Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Itálie - dovolená u moře s masážemi a tancem

11.9.2015 - 20.9.2015 (11. - 20. září 2015)

DOVOLENÁ U MOŘE S MASÁŽEMI, TANCEM A ŠNORCHLOVÁNÍM

s Janou Hašplovou, Tamarou Melissou, Stáňou Pujmanovou a Editou Vaňkovou

dovolená s programem vhodná pro rodiny s dětmi, pro ženy všeho věku, nastávající maminky i partnery

Itlie Marina Jani a Tami

11. - 20. září 2015

MARINA DI CAMEROTA (pod Neapolí), KAMPANIE, ITÁLIE

Kemp delle Sirene (http://www.dellesirene.com/)

Je možné prodloužit si odpočinek na 2 týdny (do 27. září).

Kemp delle Sirene se nachází v olivovém háji. Od tamního bazénu je okouzlující výhled na Tyrhenské moře, skalní útesy i na nedalekou písčitou pláž, přes kterou je možné se po 15 minutách chůze dostat do historického městečka. Je zde mnoho možností, kam se vydat na výlet – ať už po moři nebo po souši. Oblíbené jsou výlety lodí po pobřeží s prohlídkou mořských jeskyní, koupáním a ochutnávkou mořských ryb. Autobusem či vlakem je možné se dostat do Neapole či do Paesta, významných památek řeckého stavitelství. Z přístavu u městečka Marina di Camerota se lze lodí přepravit i na ostrov Capri.

Ubytování je stejně jako v minulých letech zajištěno v kempu delle Sirene ve zděných apartmánech se 3-5ti lůžky po dvou až po třech ve dvou oddělených místnostech. Apartmány mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, lednicí a terasou s vybavenou kuchyňkou a s plynovým vařičem. Lůžka jsou vybavena matrací, polštáři a dekou - jen povlečení, tj. povlak na polštář a 2x prostěradlo je nutné dovézt vlastní, nebo si doobjednat za 10 € na osobu. V areálu nejsou k dispozici dětské postýlky ani židličky. 

S Janou v ranním slunci na mořském břehu zažijete ranní relaxaci, voňavé pohlazení a harmonizaci masáží s čistými přírodními oleji pro dospělé, malé děti i miminka. Sladíte nervovou soustavu craniosacrální technikou a veselým pohoupáním ve vlnách z technik aquawellness doladíte slasti ranního odpočinku.

S Tamarou se večer na mořském břehu naladíš na léčivé síly přírodních živlů a necháš je v sobě tančit…postupně roztančíš vše, co tě svazuje a tancem se za zvuku mořských vln pod hvězdnou oblohou proměníš do radosti, svobody a lásky…a pak vkročíš do taneční náruče Života…do plynutí se vším, co existuje v čisté, pravdivé přítomnosti…v pokoře a důvěře v hluboký smysl všeho, co přichází…

Se Stáňou si budou moci malé děti (i miminka) v doprovodu rodičů užít plavání nejprve v bazénu a poté i v moři. Objevovat něžnou náruč vodního živlu a prožít krásné chvíle nad i pod vodou. Vůbec nevadí, že jste třeba s děťátkem nikdy neplavali. Děti budou rozděleny podle věku do skupinek, aby mohly prožít to, co odpovídá jejich vývojové fázi. Starší děti (5 - 15 let) a v jiné skupině dospělí se mohou těšit jak na šnorchlování v bazénu, tak i na překrásná mořská zákoutí v blízkosti kempu.

Mgr. Jana Hašplová se věnuje 20 let technikám masáží dětí a kojenců, masážím těhotných žen, aromaterapii, čínské medicíně a dalším jemným technikám podporujícím zdraví. Vystudovala PF CB. Je ředitelkou České školy vědomého rodičovství a firmy Ellinor (www.ellinor.cz), která vyrábí oleje pro období těhotenství a porodu, pro miminka i rodiny. Poskytuje individuální poradenství a celostní aromamasáže pro malé i velké. Je autorkou výukového DVD a knihy Masáže dětí a kojenců a spoluautorkou řady knih o péči o děti. Více na www.vedomerodicovstvi.cz

Mgr. Tamara Melissa 15 let vede ženské skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK, absolvovala výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku a mnoho dalších. Miluje tanec a provází přechodovými rituály. Poskytuje též individuální poradenství s aromaterapeutickou masáží „Sedmé nebe“. Více na www.tamaramelissa.cz

Stanislava Pujmanová je instruktorka plavání a masáží dětí a kojenců. S dětmi plave od r. 2004. Cenné zkušenosti nasbírala především v plavacím klubu Studio-motýlek www.studio-motylek.cz, kde působí. Zabývá se také aromaterapií, cvičením a výtvarnou činností s dětmi i dospělými.

Edita Vaňková je matkou tří dětí. V současné době je učitelka v lesní školce a výtvarnice, která tvoří loutky z přírodních materiálů, převážně ovčího rouna (www.vlneni.cz). 15 let se věnuje zdravému vaření - tradiční čínské výživě. Je absolventkou waldorfského semináře a nadále se zajímá o výchovu a vzdělávání dětí. Je jí blízký přírodní přirozený způsob života, výchovy, vzdělávání, stravování. A na našem pobytu zajistí vynikající stravu a poradí s recepturami i na doma.

 

Termíny:                                                       Cena:                  dospělí                         děti 2-12 let

11. 9. - 22. 9. (10 dní včetně cesty)                          12 900 Kč                           10 950 Kč

11. 9. - 27. 9. (17 dní včetně cesty)                          19 190 Kč                           16 190 Kč

 

Děti do dvou let věku bez nároku na lůžko a stravu platí pouze program a dopravu: na týden 4 910 Kč, na 2 týdny 5 810 Kč.

Lze domluvit délku pobytu na jeden nebo dva týdny s odjezdy vždy v pátek, tj. 11. 9. nebo 20. 9.

V ceně zájezdu je zahrnuto: stravování plná penze, ubytování, program a autobusová doprava

Pro zájemce bude probíhat:

1. termín –   3 rána masáže s Janou

                    během dne plavání se Stáňou – s dětmi i s dospělými

                    3 večery tance s Tamarou

2. termín –   společné výlety

Pořádá Škola vědomého rodičovství (www.vedomerodicovstvi.cz)

Bližší informace a přihlášky:

- info o programu a platby lektorného: Jana Hašplová, 605 814 834 (sms nebo večer), hasplova@atlas.cz

- doprava a ubytování: Jitka Melzmufová, Dis., praha@primadovca.cz, 731 440 308, www.primadovca.cz

Zálohu ve výši 4 000 Kč je nutno kvůli dopravě zaslat nejpozději do 5. června. Poté je možno přihlašovat se i nadále, ale dopravu je nutno zajistit si vlastní.

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek