Přihlášení k odběru novinekSEDMÉ NEBE

zena v ruzich

 

Tříhodinová individuální komplexní péče o tělo, duši i ducha: konzultace aktuálního životního tématu

a aromaterapeutická masáž celého těla teplým vonným olejem

 

"To je to nejkrásnější, co jsem v životě zažila. A to jsem už prošla všechno možné i nemožné."

Veronika

 

"Láska léčí, láska hojí. Všude se to dočítám. Možnost to zažít jsem měla u

Tamary, při každé masáži, při každém sdílení pocitů s ní. Nedá se popsat slovy,

jak hluboko člověka zasáhne kontakt s tím, co se v danou chvíli odehrává. Po

návštěvě u Tamary se cítím celistvější, milovaná a znovuzrozená. Moc bych přála

každému tento léčivý dotek světla zažít. Vzpomenete si, odkud jste přišli.

Tamaro, děkuji. S láskou, Lenka"

 

"Three hours of massage and therapy spent in Tamara's Seventh Heaven = Happy baby and happy mommy ♡ ☆ ♡ Anna

 

"Sedme nebe u Tamary: Cas se skutecne ztratil, nebyly ale tam v Loone sedy muzy, zato tam byly jen poslove Svetla, kteri celou mou bytost zahalili zlatavym Svetlem a spolecne s jejima nadhernyma velkyma cernyma ocima odvedli do jineho casoprostoru, kde panuje Agape. Ocitla jsem se nekolikrat ve velkem NIC, ♡ kde bylo mozne vnimat jen existenci nekonecneho ze vzduchu v Duchu, vsudypritomne nekonecne Lasky. Slova nebyla zapotrebi, i kdyz tu a tam nejaka probehla. Nasledovala jemna, nekdy tlakova masaz mnou vybranymi oleji. Pozorovala jsem, jak z tela odchazi napeti, posleze potrebu zakuklit se a stat se opet tim cim jsem. Netusila jsem, ze mi za chvili jemna bunecina bude hrubá, kterou byly prikryta moje bedra, tak jsem ji rychle odstranila, a jemna pokozka novorozenete mohla pak vnimat lecive doteky, ktere presne vedely, kudy maji vest. Vim, ze jsem volala Mami, mami, poplakala jsem si, za chvili misto slz nadherny usmev zaplnil celou mou bytost. Setrvala jsem vsede s naprimenou pateri, vnimala tu Podstatu, ktera mnou pronikla a chvilemi i zapochybovala, jestli tomu tak skutecne bylo. Vite, uz roky zkoumam paranormalni jevy, jsem povahou analytik a po letech zkoumani ruznych filozofii jsem objevila to, co kazdy z nas vedel jako dite. A musel zapomenout, aby pak jednou, az bude treba, vedome nasel to, co ztratil. Dekuji, Tamaro Melisso, ze jsi opet otevrela dvere, ktere jsem sama zamkla. Bohuzel, musim priznat, vedome zamkla, protoze jsem mela touhu poznat jake to je, kdyz jsou zamcene a jake, kdyz jsou otevrene." E., 23.8.2017

 

S Tamarou se kamarádím již několik let, ale teprve nedávno jsem k ní zašel v roli klienta. Ocitl jsem se doslova ve správný čas na správném místě. Mám dost zkušeností s terapeutickou prací, a to i v roli terapeuta. Přesto jsem byl překvapený, jak velké pochopení a schopnost nacítit se na mou situaci Tamara měla. Cítil jsem se s ní bezpečně a to co mi říkala, pro mě bylo velmi léčivé. Dostal jsem taky „domácí úkol“, který mě potěšil už jen při představě toho, jak jej plním. To ale nebylo všechno: v druhé části našeho setkání jsem od Tamary dostal masáž. Po procesu, který jsem s ní absolvoval, pro mě bylo nesmírně úlevné a vyživující, nechat se tak dokonale opečovat, s naprostou důvěrou a otevřeností. Až při psaní těchto řádků jsem zjistil, že této službě Tamara říká Sedmé nebe, což přesně vystihuje mou zkušenost :) Odcházel jsem od Tamary s blaženým pocitem a velkou vděčností. K ní i vesmíru, který umí vše dokonale zařídit. Děkuju ti!

Jakub Střítezský, www.humandesign.cz 16.12.2014

 

Pro ženy (i těhotné, i s malými miminky) i jejich partnery

Cokoliv vás nyní trápí, jste vítáni… Každé životní období přináší specifické výzvy, které nám přinášejí svá hluboká učení… abychom jimi dobře prošli, je nám někdy zapotřebí nezaujaté podpory, sdílení v bezpečné atmosféře nesouzení a bytí v přítomnosti, abychom se mohli spojit se svým vnitřním vedením a nalézat nové, nepoznané Cesty, kudy mají vést naše další kroky… Mohu vám nabídnout pomyslný klíč, který už možná dlouho hledáte,  ke dveřím na tuto Cestu… ostatní už je na vás…

Aby se vaše prožitky a nová uvědomění ukotvily i v těle, budu vás hýčkat něžnými i dle potřeby dynamickými doteky… Teplé dlaně tančí na celém vašem těle a postupně se uvolňujete jako pod hřejivými paprsky slunce… Vdechujete omamnou vůni vzácných olejů, která vaši duši přenáší do míst léčení a regenerace… V bezpečném náručí se vyživujete energií světla a lásky… Odevzdáváte se nekonečnému přítomnému okamžiku blaženosti… Tady a teď… 

Během masáže je využito terapeutického účinku esenciálních olejů, které působí přímo na limbický systém v mozku, sídlo našich emocí a vzpomínek, a aktivují tak proces léčení. Tato masáž  přináší podporu, úlevu a péči pro tělo, duši i ducha ve všech fázích života.

Ulevuje i od specificky těhotenských potíží, jako jsou nevolnost, bolest zad, napětí břicha, ztuhlost končetin. Zlepšením krevního oběhu zmírní únavu, rozprouděním lymfy odstraní otoky. Pomáhá také vyrovnávat emoce, navázat kontakt s miminkem a vnímat těhotenství jako požehnání.

Pro masáž jsou použity čistý, zastudena lisovaný základní přírodní olej
a stoprocentní čisté esenciální oleje z květin, bylin, stromů a pryskyřic firmy Ellinor (www.ellinor.cz), které je možné na místě i zakoupit (rovněž tak zelené potraviny ječmen a chlorellu: www.gw-int.net, které prodlužují terapeutický efekt masáže).
Pro každou ženu je vždy namíchána osobní kompozice podle tématu vzešlého z konzultace a harmonizující celou bytost.

Vše může probíhat i za přítomnosti Vašeho malého miminka. 

Láskyplný dotek je nejstarším přirozeným lékem lidstva…

 

Cena: 3 250 Kč/ 3 h 

Storno podmínky: Při zrušení dohodnuté konzultace méně než 48 h předem účtuji storno poplatek ve výši 700 Kč, při zrušení méně než 24 h předem účtuji storno poplatek 1400 Kč. Děkuji za pochopení :) 

Kdy: středy a čtvrtky od 10 h a 13.30 h, některé pondělky od 10, 13.30 a 17 h

Objednávky na tel. 604 835 943

Možnost dárkových poukazů.

Těším se na Vás ve Studiu Loona, Křižíkova 67, Praha 8 (150 m od metra B Křižíkova)

IMG_3146

 

Sedm nebe foto a Termerov 9.2.2016

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek