Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Matky a dcery

27.11.2015 - 29.11.2015
 
 
Milé ženy,
 
velice se omlouváme, ale z organizačních důvodů jsme nuceni přesunout termín semináře Matky a dcery z dušičkového termínu 30.10. - 1.11. na termín adventní 27. - 29. listopadu. V tomto čase je první adventní neděle, a tak se budeme moci společně naladit na dary adventu a přinést je za čerstva do našich rodin. Děkujeme za pochopení a těšíme se na společně strávený čas s vámi.
 
Přihlášky prosíme do 15. října!!! Po tomto datu je stále možno se hlásit, ale nemůžeme zaručit, že hotel bude mít volné pokoje. Děkujeme za pochopení.

Matky a dcery final web 4


Hýčkací víkendový seminář s Janou Hašplovou a Tamarou Melissou

Vítané jsou maminky, miminka, holčičky, dospívající i dospělé dcery.

PARKHOTEL MORRIS NOVÝ BOR

Dotek vůní pro léčení, hojení i naplnění vztahu radostí.

Masáže, tanec, relaxace, wellness procedury.

Společně prostřená tabule v zimní zahradě a večerní tance a jemné rituály nasytí naše vztahy společnými prožitky a souzněním.

Mimo náš program hotel pro nás připravil na páteční večer wellness oázu, saunu a solnou jeskyni a na sobotní odpoledne perličkovou vonnou koupel.

Milý personál je ochotný připravit na naše přání jakoukoli stravu – i vegetariánskou.

V pátek odpoledne navštívíme sklárnu Lindava, kde si můžeme vlastnoručně vyzkoušet tvorbu ze skla, a podpořit tak naši tvořivost. 

Spočinutí, zastavení, hýčkání v krásném wellness hotelu Morris v Novém Boru. To vše prožijeme na našem společném víkendu.

 

Ubytování: 

2 noci v komfortních dvoulůžkových pokojích s výhledem do hotelového parku či na klidnou vilovou čtvrť.
http://www.hotelmorris.cz/cs/parkhotel-morris-novy-bor.html

Strava:

Plná vegetariánská penze (2 snídaně, 2 obědy a 2 večeře) v luxusní atypické atriové restauraci s příjemnou atmosférou decentního stylu, dokreslovanou květinami a rozzářenými křišťálovými lustry.

Cena:

Dospělá žena: 3980,-

Hýčkací procedury, strava a ubytování 2200,-
Program se dvěma lektorkami 1200,-
Organizace a náklady 580,-

Dívka do 15 let na přistýlce v obsazeném 2 lůžkovém pokoji: 1520,-

Hýčkací procedury, strava a ubytování 1320,-
Program se dvěma lektorkami 200,-

Miminko, které spí u mámy v posteli, bez nároku na stravu: 100,-

 

O lektorkách:
 

Jana Hašplová

www.vedomerodicovstvi.cz
www.ellinor.cz


Autorka knihy i projektu Masáže dětí a kojenců, školitelka českých lektorů masáží dětí a kojenců ( www.vedomerodicovstvi.cz), zakladatelka a ředitelka Školy vědomého rodičovství, autorka koncepce čisté bylinkové kosmetiky ( www.ellinor.cz), masérka a terapeutka dětí i dospělých

„Mým darem, který již 19 let nabízím ve své péči lidem, je vhled do léčení rostlinami.
Formou doteků, pohlazení, vůní, koupelí a tvorby osobních parfémů po léčivých modlitbách učím vstupovat do tajů květinového léčení, uzdravování i hýčkání na všech úrovních života.“

 

 

Tamara Melissa

www.tamaramelissa.cz

Autorka projektu Cesta Ženy (www.tamaramelissa.cz) a koncepce Tance rodiček, spoluzakladatelka občanského sdružení A centrum (www.acentrum.eu), lektorka seminářů osobního rozvoje pro ženy, průvodkyně ženskými rituály, tanečnice, masérka a terapeutka

„Mým darem, který již 15 let přináším, je inspirovat ženy na jejich cestě k ženskosti. Probouzím je k sebepřijetí, sebedůvěře, ženské síle a spojení s vnitřní moudrostí. Ponořením se do léčivých rituálů skrze spojení s vděčností a odevzdáním otevírám bránu k životu v lásce, radosti a hojnosti.“

 

Přihlášky: http://goo.gl/forms/5SrzTGnXFB

Místo na víkendu je rezervované, je- li volné místo, poslána přihláška a uhrazená nevratná záloha

ve výši 1 200 Kč.

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek