Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Žena milenka, matka a královna a každodenní výživa ženy

22.8.2015 - 23.8.2015

 


Painting: Goddess Shakti creates by Justine Aldersey- Williams

Také toužíš po dokonalosti? Být tou nejlepší milenkou a matkou? A dokonce být skvělá i v práci? Tolik se vším tím nevědomě snažíš získat lásku, až jsi na sebe zapomněla?

Kdo jsi, ženo? Kam v tom všem kolotoči výkonu zmizela Tvá přirozenost - Tvá ženskost? Kde je prosté bytí, které je nezbytné pro Tvou každodenní spokojenost, vitalitu a zářivost?

Pojď pootevřít bránu svého paláce, nahlédnout do tajů ženské 'kuchyně' a ochutnat jednoduché, ale velmi účinné 'recepty', jak si vychutnávat bytí královnou svého života.

Čeká nás sdílení příběhů, odpočinek, tanec, doteky, vůně, divokost i něha... a to vše v jedinečném plynutí ženského kruhu.


Seminár sa bude konať cez víkend 22. - 23.8. 2015 v krásnom a inšpirujúcom ekocentre SOSNA v Kostoľanoch nad Hornádom (cca 15 minút autom)​.

​Odporúčam doniesť si spacák, v centre je možnosť pohodlne sa vyspinkať na matraci vo svojom spacáku, za poplatok 5.- €​.  Fotky a info o centre nájdete tu: http://www.sosna.sk/​, facebook.com/ekocentrum.sosna

 
​Cena semináru je 80 €  za oba dni. V cene je lektorské, káva, čaj ( čerstvé bylinky z bio záhradky), malé občerstvenie, sobotná večera v​ podobe chutnej polievky. 
 
​Seminár vedie skúsená lektorka Tamara Melissa, viac tu : http://www.tamaramelissa.cz/o-mne.html
 
​Začíname v sobotu​ v 9:00​ približne do polnoci​, v nedeľu od 10:00 do cca 14:00.​
 
Počet miest je limitovaný, ak máte záujem prosím kontaktujte ma mailom, alebo telefonicky: Michaela Dunaiová: 0911 766 284. Záväzne ste prihlásená až po zaplatení zálohy 30.-€.
​Ak máte akékoľvek otázky, veľmi rada Vám ich zodpoviem :)​

Přihlášky: michaela.dunaiova@gmail.com
Teší sa na Vás Michaela Anaaja 
Hodvábne Bohyne : www.sashe.sk/Inanna
 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek