Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Levandulová Provence v náručí Saint Germaina

5.7.2018 - 11.7.2018

levandule_A5_nahled-na-web

Levandulová Provence v náruči Saint Germaina. Meditace, léčení, aromaterapie, harmonizační masáže, tance a rituály. S výlety po silových místech v okolí  v komorní skupince max 10 žen.

Voňavá letní pohoda s modrofialovými snítkami a cikádami, zelené kopce Luberonu, kamenná starobylá městečka ponořená i za červencového slunce do středověké nostalgie - a na druhé straně současná, živá Provence s typicky francouzským savoir- vivre. Tato cesta  je pravým opakem masových nájezdů na nejnavštěvovanější místa regionu.

Vyhneme se nejfrekventovanějším turistickým cílům a budeme si labužnicky vychutnávat po malých soustech jak jednohubky ze středověké i dávné historie, tak francouzská vína, olivy, sýry, zkušenost, jak se tradičním způsobem lisuje levandulový olej a také lenošení v romantickém ubytování typu „mas“, tedy kamenné usedlosti v staroprovensálském stylu. Večery s aromaterapií, léčením a rituály. Nohy v bazénu, sklenku v ruce a to vše pouze v několika lidech. Výlety do nedalekých zajímavých míst jsou organizovány také mikrobusem pouze pro nás. Pojďte tak odstartovat požitkářské léto…

Částí semináře Vás provede Tamara Melissa a Jana Hašplová.

Tamara Melissa
Mgr. Tamara Melissa 18 let provází ženské skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku a mnoho dalších. Miluje tanec a provází přechodovými rituály. Poskytuje též individuální poradenství s aromaterapeutickou masáží „Sedmé nebe“.
 
Mgr. Jana Hašplová
Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti. Vede semináře zaměřené na harmonizaci těla, duše i ducha, poskytuje i individuální terapie pro děti i dospělé.
 
CENA 35 500 Kč  zahrnuje: 
 
zpáteční letenku Praha-Lyon-Praha
ubytování  se snídaní - 6 nocí  ve dvoulůžkových a 3 lůžkových pokojích v nádherné  provensálské usedlosti typu „mas“- s bazénem, v srdci kraje Luberon: http://mas-de-la-tour.com/en/
transfer z letiště v Lyonu na ubytování a zpět na letiště
dopravu mikrobusem pouze pro naši skupinku ve výletových dnech - viz itinerář
vstupné do památek  uvedených ve výletech     
program s Tamarou Melissou a Janou Hašplovou      
služby česky mluvícího průvodce
zákonné pojištění CK 
 
CENA nezahrnuje:
 
soukromé cestovní pojištění
pojištění storna zájezdu
obědy a večeře   
 
Cestu a pobyt zajišťuje CK Mandala. Více informací a přihlášky: http://www.ckmandala.cz/provence-rousillon
 
Tato cesta se přesouvá na příští rok, a to v termínu 2. - 8. července 2019. Přihlášky cestovní kancelář přijímá již nyní :). Děkujeme za pochopení :)
 
Těšíme se na Vás :)
Tamara a Jana
 
s Jani 9.8.17_1_1
 
 
foto: Lakshmi a Robert Rambousek