Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

HEART DANCE - otevřen i mužům!!!

4.7.2017 (18.30 - cca 21.30 h)

IMG_4829

 Foto: Alžběta Kopecká

 

Heart Dance – workshop pro ženy i muže

Pojďme oslavovat život!

„Chválím tanec, neboť on člověka osvobozuje od tíže věcí, spojuje osamělého se společenstvím. Chválím tanec, který všechno požaduje a všemu prospívá, zdraví a jasnému duchu a pohyblivé duši. Tanec je proměnou prostoru, času, člověka, který je trvale v nebezpečí se rozpadnout, stát se celým mozkem, vůlí nebo pocitem. Tanec naopak žádá celého člověka, který je zakotven ve svém středu. Který není posedlý žádostivostí po lidech nebo věcech a démonií opuštěnosti ve vlastním Já. Tanec žádá člověka osvobozeného a plynoucího v rovnováze všech sil. Chválím tanec. Ó člověče, nauč se tančit, jinak si andělé v nebi neví s tebou rady.“
Sv. Augustin

Tanec – vůně – doteky – dech – hlas - energie

Cena za 3 h: jednotlivec 390 Kč, pár 585 Kč

Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8, kousek od metra B Křižíkova (http://www.loona.cz/cs/studio-loona/)

Co s sebou:
Pohodlné oblečení na tanec, teplé ponožky. Malou mističku na olej. Skicák a pastelky (nebo pastely apod.). Drobné občerstvení, květiny a cokoli dalšího vítáno.

Přihlášky: tamara@cestazeny.cz, 604 835 943

Večerem provází Tamara Melissa, která 17 let vede ženské i smíšené skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku a mnoho dalších. Miluje tanec a provází přechodovými rituály. Poskytuje též individuální poradenství s aromaterapeutickou masáží „Sedmé nebe“. 

Www.tamaramelissa.cz

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek