Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Ženy v ráji - hýčkací pobyt na Srí Lance pro rozkvět ženskosti

22.2.2016 - 9.3.2016

Milé ženy,

s velkou radostí vás již potřetí zveme do ráje Srí Lanky na hýčkací pobyt pro rozkvět ženskosti. Odlétáme 22. února a vracíme se 9. března 2016. Dovolte si následovat své vnitřní volání...
 
Zde s dovolením sdílím reflexi jedné ženy, která s námi rozkvétala letos:

Energie Srí Lanky mi umožnila se chovat jako Jana, ta, kterou jsem neznala ani já. Vtipná, hravá, nápaditá, nápomocná, vnímavá, upřímná, přijímající, atd. Vše, co jsem cítila na srdci, jsem projevila a za mně musím říct s velkou láskou k sobě i druhým. Uvědomila jsem si, že doma se kontroluji, abych neurazila, nezpůsobila konflikt a jinými slovy nebyla to já. To, proč jsem se tam tak otevřela, nebylo způsobeno jen Srí Lankou - rájem, Buddhovskou a ženskou energií, ale i důvěrou, intimitou a bezpečím skupiny, kterou všudypřítomné ženy vytvořily a zároveň vy - lektorky. Mohla jsem se cítit jako Doma, bezpečně a že mohu projevit vše.

Energie z ráje působila na mé vědomí, které se dostávalo do těla, takže se všechna má přání zhmotňovala. Když jsem si zapomněla vodu a měla jsem žízeň, přišla žena a dala mi napít. Když jsem nestihla ajurvédskou schůzku s doktorem, prostě přišel další den a to jsem se nemusela ani nikam hlásit. Když jsem chtěla šaty, tak tam najednou byly. Když mé tělo potřebovalo masáž, tak prostě byla masáž. Když jsem chtěla tančit, tak se tančilo. Když jsem chtěla zpívat, tak se zpívalo. Když jsem chtěla pozornost muže, tak on tam byl pro mne buď v smskách nebo číšník s úsměvem. Témata žen byla i mým tématem, takže jsem rozuměla jim i sobě.  S láskou jsem řešila strach s výšek, když jsme jely na vrchol plantáží. Snažila jsem se být k sobě něžná a vlídná, jak jen to šlo. Totálně jsem otevřela srdce a tak mohla proudit hojnost ve všech směrech. Pro sebe jsem si to nazvala 'spontánní vědomí ráje'.  Srí Lanka mi ukázala nový svět, díky tomu jsem tak mohla v sobě ukončit něco z toho starého světa. Už jen to, že vím, co už fakt nechci.Jsem si jistá tím, že jsem byla ve správný čas na správném místě a to na Srí Lance s Vámi.

Díky Tobě, Janičce a všem ženám, Jana, 29. dubna 2015“

Při našem posledním pobytu jsme večer před odletem trávili v modlitbách při obřadech v chrámu. Když jsme z něj vyšli, seděla na jeho schodech krásná žena, jejíž energie mne k sobě přivábila. Ukázalo se, že je tím andělem, který pro nás objevil nové, cenově mnohem přívětivější místo, tentokrát přímo na břehu indického oceánu, v místě dosud turisty neobjeveném, zvaném Payagala South (60 km na jih od Colomba, t.j. 100 km od letiště), malý český rodinný hotel.

Náš pobyt však nyní začneme v našem oblíbeném letovisku Mirissa Beach na jihu ostrova v již osvědčeném Mirissa Beach Resort, kterému říkáme „lampionkový“, kde strávíme prvních 5 aklimatizačních dní. Přímo uprostřed pláže se budeme postupně přelaďovat na asijské tempo: stát v úžasu a pokoře tváří v tvář energii mocného oceánu, vychutnávat kýčovitě krásné západy slunce, pohostinnost místních rybářů, nekonečné šnorchlování, kdy čas přestane existovat, tiché kročeje při stoupání vzhůru k malinkatému chrámu, kdy se téměř každým bosým krokem dotýkáme spadlých květů omamně vonících frangipánií, stavy blaženosti a jednoty při chrámových obřadech, nenápadně hluboké rozhovory s mnichy, chvíle okouzlení při sledování umu pouličních kuchařů ve stánku u prašné silnice, kde si pak vychutnáváme to nejfantastičnější jídlo na světe, a také výlet za delfíny a impozantními modrými velrybami.

V Mirissa Beach Resort jsou pro nás připraveny velmi příjemné dvoulůžkové pokoje s vyhlídkou na oceán. V ceně je zahrnuta snídaně v krásné hotelové restauraci v zahradě přímo u pláže. Přes den si užíváme čerstvé ovoce a freshe, dechberoucí romantické večeře trávíme při svíčkami ozářených večeřích přímo na pláži.

Poté se na dalších 10 dní přesuneme do klidného Czech Beach Resort - je to skutečně klidné místo – majitelé dva roky objížděli celou Srí Lanku, než našli toto nádherné místo, kde nikde v okolí nejsou žádné další hotely... Hotel je situován v krásné tropické zahradě, která přímo navazuje na pláž… budeme zde kralovat jen my a možná pár místních rybářů… zde nás již čeká vyživující program – ráno aromaterapie, masáže a modlitby s Janou a večer tanec a rituály s Tamarou. To vše v místní zahradě, na pláži či přímo v oceánu…  Je to prý také jediné místo na Srí Lance, kde nejsou velké silné vlny, ale dlouhá mělčina a teplý, čistý blažený oceán… Zde budeme moci úplně vypnout svou hektickou mysl a regenerovat znavené tělo v horkém písku ve stínu palem...

V hotelu máme ubytování ve dvou a tří lůžkových pokojích – všechny mají vlastní balkon s výhledem přímo na oceán, jsou vybaveny klimatizací, toaletou a sprchou s teplou a studenou vodou, postele mají vlastní moskytiéru. V ceně je polopenze v hotelové restauraci. Obědy je možno též na přání domluvit,, ale rádi je řešíme čerstvým ovocem, které zapíjíme brčkem přímo z lahodného kokosu.

Každý den se budeme nořit do témat jako je očista, odpouštění, přítomnost, vděčnost, ženskost, tvořivost, hojení, úcta, výživa, rozkoš a smyslnost… Na této cestě regenerace těla i duše nás budou provázet vonné oleje z růžových plátků, pomerančových květů, mandarinek, vanilky, řebříčku, myrhy, kadidla. Stvoříme si svůj osobní parfém, který nás bude provázet a podporovat naši spirituální cestu a růst i po návratu domů. Čekají nás také láskyplnné doteky blaženostia večerní tématické rituály s tancem přímo na pláži za zvuku vln...

Naši relaxaci mohou umocnit také ajurvédské masáže celého těla, které jsou v nabídce hotelu (40 min za 2 000 Rs, 120 min včetně hlavy za 3 500 Rs).

V rámci pobytu bude možnost podnikat i různé výlety. Např. do starých buddhistických i hinduistických chrámů, na exotické vodopády, želví farmu, za slony, do deštného pralesa, na čajové plantáže, a také i za exotickými nákupy (ajurvéda, koření, čaje, hedvábí) apod. Vše domluvíme na místě. Celodenní výlet vychází na cca 100 USD (není v ceně pobytu).

 

Pobytem provázím se svou dlouholetou přítelkyní a skvělou aromaterapeutkou, ředitelkou Školy vědomého rodičovství a majitelkou aromaterapeutické firmy Ellinor Janou Hašplovou

 

Cena: 19 320 Kč (ubytování, 5 dní se snídaní v Mirisse a 10 dní s polopenzí v Payagale, transfer z letiště a zpět, organizace, program). V ceně není zahrnuta letenka, vízum, výlety a pojištění.

Letecké spojení z Prahy: Z Prahy lze letět buď společností Emirates nebo Fly Dubai (s přestupem v Dubaji) nebo Turkish Airlines (s přestupem v Istanbulu). Cena letenky tam i zpět se pohybuje od 11.000 CZK do 21.000 CZK v závislosti na sezoně a době objednávky před vlastním letem. Letenky si každý zajišťuje sám, rády se domluvíme na společném letu. 

 

Ideální je koupit letenku co nejdříve, později cena stoupá. Zálohu prosíme zaplatit do konce listopadu. V případě zájmu Vám zašleme přihlášku s platebními podmínkami, prosím kontaktujte organizátorku:

Petra Flanderková, e-mail, tel. 733 578 626
 
Přihlášku můžete také vyplnit online zde

 

Věříme, že si Srí Lanku, která je perlou Indického oceánu, ostrovem otevírajícím srdce a mocně vyživujícím ženskou energii, zamilujete tak, jako my.

Těšíme se na kouzla Ráje, která budeme společně prožívat s vámi!

Tamara a Jana

 

Pohled z hotelu Czech Beach Resort na zahradu  a oceán, kde jsou překrásné západy slunce... Čekají nás tance, masáže, rituály a mnoho dalšího... Kouzelné místo, že? Už cítím opět tu nezaměnitelnou vůni ostrova blaženosti... 

Czech beach resort panorama

 Opačný pohled na hotel z oceánu. Je to skutečně klidné místo - nikde v okolí nejsou žádné další hotely...20141112_130424

 Pohled z restaurace, která je pod střechou hotelu, směrem k oceánu. Vidíte, že na hotelovou zahradu, kde se budeme masírovat a  nořit  do rituálů a tance, navazuje přímo pláž...IMG-20141110-WA0010

A na pláži budeme kralovat jen my... a možná pár místních rybářů...  Je to prý také jediné místo na Srí Lance, kde nejsou velké silné vlny, ale dlouhá mělčina... takže je laskavé pro všechny, i pro malé děti...

IMGP0905
 

Z hotelové restaurace je výhled přímo na oceán... Celodenní strava dle jídelního lístku již od 300 CZK/osoba/den), bar a  také áyurvédské masáže.

20141113_094139

Dvou a třílůžkové pokoje jsou vždy připraveny s místním citem pro krásu... Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na oceán, jsou vybaveny klimatizací, toaletou a sprchou s teplou a studenou vodou, postele mají vlastní moskytiéru.

unnamed

 

Čekají nás i romatické vlahé večery...

unnamed 1

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek