu http://www.vedanalagoon.com. Zde strávíme 4 noci.

Den 4
Seminář a odpočinek v resortu.

Den 5
Výlet do města HUE s komplexem Zakázaného královského města. Seminář a odpočinek v resortu.

Den 6
Seminář a odpočinek v resortu.

Den 7
Dnes se přesuneme do malebného městečka Hoi An. Po cestě zastavíme v průsmyku HAI VAN, odkud jsou za pěkného počasí krásné výhledy na moře. Poté se zastavíme v nádherných mystických mramorových horách MARBLE MOUNTIES s jeskynními buddhistickými chrámy. Ubytujeme se v krásném resortu na pobřeží. http://www.hoianbeachresort.com.vn. Zde budeme spát 4 noci.

Den 8
Seminář a odpočinek v resortu. Možnost půjčení kola a projížďky po okolí. Užívání masáží apod.

Den 9
Prohlídka městečka Hoi An zapsaného v seznamu památek UNESCO. Projdeme nábřeží a živý trh s ovocem, zeleninou, rybami a masem. Od unikátního krytého japonského mostu pak projdeme několik městských tradičních domů. Atmosféra tohoto kouzelného romantického města, zvaného město lampiónů, nás zanese zpět do dávných časů.

Den 10
Kurz vaření v organické zahradě uprostřed rýžových polí. Seminář a odpočinek v resortu.

Den 11
Hoi An – ráno relaxace. V poledne odlet z Danangu do Can Tho. Odpoledne projížďka na loďce na ramenech Mekongu. Ubytování ve stylových bambusových bungalovech u ramene řeky. http://www.nguyenshack.com/cantho,  Zde budeme spát 2 noci.

Den 12
Návštěva ranních plovoucí trhů v Can Tho. Největší trhy tohoto typu ve Vietnamu. Odpoledne projížďka na kolech mezi vesničkami a rameny Mekongu. Zde uvidíme tradiční život kolem této úchvatné řeky.

Den 13
Přejezd zpět do Saigonu. Odpoledne a večer ve víru velkoměsta. Pro zájemce fakultativně návštěva představení unikátního vodního loutkového divadla. Noční let zpět do Prahy.

Den 14
Přílet do Prahy.

 

O lektorkách:
 
Tamara Melissa
Mgr. Tamara Melissa 18 let provází ženské skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku a mnoho dalších. Miluje tanec a provází přechodovými rituály. Poskytuje též individuální poradenství „Sedmé nebe“.
 
 
Mgr. Jana Hašplová
Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti. Vede semináře zaměřené na harmonizaci těla, duše i ducha, poskytuje i individuální terapie pro děti i dospělé.
 
 
LAST MINUTE cena: 53 900 Kč 
 
CENA ZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Saigon - Praha
Veškeré lokální přelety a transport ve Vietnamu
Ubytování se snídaní
Seminář s Tamarou Melissou a Janou Hašplovou
Česky mluvícího průvodce po celou dobu cesty
Lokálního průvodce
Popsaný program včetně vstupného
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Individuální cestovní pojištění
Víza do Vietnamu / 40 USD – online aplikace
Stravu vyjma uvedeného
Nápoje
Aktivity mimo program
Ubytování v jednolůžkovém pokoji / 12.900,- Kč
 
DOPORUČENÍ
 
Kapesné cca 350 Kč na den.
 
 
PŘIHLÁŠKY (kvůli letenkám prosíme nejpozději do 14. ledna): 
 CK Mandala Adventures, mandala@ckmandala.cz, tel. 222 264 222
 
 
Těšíme se na vás v ráji :)
Tamara a Jana
 
 

 

 

 

 

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek