Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Rituál letního slunovratu

23.6.2015 (18.30 - cca 23.30 h (většinou déle))

RITUÁL LETNÍHO SLUNOVRATU

Bohyně léta vkročila do krajiny v celé své kráse a její síla dělá zázraky…

  Summer solstice goddess

Pojďme společně oslavit magický čas, kdy Slunce a naše životní energie dosahují vrcholu, kdy příroda a člověk prožívá extatickou radost z bytí… Den je dlouhý a noc  trvá jen malou chvíli… Je to doba kouzelného svatojánského času, kdy se pomocí bylin můžeme očistit a do našeho života přivolat lásku, ochranu, štěstí a blahobyt… Ve spojení se Zemí, jenž je připravena rodit, můžeme i uvnitř sebe najít netušené poklady…

Vhodné i pro nastávající maminky a maminky s miminky.

23. června 2015 od 18.30 do cca 23.30 h (většinou déle)

(možnost přespání za 200 Kč, k dispozici relaxační deky a podložky, sprcha a kuchyňka)

V krásném novém studiu Loona (www.loona.cz/cs/studio-loona), Křižíkova 67, Praha 8

(150 m od metra B Křižíkova).

Cena pětihodinového rituálu: 590 Kč

Přihlášky: e-mail: tamara@cestazeny.cz, tel. 604 835 943

Co s sebou (není nutno, ale vítáno):

čerstvé svatojánské byliny (např. třezalka, heřmánek, arnika, měsíček, bezový květ, řebříček, sporýš, divizna, mochna, dobromysl, levandule), jehlu a nit, kousek látky (cca 40 x 40 cm nejlépe v barvách slunce), provázek, nůžky, drobný dárek jako symbol pokladu, neparfémovanou svíčku se svícínkem v barvách slunce, pentle a závoj v barvách slunce, sladké plody léta, letní květy, na sebe cokoliv příjemného v barvách slunce. Teplé ponožky, skicák a oblíbené potřeby na malování či kreslení. A také cokoli Tě napadne... Květiny, pochutiny, nápoje a ovoce do společného kruhu a hudební nástroje vítány.

Čaj a voda jsou k dispozici.

Rituálem provází Tamara Melissa, která 15 let vede ženské skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK , absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku a mnoho dalších. Miluje tanec a provází přechodovými rituály. Poskytuje též individuální poradenství s aromaterapeutickou masáží „Sedmé nebe“.

 

 

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek