Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Ženy v ráji na Bali

7.2.2018 - 21.2.2018

 

Hýčkací pobyt na Bali pro rozkvět ženskosti

s Janou Hašplovou a Tamarou Melissou

ve spolupráci s CK Mandala

letak eny v raji

"Jaký byl pro mě pobyt v ráji? Jako v Ráji. Všeho hojnost. Sladké ovoce, Slunce i déšť, silný Oceán… Splněná přání v okamžiku, kdy jsem na ně pomyslela. Pobyt s Tamarou a s Janou mi ukazuje, jak důležité je plnit si přání a sny a vůbec nečekat na „až někdy“. Až se „to bude lépe hodit, až budou děti větší, až budu mít víc peněz …“ . Vše se dělo přesně jak jsme potřebovaly. Želva, která vyšla z oceánu vprostřed noci a nakladla vejce říkala: „Zpomal, žij teď. Máš v sobě moudrost a jsi v bezpečí.“ Orel, který nad námi přeletěl v okamžiku, kdy jsme se zahleděly na západ Slunce do vln Oceánu nám řekl: „Stejně jako já můžeš vidět vše z nadhledu a přece velmi ostře a při tom zůstat svobodná, volná a krásná.“ Zjistila jsem, jak je pro mě výživné trávit nějaký čas pouze se ženami. Jak se hojí má zranění pod rukama žen, vůní léčivých olejů a při divokém tanci. A jak moc ráda se vracím ke svému muži. Jiná, silnější, zdravější, divočejší, ale plná lásky a energie. Takže pobyt v ráji je investice do vztahu s mužem, k dětem, rodičům i přátelům tady doma.
Děkuji Tamaro, děkuji Jano, děkuji všem ženám, které si to dovolily a jely a děkuji i okolnostem, které mi daly impuls k této cestě." Lucie Kašová, 24.3.2017

Stále spěcháš, pečuješ o rodinu, buduješ kariéru a nemáš čas se zastavit? Dovol si konečně dopřát hojnost času jen pro sebe, regenerovat své síly a poodhalit kouzlo své ženskosti.

Na magickém ostrově dokážeš zastavit čas a úplně se uvolnit. Každý den se budeme nořit do témat jako je očista, odpouštění, přítomnost, vděčnost, ženskost, tvořivost, hojení, úcta, výživa, rozkoš a smyslnost…

Necháme se okouzlit a léčit silou panenské přírody. Na této cestě regenerace těla i duše nás budou provázet vonné oleje z růžových plátků, pomerančových květů, mandarinek, vanilky, řebříčku, myrhy, kadidla…

Čekají nás také láskyplné doteky blaženosti… a Heart Dance - tanec našeho vášnivého i něžného srdce…a hluboké rituály na ženských silových místech v exotické přírodě, ve kterých se spojíš se svým vnitřním vedením…

Necháme se inspirovat životem místních žen, kde spiritualita je každodenní reálnou součástí veškerého tvoření. Budeme nakupovat na tržišti, navštívíme tradiční dům a budeme se učit vařit místní pokrmy. Seznámíme se s místními bylinami, léčením a budeme se učit místní tance. Navštívíme chrámy a zažijeme místní obřady. Zažijeme šamanskou léčivou masáž a navštívíme vědmu.

Relaxovat budeme na ostrově Gili Air u křišťálových vod Indického oceánu, kde si užijeme šnorchlování na korálech a mořské želvy.

 
Nechte se zavést do zákoutí nejnavštěvovanějšího ostrova Indonésie, který vás okouzlí především svými tradicemi, šamany, magickou kulturou a vírou v Bohy a Démony.  Kouzelný úsměv Balijců je nakažlivý a není možné ho neoplácet. 
Tato cesta na magický ostrov v Indickém oceánu je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali se seminářem pro ženy Tamary Melissy a Jany Hašplové .
 
O lektorkách:
s Jani 9.8.17_1
 
 
Mgr. Tamara Melissa
Mgr. Tamara Melissa 17 let provází ženské skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku a mnoho dalších. Miluje tanec a provází přechodovými rituály. Poskytuje též individuální poradenství s aromaterapeutickou masáží „Sedmé nebe“.
 
 
Mgr. Jana Hašplová
Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti. Vede semináře zaměřené na harmonizaci těla, duše i ducha, poskytuje i individuální terapie pro děti i dospělé.
 
 
Co na naší cestě mimo jiné zažijete a uvidíte:
  • Relaxaci, to nejlepší z balijské kultury
  • Návštěva zajímavých míst ostrova Bali
  • Chrámy Bali (Matku chrámů Besakih, Chrám netopýrů Goa Lawah, Chrám v divokých vlnách oceánu – Tanah Lot)
  • Lekce vaření uprostřed rýžových polí, lekce tradičních tanců
  • Šamanská léčivá masáž a návštěva vědmy, poznávání místních bylin
  • Relaxace a šnorchlování na ostrově Gili Air a mnohé další
                                        
Výběr z programu:
 
Vaření uprostřed rýžových polí
Den zahájíme na tržišti, kde uvidíme směsici všeho, co je třeba do domácnosti. Prodává se zde rozmanité exotické ovoce, obětiny do chrámů, tabák, slepice, koření, a mix všeho. Poté půjdeme navštívit tradiční dům a odtud se dostaneme procházkou přes políčka, kde nasbíráme část surovin na naše dnešní vaření, do nádherné otevřené kuchyně. Zde bude probíhat kurz vaření . Domů si odvezeme plná břicha lahodných pokrmů a i tištěné recepty všeho, co si uvaříme.
 
Matka chrámů
Navštívíme největší chrám na Bali – Besakih - chrám Matku, jehož desítky chrámových komplexů se rozprostírají na úpatí nejvyšší sopky Bali, na hoře Agung. Balijci věří, že na vrcholu této hory sídlí Bohové. Proto je také každý rodinný chrám obrácen na sever - směrem t této sopce.V chrámu nad celým chrámovým komplexem projdeme tradiční meditací a modlitbou za vedení místního kněžího.
 
Relaxace na ostrově Gili Air u křišťálových vod indického oceánu
Zastávka na exotickém ostrůvku omývaném tyrkysovými vodami Indického oceánu nám přinese tolik zaslouženou relaxaci. Je zzde možnost šnorchlování s královskými mořskými želvami, sledování nádherných korálových zahrad, a jiného pestréhé podmořského života. 
 
Projížďka na kolech a opičí tradice
Podíváme se také na ostrov z jiného úhlu pohledu. Čeká nás nenáročný výlet na kolech od nádherné sopky Batur. Cestou přes pomerančové sady, rýžová pole a vesnice uvidíme každodenní život a trochu ostrov „nasajeme“ i jinými smysly. Navštívíme známý Monkey forest a půjdeme se podívat na rituální „opičí“ tanec Kecak Dance.
 
 
CENA: 58 900 Kč/osoba (2 259 €)
 
CENA ZAHRNUJE
 
Letenku PRAHA - BALI – PRAHA
Ubytování na Bali se snídaní v hotelech standardu 3***( 8 NOCÍ)
Plnou penzi v hotelu v Sidemenu (4noci a dny)
Seminář s Tamarou Melissou  a Janou Hašplovou
Veškerý transport na Bali
Veškerý nabízený program a vstupy na Bali 
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Soukromé cestovní pojištění
Ubytování v jednolůžkovém pokoji
Nápoje a stravu - obědy a večeře
 
Doporučené kapesné je 400,- Kč na den.
 
Více info a přihlášky: http://www.ckmandala.cz/zeny-v-raji-bali
 
Těšíme se na vás a kouzla v ráji!
Tamara a Jana
 
foto: Lakshmi a Robert Rambousek