Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Žena milenka, matka a královna a každodenní výživa ženy

23.5.2015 - 24.5.2015

 

goddess-shakti-creates

Také toužíš po dokonalosti? Být tou nejlepší milenkou a matkou? A dokonce být skvělá i v práci? Tolik se vším tím nevědomě snažíš získat lásku, až jsi na sebe zapomněla?

Kdo jsi, ženo? Kam v tom všem kolotoči výkonu zmizela Tvá přirozenost - Tvá ženskost? Kde je prosté bytí, které je nezbytné pro Tvou každodenní spokojenost, vitalitu a zářivost?

Pojď pootevřít bránu svého paláce, nahlédnout do tajů ženské 'kuchyně' a ochutnat jednoduché, ale velmi účinné 'recepty', jak si vychutnávat bytí královnou svého života.

Čeká nás sdílení příběhů, odpočinek, tanec, doteky, vůně, divokost i něha... a to vše v jedinečném plynutí ženského kruhu.

Seminář je nově rozšířen o 3 hodinové hýčkání ve wellness Kuřim, které dostávají všechny ženy ZDARMA JAKO DÁREK OD TAMARY!!!

V sobotu 23. května se sejdeme v Kuřimi a dopřejeme si čas od 13:00 do 16:00 v aquaparku, kde si budeme lebedit v bazénech o různých teplotách, rozbubláme a prohřejeme se ve vířivce a pročistíme tělo i mysl v parních lázních...

Zrelaxujeme se na lehátkách a bříškům dopřejeme dobrou krmi v místní restauraci... Jednoduše si dáme to, co si bohyně zaslouží, abychom se pak mohly přesunout do Slunečního sálu v Tišnově, kde začne od 17 hodin program... program v sobotu potrvá zhruba do půlnoci a v neděli bude pokračova od 10:00 do 13:00, kdy bude kruh rozpuštěn.

CENA: 2150,-

Aquapark je ZDARMA jako dárek od Tamary.
Přespání a sprcha jsou ZDARMA.
V ceně není zahrnuta doprava a strava.

Více info a přihlášky: http://www.indigenous.cz/zena-milenka-matka-a-kralovna

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek